Skocz do zawartości

Pomocy czy te Hobby miały taki tył rok 2000r.


valvii

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Niunius07 napisał:

Jeśli służyła jako stacjonarna , musiałbyś dokładnie sprawdzić wnętrze. Jeśli wszystko ok we wnętrzu , nie śmierdzi , nie jest nadmiernie zużyte. To kupujesz oryginalne lampy lub jakieś inne fajne ledowe i masz fajną przyczepkę.

? ciekawie by te oryginalne lampy wyglądały na przyczepie bez zderzaka. To juz te co są niech zostaną o ile działają?

L5 to pewnie jakiś sektor i numer na placu. Szczerze to wątpię ze jest w dobrym stanie. Mógłby to oznaczenie chociaz ściągnąć do sprzedaży. Kupując swoją oglądałem na placu inną z szarym wnętrzem. Pod stolikiem lezał kawalek materiału opryskany sprayem w takim samym kolorze (zapewne cos zakrywał w czasie malowania). Nawet go handlarz noe schował...

Swoja drogą r.2000 za 18.500 to okazja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1 godzinę temu, Niunius07 napisał:

Ty tak na poważnie?

Tak,  ja tak na poważnie. Uważam natomiast że nie poważne jest ocenianie przyczepy na podstawie jednego zdjęcia z zewnątrz

6 minut temu, Artur1983Jed napisał:

? ciekawie by te oryginalne lampy wyglądały na przyczepie bez zderzaka. To juz te co są niech zostaną o ile działają?

L5 to pewnie jakiś sektor i numer na placu. Szczerze to wątpię ze jest w dobrym stanie. Mógłby to oznaczenie chociaz ściągnąć do sprzedaży. Kupując swoją oglądałem na placu inną z szarym wnętrzem. Pod stolikiem lezał kawalek materiału opryskany sprayem w takim samym kolorze (zapewne cos zakrywał w czasie malowania). Nawet go handlarz noe schował...

Swoja drogą r.2000 za 18.500 to okazja?

Wyrazilem się w skrócie. Trudno nazwać zderzakiem cokolwiek co jest w przyczepach z tyłu. Bo to żadnych funkcji zderzaka nie pełni. Bardziej bym to nazwał mocowaniem/obudową lamp. Więc napisze pełnym zadaniem , jeśli oryginalne to z obudową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne. Też jestem za tym ,że po co komu taki plastykowy zderzak. Ani to do zderzania ani do wyglądu. Jeszcze pod spodem  błoto się  zbiera.

Poprzednik przynajmniej sprzedał zderzak na alledrogo a teraz tą piękną sztuką prawie nówką / w cenie o 15 tysięcy "promocyjniejszą"/    chce zrobić komuś dobrze.

Niestety ludziska to frajerzy i się nie znają więc przyczepa jeszcze stoi no bo jakby się znali to już by jej nie było. Szczególnie w dobie połyku wszystkiego co się tylko rusza....

Ja bym się nie zastanawiał , brałbym w ciemno !

Edytowane przez Jarosław69
xxx (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Witam jest wystawiona na sprzedaż przyczepa Hobby exclusive 2000 r  powiedzcie czy ten tył to nie jakiś zmieniony lub po wypadku?"

 

Autor zadaje dość konkretne pytanie z sugestią w tle , po czym krytykuje opinie zapytanych ,że się wypowiadają na zadane pytanie na podstawie jednego tylko zdjęcia.

 :-))))

 

No i jak tu rozwiązać ten rebus ? Na poważnie czy na wesoło ?  No jak ?

Edytowane przez Jarosław69
xxx (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, tomekk napisał:

Obserwuje nowe posty, obserwuje grupy na FB i już nic nie jest w stanie mnie zadziwić.

Dziś naliczyłem na jednej z grup trzy dowody rejestracyjne przyczep kempingowych do sprzedania.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Jarosław69 napisał:

"Witam jest wystawiona na sprzedaż przyczepa Hobby exclusive 2000 r  powiedzcie czy ten tył to nie jakiś zmieniony lub po wypadku?"

 

Autor zadaje dość konkretne pytanie z sugestią w tle , po czym krytykuje opinie zapytanych ,że się wypowiadają na zadane pytanie na podstawie jednego tylko zdjęcia.

