Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, geodel napisał(a):

Karta ACSI w Lipcu na Cikat cos daje?

Dla Cikat:

CampingCard ACSI discount 01/05/2023 ⭤ 26/05/2023, 12/06/2023 ⭤ 25/06/2023, 07/09/2023 ⭤ 30/09/2023

Czyli nie daje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, golob napisał(a):

Dla Cikat:

CampingCard ACSI discount 01/05/2023 ⭤ 26/05/2023, 12/06/2023 ⭤ 25/06/2023, 07/09/2023 ⭤ 30/09/2023

Czyli nie daje.

 

dzięki:)

Tak czy siak w Lipcu ich odwiedze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2023 o 06:24, w79 napisał(a):

Hej,

Gdzie startujesz? Najlepsza droga z poludnia Polski to Czexhy, Austria i Slowenia. Spisz na paekingach ASFiNAG w Austrii. Spokojnie zmiescisz sie takim zestwem,a jak nie staniesz na miejacu dla TIRow.

Jest możliwy prom od strony Istrii, ale moim zdaniem gorsza, tzn baedziej kreta, droga i mniejsza przepustowosc

Hej, wyruszamy z Wrocławia więc trasą którą polecasz.

A co z nawigacją? wystarczy w zwykłej samochodowej wpisać trasę ? wiem, że kampery mają jakieś specjalne aplikacje itp. po to żeby nie wjechać gdzieś gdzie się nie zmieszczą (tego się bardzo boję :/)

Co do promu - czyli przeprawiamy się w Valbiska (KRK) na Cres port Merag ?

Co do samego portu w Merag - dopyniemy stamtąd (samym autem -wycieczka) na Rab ?

Dzięki bardzo za takie szybkie odpowiedzi :))

W dniu 17.04.2023 o 08:16, Wąski P napisał(a):

Promem z KrK jest najlepiej, bowiem trasa na północy Cres z długim zestawem może być stresująca. Camping mega fajny, polecam wzięcie rowerów. Na pieszo polecam z campingu wzgórze nad portem z ruinami małej twierdzy. Dobra lodziarnia w centrum. Koło campingu przy stadionie dobry i tani bar z pieczonym prosiakiem. Polecam tez restauracyjkę na południu wyspy z przepięknym widokiem na zachód słońca - jak kopiesz w Google to znajdziesz - Providenca. Dobra Konoba - Papa Bepi, polecam jagnięcinę, ale tez smazenina z owoców morza przepyszna. Blisko do Lidla i konzuma.

 

polecam zwiedzić Osor oraz miasteczko obok - Nerezine. Jak chodzicie po górach to jest szczyt Televrina - 600m - piękne widoki. W nerezine jest świetna rzemieślnicza piekarnia i dobre lody w przystani.
 

Camping super, będziecie zadowoleni.

Dzięki bardzo za cenne informacje :)

A powiesz jeszcze jak wygląda tam sama procedura zameldowania? Mamy rezerwację na konkretną parcelę.

Mam na myśli czy są jakieś konkretne godziny kiedy najlepiej dojechać a kiedy lepiej nie bo jest jakaś przerwa/kumulacja/cokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działają na bieżąco, jest kolejka na kilka aut zwykle, jedziesz Melexem na parcele i oglądasz. Jak chcesz - to pokazują jeszcze co mają innego jak Tobie nie będzie pasowała parcela. U mnie meldunek trwał zawsze około 50 minut z oglądaniem i dojazdem na parcelę.

Polecam parcele w tym rejonie - kompromis pomiędzy zacienieniem, ciszą i odległością.

image.png.c7637b4397c5b91d1d279d2a887b384d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geodel napisał(a):

Ja mam właśnie w tej strefie

co prawda movera nie mam :) ale jakoś da się rade... choc manewrowanie pomiędzy drzewami to przyjemnych nie należy

 

image.png.c7637b4397c5b91d1d279d2a887b384d.png

Dasz rade, parcele są w tym rejonie duże. 1095 jest wręcz gigantyczna... Są też mocno wysypane kamyczkami więc przyczepa się nie zapada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wąski P napisał(a):

Stałem na niej w 2021 roku. jest ok.

a jednak warto pytac:)

 

wygląda spoko są drzewa troche cienia, i zestaw chyba sie zmieści. Jedynie dojazd do niej ciut mnie martwił ale inaczej w realu a inaczej na zdjęciach napewno to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojazd jest z dwóch stron, ja skręciłbym przy sanitariatach w lewo a potem w prawo. Pojedź Melexem z recepcji to sobie obczaisz. to dobre miejsce, niemniej do brzegu jest kilka kroków. Zaletą jest cisza w tej części campingu. Da się spać z w pełni otwartymi oknami, słychać tylko chrapanie sąsiadów. Do WC rzut beretem, nic nie czuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wąski P napisał(a):

Dojazd jest z dwóch stron, ja skręciłbym przy sanitariatach w lewo a potem w prawo. Pojedź Melexem z recepcji to sobie obczaisz. to dobre miejsce, niemniej do brzegu jest kilka kroków. Zaletą jest cisza w tej części campingu. Da się spać z w pełni otwartymi oknami, słychać tylko chrapanie sąsiadów. Do WC rzut beretem, nic nie czuć.

tak jak mówisz ogarnie sie na miejscu:)

 

jeszcze klimatyzator przenośny muszę skombinowac bo przyczepa jest bez...a obstawiam że ciężko wytrzymać latem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geodel napisał(a):

tak jak mówisz ogarnie sie na miejscu:)

 

jeszcze klimatyzator przenośny muszę skombinowac bo przyczepa jest bez...a obstawiam że ciężko wytrzymać latem

Ja na Cikat jeżdzę (jeździłem) zawsze przełom czerwca i lipca. Daję radę bez klimatyzacji. Ale to jest bardzo indywidualna sprawa. Zdarza się, że wstaję w nocy i biorę zimny prysznic.

Ja bardziej wziąłbym pod uwagę nasłonecznienie po południu/wieczorem, bowiem przed zachodem słońce bardzo mocno doświetla ten teren. Więc albo odpowiednie ustawienie przyczepy (ścianą bez drzwi na zachód), albo Sunblocker do Markizy jeśli masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.