Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie,

posiadam od tego roku Elddis Hurricane XL 2000r.

Jestem bardzo zadowolony...... chociaż chyba do wczoraj- puszka zaparkowała w mojej łazience :(

na drodze 7 Warszawa-Kraków. 

Jeżeli czytają mój wpis koledzy którzy się zatrzymali i oferowali pomoc jeszcze raz serdecznie dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale plama!!! Ale wtopa!!!Zamiast się przedstawić i powitać brać karawaningowców,zacząłem od postów i zakupu gadżetów. Czułem się jak stary forumowicz, gdyż rejestracji dokonałem pewnie z 2 lata temu, ale aktywacji konta dopiero tydzień temu, na wczasach. Tak więc witam całą brać forumową bardzo serdeczne. Mam na imię Leszek,mam 57 lat,i kocham nasz Bałtyk od zawsze. Jak dzieci podrosły, od 2000 tylko morze. Z początku namiot, a od 2009 z przyczepą.Wcześniej namiot i okoliczne jeziora. Ale wywody!!!!,kończę bo jeszcze chwila,a podam nr.konta wraz z pinem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

Mam na imię Paweł. Od dłuższego już czasu przeglądam czeluście tego forum i - nie ukrywam - bardzo dużo korzystam z jego zasobów.

Jestem w trakcie remontu N132 - dotychczas był namiot, rower, samochód, ale pojawiła się córcia i postanowiliśmy spróbować "luksusu" ;) Przyczepę mamy zamiar wykorzystywać raczej do objazdówek niż stacjonarnie, dlatego wybór padł na przyczepę stosunkowo niewielką i lekką    ....poza tym bardzo spodobał mi się ten wynalazek Niewiadowa.

Wszystkiego dobrego

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich serdecznie!! Czytamy forum już od jakiegoś czas .Nasz skład to czteroosobowa rodzina, pies i kamper. Mieszkamy w Karpaczu.Teraz niezmiernie miło nam będzie uczestniczyć w "życiu" tego forum bardziej aktywnie, ponieważ na granicy Karpacza i Ściegien otworzyliśmy kemping- Camp66

Mamy 70 stanowisk pod namioty, kampery i przyczepy i 18 miejsc noclegowych w namiotach. 

Namioty są wyposażone w łóżka z pościelą i szafy. Stanowiska biwakowe w prąd, wodę i kanalizację. 
Teren jest ogrodzony, oświetlony i monitorowany.Zaplecze sanitarne z wydzielonymi boksami rodzinnymi i bezprzewodowy internet. 
Na naszych gości czekają: w pełni wyposażona kuchnia, świetlica, biblioteczka, pralnia, mini basen i zabawki dla dzieci, zadaszona wiata z grillem i miejsce na ognisko. 

 

Będziemy wdzięczni za wszystkie sugestie i opinie.Chcielibyśmy sprawić, żeby każdy czuł się w tym miejscu wygodnie i długo wspominał wakacyjną atmosferę. 

Pozdrawiamy i zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Jestem Robert, mieszkam w Ciechanowcu w woj. podlaskim.

Wprawdzie aktualnie nie posiadam przyczepy ale do niedawna miałem N126N i oczywiście mam zamiar kupić następną i trochę większą.

Trafiłem tu jakiś czas temu ale jakoś nie było okazji nic napisać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem Norbert i razem z żoną Anią oraz młodszą częścią załogi Igorem i Mają zaczynamy naszą przygodę z przyczepką. Po  dość długim rozważaniu (3 lat) czy z całą pewnością chcemy posiadać taki sprzęt udało się nam zakupić Hobby 420.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Chyba w innym temacie powinienem napisać, że poszukuję przyczepki ale już się stało.

Mam 57 lat i w namiocie jest nam mało wygodnie :)

Okazało się, że nie znamy uroków naszego kraju.

Całe wakacje spędzamy w Bieszczadach i na Solinie.

Jestem ratownikiem Bieszczadzkiego WOPR ale teraz niech młodzi martwią się o bezpieczeństwo na wodzie.

Chciałbym kupić przyczepę lub zamienić za motorówkę Perkoz z silnikiem Merkury 50 KM

Do sezonu jeszcze trochę czasu ale będę czytał forum i nabiorę trochę wiedzy.

Dodam, że mam prawo do jazdy A,B,C,E więc ten temat omijamy.

Poszukuję przyczepki do 750 kg dla 2 osób z pomieszczeniem WC i przedsionkiem.

Pozdrawiam Wszystkich i przepraszam za zdawkowy opis mojej osoby ale mam nadzieję, że pomożecie i kiedyś spotkamy się na trasie.

kugel2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. 

Na imię mam Paweł i wraz z moją żoną i córeczkami od dłuższego czasu staramy się spędzić jak najwięcej czasu w podróżach, dalszych i bliższych. Obecnie pomaga nam w tym własnoręcznie odnowiona kultowa przyczepka N126b :-) 

Zarejestrowałem się na forum, ponieważ chcę poznać nowych przyjaciół, zasięgnąć przydatnych informacji o podróżowaniu inaczej (z przyczepami)...

Pozdrawiamy forumowiczów.

Paweł z rodzinką. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Od niedawna jestem(śmy) posiadaczami przyczepki która zaliczyła wyjazd na Węgry, a od jakiegos czasu zaglądałem na to forum korzystając z różnych podpowiedzi. I mam nadzieję korzystac nadal z tej skarbnicy a może coś uda mi się do niej dorzucić? :)

Pozdrawiam

Marek + Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.