Skocz do zawartości

Zakup przyczepy do 30k?


Marcin1984

Rekomendowane odpowiedzi

W lutym 20-sto letnie angielskie damy osiągają ceny zbliżone do 30 tyś, więc trzeba się szybko decydować, bo jak przyjdzie kwiecień/maj to i 50 tyś nie będzie niczym niezwykłym.

Na Wielkanoc troszkę rodaków się zjedzie do ziemi ojczystej, pewnie "rzucą" rodakom perełki, przytargane w ramach dorobienia do pensji menadżerskiej ?

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

17 minut temu, Marcin1984 napisał:

Zapewne znajde na youtube? ?

Lepiej nie szukaj :) 

18 minut temu, Marcin1984 napisał:

Jeśli nie anglik, co możecie polecić do 30tys? Bo na necie nie znalazłem w sumie nic sensownego. Zresztą wydaje mi się że jakoś mało tych ogłoszeń ostatnio.

Szukaj, wklejaj linki i przede wszystkim bądź cierpliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, TomekKnaus napisał:

W lutym 20-sto letnie angielskie damy osiągają ceny zbliżone do 30 tyś, więc trzeba się szybko decydować, bo jak przyjdzie kwiecień/maj to i 50 tyś nie będzie niczym niezwykłym.

Na Wielkanoc troszkę rodaków się zjedzie do ziemi ojczystej, pewnie "rzucą" rodakom perełki, przytargane w ramach dorobienia do pensji menadżerskiej ?

TOM

Rodacy ,którzy cisną po autobahnie na Wielką Noc do kraju nad Wisłą mają dużo pakunków czy też innego szpeju nie tylko swoich ale od ziomków tam zamieszkałych. Więc zapakowanie tej ilości dóbr materialnych lub innych gabarytów z wystawek do osobowej fury jest niewykonalne. A że Polak potrafi liczyć GBP-y to zakup szrota zwanego kempingiem jest bardziej opłacalne od wypożyczenia przyczepy towarowej. Poza tym towarówkę trzeba oddać a szrot po niewielkiej kosmetyce i sesji zdjęciowej szybciej się sprzeda jak   bio jaja karmione Polskim ziarnem na pobliskim bazarku. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podsumowaliście import angielek. Był to po prostu dobry sposób albo dorobienia, albo by przyjazd do macierzy się zwrócił, albo by przewieźć dobytek albo geszenki w większej ilości. Ewentualnie w drugą stronę - ktoś jedzie w odwiedziny, wraca z cepą, wyjazd sfinansowany, górka zostaje. Same plusy :)W tym roku po Brexicie (w sumie - import do PL spoza UE) i przez "koronę" może się to trochę uciąć, więc może tak różowo nie być (chociaż duża część z tego nie była różowa, a raczej zielonobrunatnoczarna, przynajmniej wewnątrz ścian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Marcin1984 napisał:

Jeśli nie anglik, co możecie polecić do 30tys? Bo na necie nie znalazłem w sumie nic sensownego. Zresztą wydaje mi się że jakoś mało tych ogłoszeń ostatnio.

Owy czas pandemiczny jest wyjątkowo niekorzystny jeżeli idzie o znalezienie czegoś dobrego za rozsądne pln-y.

Z tego co widzę, budki niezależnie od stanu osiągają piękne wyniki cenowe - w/g jakiegoś tam prawa ekonomi czy jakoś tak ....

Jednoznacznej rady nie ma - dużo cierpliwości i ciągłego przeczesywania www ....

TOM

2 minuty temu, jacek00 napisał:

Dlaczego pseudokarawaningowiec? ?  

Dajcie sobie na luz z tym osobnikiem - bo już nie ma wątku, żeby ktoś o tym Panu nie pisał.

Jakiś fan niech stworzy wątek, funclub tej osoby i tam sobie niech się udzielają fani/pseudofani itd.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, TomekKnaus napisał:

Dajcie sobie na luz z tym osobnikiem - bo już nie ma wątku, żeby ktoś o tym Panu nie pisał.

Jakiś fan niech stworzy wątek, funclub tej osoby i tam sobie niech się udzielają fani/pseudofani itd.

TOM

Nie ja go wywołałem do tablicy ;) Ja tylko jestem ciekawy czemu niby jest on pseudokarawaningowcem? Z przyczepą jeździ? Jeździ więc jest karawaningowcem pełną gębą. A że swoje wyczyny upublicznia to już zupełnie inna para kaloszy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał:

Nie ja go wywołałem do tablicy ;) Ja tylko jestem ciekawy czemu niby jest on pseudokarawaningowcem? Z przyczepą jeździ? Jeździ więc jest karawaningowcem pełną gębą. A że swoje wyczyny upublicznia to już zupełnie inna para kaloszy ;) 

Żle to ubrałem w słowa. Miałem na myśli to, że jego niektóre pomysły i rozwiązania wołają o pomste do nieba i lepiej nie inspirować się nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żle to ubrałem w słowa. Miałem na myśli to, że jego niektóre pomysły i rozwiązania wołają o pomste do nieba i lepiej nie inspirować się nim.
A to akurat prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Marcin1984 napisał:

No to żeście mnie nastraszyli z tymi angielskimi przyczepami. I cała wizja przyszłych wyjazdów runęła ?.

Wtopić przy zakupie budki jest bardzo łatwo, w szczególności przy pośpiechu. Jeżeli idzie o budki "z kierownicą po prawej stronie" ? - trzeba dodatkowo zwiększyć czujność (choć nie koniecznie trzeba je wykluczyć). O angielkach - o ich wadach i "zaletach" jest na tym forum wiele.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Marcin1984 napisał:

Jak będę jutro oglądał przyczepy to na co i gdzie szczególnie zwrócić uwagę w przypadku anglików?

Ogólnie rzecz biorąc to na wszystko :) 

Ściany, narożniki, dach, sprawność podzespołów. 
Nie możesz czuć zapachu stęchlizny i wilgoci. Jak wejdziesz i poczujesz to od razu wiesz żeby sobie odpuścić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.