Skocz do zawartości

GOJMAR CARAVANING sklep z arykułami kempingowymi


DorotaWojtek

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy serdecznie pragniemy Państwu przedstawić nasz sklep w którym posiadamy na sprzedaż asortyment kempingowy taki jak : szafki , stoły , krzesła , grille . kuchenki , markizy, pawilony , parawany, daszki i wiele innych artykułów do naszych przyczep i kamperów. Sprzęt jaki posiadamy jest nowy , powystawowy jak również używany . Serdecznie zapraszamy do przeglądania naszej oferty na OLX. https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/DnWjY/      i na zakupy w naszym sklepie pracujemy w godz. 9-16 w piątki 9-13 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj linka do tych markiz za 100zł

To nawet w Jula (gdzie ponoć jest bardzo tanio) daszki kosztują 3x tyle i to w rozmiarze 250x250.  

Tu za 650 zł mamy markowego Bergera w rozmiarze 600x240! Czyli 2.5 raza większa powierzchnia.

 

Ceny jak z kosmosu - np. daszek baldachim do przyczepy 650 zł - nowy kupiłem za 100 zł.  

 

Ceny z kosmosu? Ten daszek za 650 zł to nowy Berger Vario w rozmiarze 600x240. Taki daszek kosztuje około 230 eu, czyli jakieś 1000 zł. 

Pokaż gdzie daszek tej wielkosci dostaniesz za 100 zł. Jestem bardzo ciekawy

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem go jako nowy w firmie y sprzedającej przyczepy w Świętokrzyskim. A żeby posiedzieć w cieniu i bez deszczu przed przyczepą wcale nie muszę mieć markowego za kilka stówek daszku. Ten co mam bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Ma wymiary 4,0x2,5m. Zresztą każdy może mieć swoje zdanie na dany temat - moje znacie z poprzedniego posta.

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ed napisał:

Kupiłem go jako nowy w firmie y sprzedającej przyczepy w Świętokrzyskim.

No to pokaż chociaż jeden daszek za stówkę wygląda, albo daj link do podobnego. Bo tak to sobie można pisać, że gdzieś tam się kupiło coś za pół darmo, ale takie pisanie nie ma żadnego sensu jeśli to była jakaś totalna okazja, która nie ma przełożenia na realne ceny.

3 godziny temu, ed napisał:

A żeby posiedzieć w cieniu i bez deszczu przed przyczepą wcale nie muszę mieć markowego za kilka stówek daszku. Ten co mam bardzo dobrze spełnia swoje zadanie. Ma wymiary 4,0x2,5m.

Może i nie ma różnicy, ale nie można mówić, że coś kosztuje 100 zł, skoro nie można tego kupić. Najtańsze daszki na allegro zaczynają się od około 350 zł i to za dużo mniejsze rozmiary. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ed napisał:

No cóż nie mam zamiaru kopać się z koniem.  A kupić widocznie za stówę można skoro go mam. Kończę z tym tematem.

Czyli nawet nie możesz pokazać jak ten daszek wygląda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ed napisał:

No cóż nie mam zamiaru kopać się z koniem.  A kupić widocznie za stówę można skoro go mam. Kończę z tym tematem.

Przypadek nie jest regułą.

Rok temu używany daszek 3,5x2,5m sprzedałem za 200 co było ceną, uważam, dość okazyjną. 

Niemniej gratuluję nabycia na niespotykanej okazji ? Dobrą plandekę ciężko kupić za 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich niedowiarków. Nigdzie nie pisałem, że taka cena to reguła - podałem tylko przykład, że można. A 600 zł za daszek dalej uważam z mocno wygórowaną, choćby nie wiem jakiej firmy by on nie był.

DSC05621.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ed napisał:

Dla wszystkich niedowiarków. Nigdzie nie pisałem, że taka cena to reguła - podałem tylko przykład, że można. A 600 zł za daszek dalej uważam z mocno wygórowaną, choćby nie wiem jakiej firmy by on nie był.

Ale to nie chodzi o niedowiarstwo :) Tylko właśnie, że trafiła Ci się okazja i super - tylko się cieszyć :) 

Ale gdyby przyszło Ci zapłacić normalnie za ten daszek, tak z 500 zł, to byś go kupił czy nie? I teraz mając punkt odniesienia do normalnej ceny,  to widzisz że cena 650 zł za daszek, który kosztuje normalnie ponad 1000 zł to też dobra oferta - zwłaszcza że ten daszek ma o 50% większą powierzchnię niż Twój.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.