Skocz do zawartości

Prosze o opinie


Pawlitopawel

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Pawlitopawel napisał:

Witam, interesuje sie zakupem tej przyczepy z linka, czy kestescie w stanie mi pi zdjeciach i opisie  cos podpowoedziec czy sie oplaca i jak wedlug was to wyglada?  Z góry dziękuję 

https://m.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-bailey-senator-arizona-super-stan-prysznic-CID5-IDGPrSM.html

Witam! Czytałeś regulamin forum oraz swój post przed naciśnięciem przycisku "zapisz", tak choćby tylko przez szacunek dla czytających?  :hmm:

Po zdjęciach chyba sam widzisz, że "nic nie widać". Zastanawiam się, czy swoim pierwszym postem, nie chciałeś jedynie zwrócić ogólnej uwagi na to ogłoszenie i czy Twój nick oraz sprzedającego, to przypadkowa zbieżność ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Kristofer napisał:

Witam! Czytałeś regulamin forum oraz swój post przed naciśnięciem przycisku "zapisz", tak choćby tylko przez szacunek dla czytających?  :hmm:

Po zdjęciach chyba sam widzisz, że "nic nie widać". Zastanawiam się, czy swoim pierwszym postem, nie chciałeś jedynie zwrócić ogólnej uwagi na to ogłoszenie i czy Twój nick oraz sprzedającego, to przypadkowa zbieżność ;)

Nie czytałem przyznam się bez bicia, jestem zielony jeśli chodzi o przyczepy kempingowe i szukałem pomocy nie jestem właścicielem tej przyczepy, chcę ją kupić, na pewno nie chcę na nią zwrócić uwagi bo sam chcę ją kupić i nie chciałbym żeby ktoś zwinął mi ją sprzed nosa. 

Edytowane przez Pawlitopawel
Błąd interpunkcji (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie napisz do sprzedającego czym prędzej i poproś o dużo szczegółowych zdjęć wszystkich ścian, narożników z zewnątrz i od strony wnętrza, oraz wnętrza schowków + wewnętrzne krawędzie ścian + ściany wokół okien + podłoga od spodu i od strony wnętrza, wypytaj o szczegóły, VIN, pochodzenie, dokumenty, czy wszystko sprawne, czy sucha, czy było coś robione, czy podłoga się nie ugina itd., itp. Przy okazji poszukaj też kilku innych ofert, które ewentualnie również wchodzą w grę i dopiero z tymi wszystkimi informacjami pytaj się na forum, bo w obecnym stanie rzeczy, to zupełnie nic sensownego powiedzieć się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kristofer napisał:

W takim razie napisz do sprzedającego czym prędzej i poproś o dużo szczegółowych zdjęć wszystkich ścian, narożników z zewnątrz i od strony wnętrza, oraz wnętrza schowków + wewnętrzne krawędzie ścian + ściany wokół okien + podłoga od spodu i od strony wnętrza, wypytaj o szczegóły, VIN, pochodzenie, dokumenty, czy wszystko sprawne, czy sucha, czy było coś robione, czy podłoga się nie ugina itd., itp. Przy okazji poszukaj też kilku innych ofert, które ewentualnie również wchodzą w grę i dopiero z tymi wszystkimi informacjami pytaj się na forum, bo w obecnym stanie rzeczy, to zupełnie nic sensownego powiedzieć się nie da.

Dzięki, Znasz może kogoś z okolic Torunia kto pomaga w oględzinach przyczep? 

Patrzyłem na forum w tym temacie ale nikogo nie znalazłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że na forum nie ma etatowych pomagaczy w zakupach. Jeśli zastosujesz się do dobrych rad kolegów pewnie otrzymasz subiektywne opinie do samodzielnego przetrawienia.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Pawlitopawel napisał:

chcę ją kupić, na pewno nie chcę na nią zwrócić uwagi bo sam chcę ją kupić i nie chciałbym żeby ktoś zwinął mi ją sprzed nosa. 

Punkt pierwszy w zasadach kupna przyczepy kempingowej:

Nie napalać się. :excl: Na chłodno i spokojnie.

W innym przypadku na pewno wcisną Ci jakiegoś ulepa do totalnego remontu albo z wadą prawną.

Nie wiem co tu się dzieje ale mi się to nie podoba.

zonk.png.c49d45c3afd8cbdb8dea37108791a1d9.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się zdjęcie całej w pianie. Tak się robi na samochodach (zdjęcie mokrego pokrytego kropelkami) aby nie było widać ewidentnej różnicy w fakturze malowania lub różnicy odcienia malowanych elementów. 

Tutaj też widać tylko pianę, i nie zobaczysz żadnych przebarwień, szpachlowań, wstawek blachy o innej fakturze itp. Nawet drobne wgniotki się ukryją.

Oczywiście to gdybanie, ale jak to handlarz to raczej nieświadomie nic nie robi. Zapytaj czemu zdjęcia w trakcie mycia. Czy dzięki dowodowi że przyczepa była myta jest 500zł droższa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Zuber napisał:

Bierz śmiało nie bój się angielki ...oddzielny prysznic wszystko wynagrodzi .....

 

Bravo GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Zuber napisał:

Bierz śmiało nie bój się angielki ...oddzielny prysznic wszystko wynagrodzi .....

 

Hehe, niekiedy będzie można wziąć nawet w salonie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuber napisał:

Bierz śmiało nie bój się angielki ...oddzielny prysznic wszystko wynagrodzi .....

Czyli co? Twierdzisz, że ta konkretna sztuka jest godna uwagi? I to wszystko na podstawie kilku nic nie mówiących zdjęć? @Pawlitopawel, jak sam napisał jest zielony. Taki wpis jak Twój może go tylko utwierdzić w przekonaniu, żeby wsiadał w auto i pędził jak napalony na suchary. Kupi przyczepę bez sprawdzania a potem będzie płacz, że zgnilizna wychodzi bokiem. Lepiej być ostrożnym z tego typu radami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.