Skocz do zawartości

Przegląd rejestracyjny przyczepy


shogun_zag

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy tak myslisz, ze sie tak przeglada, papier to nie wszystko...

Tam tez ludzie maja swoich znajomych.

Tylko, ze my jako nacja to myslimy, ze tam sami uczciwi i madrzejsi od nas mieszkaja...

Dlatego juz nic naszego prawie nie ma, ale sie uczymy...

 

Papier ladny, ladne kolory ma, takie optymistyczne....Tak na oko jakies od 30 do 50 Euro, no, jak rocznikowo starsza to moze byc zwyzka.

 

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

u mnie zapłaciłem kilka dni temu 78 zeta ze przegląd a moje pytanie czemu tak jest ???

 

Cena jest ustalana przez ministerstwo infrastruktury opublikowana w dzienniku ustaw , stacje nie ustalają sobie dowolnie ceny za przegląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z przeglądu. Powiem, że jestem z tego całkowicie nie zadowolony :] Mój przegląd wyglądał mniej więcej tak :

Wiechałem na kanał, pan pooglądał przyczepę najwyraźniej zupełnie nie wiedząc co ma z tym robić. W końcu zapytał czy są wszystkie światła, ale nawet ich nie sprawdził. Nie było mowy o sprawdzaniu hamulców, zawieszenia, sprzęgu itp. Na koniec zapytałem czy może chciałby tabliczkę znamionową, bo nie jest przyczepiona do ramy tylko mam ją w szafce na co odpowiedział " No daj pan, jakiś numer spiszę"

I na tym mój przegląd sie zakończył, mam pieczątkę w dowodzie i 80 zł mniej w portfelu :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znaczy dokąd ?

 

 

Spablo1,

Przeglądy zawsze robię na ul. Czarnkowskiej. Właśnie dzisiaj wróciłem z przeglądu, który został zaliczony pozytywnie i skasowany 79zł.

 

 

 

Niektórzy tu piszą, co to za przegląd jak np. zostały sprawdzone tylko światła i pewnie mają i rację, ale dlaczego jeśli się to nie podoba nie poproszą o szczegółowe sprawdzenie pojazdu, na którą to prośbę na pewno nie otrzymaliby odmowy.

 

Jeśli ktoś wcześniej sprawdził dokładnie stan techniczny swojego pojazdu to jazda na przegląd to tylko przyjemność i dopełnienie formalności. Tak się składa, że posiadam możliwości sprawdzenia stanu pojazdu przed przeglądem i dlatego jest mi to obojętne, co na przeglądzie będą sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że większość z nas sama sprawdza i dba o stan techniczny naszych budek :] i bardzo dobrze bo myśle że to jest o wiele lepsze niż nawet przejście najbardziej szczegółowego przeglądu :]

 

ROBICAR jasne że nie tajemnica ale wyśle pw :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, ponieważ nie muszę jeździć na przeglądy z racji wagi, to jednak chciałbym sprawdzić na jakimś stanowisku czy wszystko z podwoziem ok. Czy jeśli pojadę do stacji kontroli i coś wyjdzie nie tak mogą zabrać mi dowód? Generalnie wg. mnie jest wszystko ok. ale nie mam np. tabliczki znamionowej na ramie. Co wtedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mam np. tabliczki znamionowej na ramie. Co wtedy?

 

A chcesz ,mieć tę tabliczkę i święty spokój ?

Jeśli tak , to poproś o zaświadczenie ze SKP że tej tabliczki nie ma - koszt 20 PLN

Potem udaj się do Twojego wydz. komunikacji po decyzję o nadaniu nowej tabliczki - koszt 0 PLN

 

I na SKP gdzie zrobią Ci nową tabliczkę znamionową - koszt 36 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.