 :-))))

 

No i jak tu rozwiązać ten rebus ? Na poważnie czy na wesoło ?  No jak ?

Co ty za głupoty piszesz, znajdz moją wypowiedź gdzie ja krytykuję Wasze opinie? 

2 minuty temu, piterek napisał:

Jarosławie, autor zapytania nie napisał ani jednego słowa krytyki, nie wiem gdzie to przeczytałeś... 

Potwierdzam i dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DarekSłupsk napisał:

Tak,  ja tak na poważnie. Uważam natomiast że nie poważne jest ocenianie przyczepy na podstawie jednego zdjęcia z zewnątrz

Jak ktoś wrzuca jedno zdjęcie bez linku do aukcji to chyba proste, że oceniasz na podstawie jednego zdjęcia. W tym przypadku nie trzeba być wielkim specjalistą żeby tak jak napisali też inni zauważyć że ten badziew stał w którejś alejce na którymś miejscu i był pod wynajem, a teraz nagle jest super hobby z wieś tuningiem z tyłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DarekSłupsk napisał:

Wyrazilem się w skrócie. Trudno nazwać zderzakiem cokolwiek co jest w przyczepach z tyłu. Bo to żadnych funkcji zderzaka nie pełni. Bardziej bym to nazwał mocowaniem/obudową lamp. Więc napisze pełnym zadaniem , jeśli oryginalne to z obudową. 

Pełni funkcję czy nie, zderzak jest zderzakiem. 

W tym roczniku powinien chyba tak wyglądać, z 3'm stopem... Z 2tys. trzeba wydać żeby to cudo normalnie wyglądało, przynajmniej na dole z tyłu? 

zderzak-hobby-choszczno-sprzedam-489252299.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, valvii napisał:

Cena 18.500 teraz a bylo 20000 ?

Serio do sprzedania i tak zrobiona jest 

Jest zarejestrowana i nawet ubezpieczona, tak napisane w ogłoszeniu 

Jak by co to tutaj to ogłoszenie nie wiem czy mogę dodać? Ogłoszenie przyczepy

 

Witam,

Ubezpieczona i zarejstrowana? Czy czasem tablica rejestracyjna (?) nie powinna mieć swojego oświetlenia?

FB_IMG_1619728933291a.png.737b38d6831923f9e8c8fb7a7399c6db.png

Może warto dokładniej przyjrzeć się dolnej krawędzi "pasa tylnego" i miejscu łączenia z podłogą.

źródło: FB https://m.facebook.com/groups/1572471126378852/permalink/2587175418241746/?sfnsn=mo

1 godzinę temu, tomekk napisał:

Obserwuje nowe posty, obserwuje grupy na FB i już nic nie jest w stanie mnie zadziwić.

Czasami jednak coś ciekawego się pojawia

Pozdrawiam

Edytowane przez Tofel (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak nie ma tego zderzaka, to wiele mówi o jej stanie technicznym. Jak ktoś robi takie rzeczy na widoku to co jest z tymi miejscami do których cieżko zajrzeć? Osobiście oddałbym mocz na tylnią ścianę i na handlarza:)

 

Edytowane przez Dioblik
Literówka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dioblik napisał:

Ogólnie jak nie ma tego zderzaka, to wiele mówi o jej stanie technicznym. Jak ktoś robi takie rzeczy na widoku to co jest z tymi miejscami do których cieżko zajrzeć? Osobiście oddałbym mocz na tylnią ścianę i na handlarza:)

 

Ok dzieki za wyczerpującą wypowiedź ?

Ok dziękuję Wszystkim za komentarze, jednak wstrzymam się z kupnem tego szajsu, pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta przyczepa to złom zlepiony powertapem:

image.thumb.png.43b029474082687f1ce64d6c66a4e428.png

Jakieś próchno sypie się z sufitu:

image.thumb.png.dff734947262242ecd4edfad60ca30d7.png

Tu najlepszy dowód na to, że buda robiła za domek kempingowy:

image.png.cdd72c97e236c5a99e993dbacf1406e2.png

No i chyba to nie jest 2000 rok, a coś starszego. 

 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.