Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na forum jestem już cztery lata, a ja taki bystry i teraz się witam.

Cztery lata już kulamy się ze staruszką Knausa, którą właśnie dzięki forum przywróciłem do życia (odbudowałem przednią ścianę) Jak znajdę wolny czas zapodam foto relację z prac. 

Tymczasem Wszystkim forumowiczom życzę udanych wakacji i szczęśliwych wyjazdów i powrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanownych :)

 Nie wiem, czy nie zostanę stąd przegoniony, jako "niekoszerny" - otóż nie mam żadnej czepki i nie uprawiam karawaningu, ale... - ale jestem kierowcą busa i wożę leki i inne produkty medyczne po całej Europie. Z tymi podróżami związane jest jednak życie "prawie" karawaningowca, z tą różnicą, że Wy macie do dyspozycji kilka-naście metrów kwadratowych - ja, siłą rzeczy - najwyżej dwa ;) Jednak jest wiele aspektów spójnych z turystyką - technika, technologia, bagaże - wszystko w minimalistycznym stylu... - stąd i moje zainteresowanie tym forum, które czytam już od dłuższego czasu..

 Kłaniam się i pozdrawiam,

 Jarek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! 
Postanowiłam podjąć pierwsze kroki w spełnieniu swojego marzenia, czyli przeprowadzce do domu na czterech kółkach i pojechaniu w świat. W tej chwili nie mam jeszcze zielonego pojęcia o aspektach technicznych - czy przyczepa, czy kamper? Będę czytać, zastanawiać się :) Największe wyzwanie to zaadaptowanie auta/przyczepy pod psy, trzy sztuki. 
Pozdrawiam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Postanowiłem  zakupić mój pierwszy domek na kółkach, ciągany samochodem :) Wybór padł na przyczepkę z 1985 r  dethleffs 360 cm długości , bez zaczepu . Niestety  na forum trafiłem już po zakupie , ale mam nadzieje że zrobiłem dobry zakup :) Będziemy jęździć we dwoje + mały dzieciak . Celowo szukałem małej lekkiej  ,ze względu na to że nigdy jeszcze nie ciągałem żadnej przyczepy a na  pewno lżejsza i mniejsza jest łatwiejsza w  ustawianiu  i przewożeniu . Wszystko w niej działa , podłoga zdrowa , sucha  , czysta , a nawet pachnąca i jak na swoje latka wygląda    dobrze , na zewnątrz jak i od środka :)  Dałem 5 k i  nie żałuję , ale wszystko wyjdzie jednak w praniu :) Jedno co mnie denerwuje to  przedsionek półotwarty tzn niezamykany z przodu - jesli jest na forum jakiś dział gdzie można to   znaleźć , to z góry dzięki . Na co dzień pracuje w branży spokrewnionej z pogrzebową i posiadam  motocykle ( takie na  brudne  drogi i błoto :D )

Przyczepka też ma być na weekendowe wypady na ryby  itp :) Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

 

witam wszystkich pasjonatów, sympatyków karawaningu.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem cepki Coachman Pastiche 390/2.

Mam na imię Waldek.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Jako, że doświadczenie "namiotowe" powoli zaczęło męczyć, od przyszłego roku planuję zakup przyczepki. Plany jeszcze nie do końca sprecyzowane. Na pewno będę potrzebował pomocy forumowiczów.

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow !!! Jako zainteresowany nowa forma wypoczynku stalem sie posiadaczem przyczepki TEC 450 . Dotad czerpalem z Waszej wiedzy ile sie dalo, jako gosc teraz przyszedl czas na dolaczenie do grupy - jutro pierwszy samodzielny wyjazd trzymajcie za mnie kciuki !!! Pozdrawiam i szerokosci na drodze zycze -  zwlaszcza sobie  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Wasze forum czytam od dawna.

 

Znajduję tu inspirację na kolejne miejsca na wyjazd za co chciałem podziękować.

 

Pozdrawiam i życzę pięknej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.