Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowym forumowiczem, zainteresowanym rozpoczęciem przygody z karawaningiem. Na tę chwilę chcę kupić coś starego (Tabbert, Fendt, LMC) w dobrym stanie i sprawdzić jak to nas będzie kręciło. Wiem, że to może być kapitalna przygoda. Wszystkim życzę miłego wieczoru:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum, tu Krzysiek.

Noszę się z zamiarem kupna mojej pierwszej przyczepy kempingowej. Mam nadzieje, że pomożecie.

Moje doświadczenia z dzieciństwa to coroczne wyjazdy z rodzicami z przyczepą Niewiadów N126, którą z resztą posiadamy do dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie, 
Jestem już po zakupie pierwszej przyczepki campingowej , dość lekkiej, takiej w sam raz dla kawalera :) o DMC 750kg.

W zeszłym roku mój serdeczny przyjaciel zamienił samochód na przyczepę DMC 1150kg , w każdym razie dopiero wtedy doceniłem walory ogrzewania, braku wiatru i deszczu nad głową :)
Postanowiłem dokupić do mojego samochodu przyczepkę optymalną możliwości samochodu.
Pierwszy wyjazd jeszcze jest przede mną :) (Zima, luty, brrr ) Pierwszy wyjazd odbędzie się śladami wiosny :)

Pozdrowienia, Aleks :biwak:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

W końcu przyszedł czas na przywitanie, po niemal rocznym pobycie na forum. Czas ten poświęciłem na "wgryzanie" się w obszerny temat karawaningu.

Doszedłem w końcu do etapu kupna/wyboru/poszukiwania pierwszej przyczepy, ale o tym później...

     

Kawalerski okres - czas realizacji pasji ;) Kupiłem Forda Transita Euroline `96 ( odpowiednik VW Multivana robiony dla Forda przez Karmana ). Połączyłem tym pasję podróżowania i fotografii. Ostatnia nim podróż to niezapomniana włóczęga po Bieszczadach, gdzie oświadczyłem się przyszłej żonie ... :)

 

Przerwa...

 

Założyłem rodzinę, hobby poszło na bok, a z naszym "domkiem na kółkach" rozstaliśmy się - z niezależnych od nas i przykrych względów.

 

Powrót...

 

Rodzina się powiększyła ( 2+2 ), nadeszły sprzyjające czasy. Myśl o przyczepie zaczyna kiełkować. Dzięki forum zmieniłem holownik, a teraz czas na kupno "ogona" i powrót na szlak.

 

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

 

Łukasz/rumpel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,Witam wszystkich maniaków biwakowania,  lada chwila będę (mam nadzieję) szczęśliwym posiadaczem kamperka,jestem zapalonym wędkarzem,zakochany w Skansynawii, często bywam na rybkach w Szwecji i Norwegii, może znajdą się tu jacyś wędkarze ??? Pozdrowionka  :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

         Nasza przygoda z karawaningiem zaczęła się rok temu jako pokład służy nam  N126n Niewiadów na pokładzie 2+2. Przekonaliśmy się do tego rodzaju spędzania czasu, obecnie rozglądam się za większą przyczepą. Pozdrawiamy serdecznie.

    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Korzystam z forum od jakiegos czasu jako zrodlo informacji, o ciekawych miejscach na biwakowanie. Od kilku juz lat wraz rodzinka uprawiamy systematycznie biwakowanie. Standardowo smigamy nad jezioro powidzkie i nietylko zaszyc sie w lesie w ciszy i spokoju. W ubieglym roku padla decyzja o zakupie przyczepy. Dlugo szukaliśmy, moze ze wzgledu na wymagania nie moglismy sie zdecydowac jaki domek kupic. W tym roku sprawilismy sobie prezent w swieto zakochanych, nasza pierwsza przyczepa TEC. Najwieksza radosc zapanowala wsrod dzieci az milo bylo popatrzec jak sie ciesza. Teraz powoli doposarzamy przyczepe i odliczamy dni by w końcu wyruszyc ze znajomymi w droge. Pozdrawimy 4M :)

Edytowane przez M4ciej (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam WSZYSTKICH :)

 

Razem z małżonkiem od ponad roku mamy przyczepę. dotychczas jeździliśmy pod namiot. Bylismy dopiero jeden raz na wyjeździe z przyczepą :blink:  :oslabiony:

W tym roku jest szansa że pokorzystamy więcej.

 

Mam mnóstwo pytań i wiele do ogarnięcia bo planujemy pierwszy wyjazd poza PL, a jesteśmy zieloni. Mam więc nadzieję, że podczytywanie Was rozwieje wiele moich wątpliwości oraz rozwiąże wiele naszych problemów (bo na pewno takie się pojawią) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów i miłośników karawaningu :)

Jestem nowy na forum i przymierzam się do zakupu pierwszej przyczepy kampingowej.

Pozdrawiam Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem bardzo świeżym posiadaczem przyczepy kempingowej aczkolwiek wiekowym. Wbijam się w temat głównie od strony manuala i elektrycznej (agregat i solar). Planujemy z żoną spędzić nieco czasu latem nad naszym morzem. Potem dalej....

Czytałem nieco forum i widzę, że jest mnóstwo ciekawych tematów i informacji. Właściwe miejsce dla mnie :)

 

Pozdrawiam,

wlodro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.