Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam na imię Grzegorz, mieszkam w okolicach Oświęcimia. Czytam forum od paru miesięcy. Pozdrawiam Wszystkich miłośników karawaningu dziękuję za przyjęcie do grupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Jeżeli chodzi o karawaning, to jestem laikiem, wiec nie ustrzeglismy się błędu. We wrześniu kupiliśmy starą przyczepę. Cena niewysoka 5000. Wszystko pięknie, ładnie, ale teraz mokro na łączeniach ścian. Mam nadzieję, że uda nam się to wyremontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przeproszę, bo najpierw wątek założyłem gdzie nie trzeba i go pociągnąłem...

Mimo wszystko dopnę do tego tematu przywitanie:

Elo wszystkim ? , sorki za spóźnienie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam

Chciałbym pogratulować Społeczności tego forum stworzenia całkiem sporej bazy wiedzy o podróżowaniu z przyczepką, troszkę Was wcześniej podglądałem, a teraz dołączam i mam nadzieję że w przyszłości będę mógł podzielić się swoją wiedzą i spostrzeżeniami, a puki co Pozdrawiam Wszystkich.

no i od razu prośba o przeniesienie wątku, heh chyba kariery na kampingach z taką koncentracją nie zrobię 

Edytowane przez Artex0
nie ten dział (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu latach biernego uczestnictwa na forum postanowiłem się "ujawnić".

Witam wszystkich serdecznie.

Wspólnie z żoną Mirą od wielu lat spędzamy urlopy z przyczepą. Wcześniej jeździliśmy  z naszymi dziećmi i są to najlepiej wspominane przez nie czasy. Zaczynałem od Niewiadowa potem wiele innych przyczep i bardzo wiele pracy, ulepszeń , mniej lub bardziej udanych modernizacji. Obecnie mam optymalny zestaw do 3,5 tony. Najczęściej jeździliśmy do Włoch, Chorwacji no i Bałtyk. W planach Skandynawia, Grecja ... 

1531671794479.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Ja też jestem tu nowa.. od dzisisj . .  Mieszkamy w niemczech . My dopiero zaczynamy przygodę z karawingiem więc wszystkiego musimy się nauczyć 

Witam wszystkich 

Edytowane przez Ewcik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów. Jak widać jestem tu nowy i zamierzał bym się szybko zaklimatyzować na forum ;-). Jestem również świeżo upieczonym posiadaczem przyczepy. A to mój dobytek na kółkach. Pozdrawiam!!! :)

received_308895299982225.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, od dziesięciu lat pomykam z przyczepą, ale dopiero teraz zawitałem na to forum. Mieszkam w Warszawie, moja przyczepa to Caravelair Bamba 430 z 94 roku. Powoli przymierzam się do zmiany na Kampera, chciałbym to marzenie zrealizować w przyszłym roku.

pozdrawiam 

Benny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Na imię mam Radek. Narazie czytelnik forum i pochłaniacz wiedzy przyczepowej. W latach 90-tych zaliczyłem kilkuletni romans z niewiadówką i podróże po Polsce. Powoli przymierzam się do zakupu przyczepy. W planach na 2020 rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam wszystkich, jestem od piątku (1 marca 2019 roku) właścicielem przyczepy Avondale Dart 515/4 rok prod. 2002. 

Forum wyglada na zajefajne, więc myśle że będę często je odwiedzać. 

Kev

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.