Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych ,czytam wasze porady z przyjemnością ,jesteście kopalnią wiedzy ,ja jestem zielony w tym temacie .Man przyczepkę , burstner club 360,taka mała salonka .bardzo stara ale po dopieszczeniu wydaje się w całkiem dobrym stanie .Na wielkie wypady się nie wybieram ,tylko Polska .Jestem bardziej związany z rzeglarstwem i mazurami ,Ale ciągnie mnie w inne części polski ,dlatego zdecydowałem się na przyczepkię .Myślę że z waszą pomocą zobaczę wiele ciekawych miejsc .Na razie wymieniam opony ,tak jak tu radzicie ,preferuje raczej dzikie albo małe pola namiotowe.Pozdrawiam . PS czy jest ktoś z okolic Łomży miło byłoby poznać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry! 

Jestem z Trzcianki która znajduje się w granicach powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego.

Swój pierwszy pojazd turystyczny kupiłem w 2006 roku - kamper.

Prowadzę Stowarzyszenie Baza PCT - które skupia motorowodniaków oraz karawanigowców z naszego regionu.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie. Mam na imię Jarek, moja żona to Magdalena, a córeczka Michalinka. Podczas tegorocznego urlopu spędzanego na polu namiotowym, a byliśmy pod namiotem, zauważyliśmy, że posiadanie przyczepki lub kampera jest o niebo wygodniejsze niż nocowanie w namiocie. Postanowiliśmy kupić przyczepkę. Wybór padł na hobby 460 z 1994 roku. Jest to nasza pierwsza przyczepka, w ogóle szeroko pojęty karawaning jest dla nas czymś nowym, dlatego z góry proszę o wyrozumiałość za być może czasami banalne dla Was pytania :skromny: Wiemy jedno, że już polubiliśmy takie spędzanie wolnego czasu, i nie możemy się doczkać nowego sezonu. 

 

Pozdrawiamy wszystkich :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich. przeprowadzam sie z camperteamu do was drodzi przyjaciele. wlasnie pozbylem sie kamperka i jestem na etapie szukanie chatki na jednym kolku...wlasnie wertuje strony waszego forum ( no i tez niebawem mojego... jak mozna tak ujac ) i ciesze sie coraz bardziej.

pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje na jakies spotkanie...gdzies w swiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! W tym roku przeżyłem pierwszą podróż z przyczepą. Mimo, że popełniłem trochę organizacyjnych błędów, chętnie powtórzę to za rok ;) Tym razem chcę się wybrać dalej - do Hiszpanii (tym razem z działającą klimatyzacją) :) Mam nadzieję, że znajdę tu cenne wskazówki i porady jak uniknąć błędów i jak najlepiej się przygotować do takiej podróży :) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum karawaningu. Moja przygoda wmtym temacie trwa od 1980 r.była to przyczepa Niewiadów 126 nastepnie Hobby,Eifeland,Tabert,Peagent Cabriolet.Od 2012r.Fiat Ducato 2.5d Burstner a w chwili obecnej Fiat Talento 1.9 d Wi Wilk 92 r. Łączę pozdrowienia i do zobaczenia na trasie i podczas zlotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spieszę, żeby się przywitać z okolic Poznania. Właśnie zaczynam swą przygodę z karawaningiem. Nie startuję z górnego C. Idę z dolnych rejestrów. Mam kampera z okresu "stanu wojennego".  VW LT28 z zabudową Karmann 28. Motor 2 litry benzyna. Zamontowana świeża instalacja gazowa więc pali niewiele. Obecnie jestem na etapie remontu alkowy, która zaciekała z powodu nieumiejętnego uszczelnienia złamanego kominka na dachu. Wymieniłem wszystkie łaty, zakładam nowe sklejki i styropian. Uszczelniłem również połączenia zewnętrzne blachy. Mam całą dokumentację zdjęciową na wszelki wypadek, jakby ktoś potrzebował zobaczyć konkretne detale pod wewnętrznym poszyciem. Jak na swój wiek trzyma się dobrze i mam nadzieję, że po remoncie jeszcze posłuży nam i innym. pozdrawiam Mirek 

Edytowane przez Mik media (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.