Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Po nicku wiadomo jak na mnie wołają :] Przyczepkę kupiłem w tamtym roku, zaliczyłem już Swaderki,Loch ness co najmniej 3 razy i kilka na dziko,w tym roku zrobiłem remont wymieniając całą wykladzinę i ocieplając budę pianką polietylenową 5 mm.

W razie remontu niewiadówki służe pomocą :ok:

 

Pozdrawiam ROBERT13 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie. Moja przygoda z ''karawaningiem'' rozpoczęła się w latach 80tych gdy wraz z rodzicami jeździliśmy enką na wakacje. Z reguły w kilka ekip przemieszczaliśmy się po kraju. Bardzo mile wspominam tamten wakacyjny czas dlatego w tym roku zakupiłem przyczepkę i mam nadzieję, że będę miał wraz ze swoją rodziną sporo frajdy i miłych wspomnień z wyjazdów. Pozdrawiam.

Edytowane przez maciejkos (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Moją przyczepkę mam już kilka latek, dostałem ją ale nigdy nie posiadałem odpowiedniego samochód ( miałem seicento ...) do ciągnięcia, ale już posiadam odpowiedni holownik i planuje w tym roku pierwszy wyjazd z przyczepką od razu na głęboka wodę bo za granica :]

pozdrawiam  wszystkich

Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich bardzo serdecznie  :) Niedawno zakupiliśmy swoją pierwszą w życiu przyczepkę. Więc zapewne gdzieś się spotkamy. Pierwszy wyjazd - Gąski :yay: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja. Również jak poprzednik niedawno nabyliśmy z mężem naszą pierwszą przyczepę ;) na forum trafiłam za późno,stanowczo za późno .... w niedzielę wyjazd, trochę problemów wyszło głównie z rozłożeniem przedsionka (z którym całe szczęście wczoraj uporaliśmy się i stoi  :yay:  radość nie do opisania bo podchodziliśmy do niego chyba z 5 razy  :hmm: a wiadomo jak bez instrukcji się rozkłada...  :look: ale dzięki forum udało się !  :yay: ) a teraz trochę kłopotu z podłączeniem lodówki, przeciekającym bojlerem (hmm może coś źle podłączone? :hmm: albo nie w tej kolejności włączone?) i już mniej istotna sprawa piecyka. Lecę czytać dalej forum i pytać bo pojadę bez działającej lodówki, która jednak jest niezbędna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Od jakiegoś czasu śledziłem forum i nadszedł czas by się przywitać. Zbiegło się to z zakupem przyczepy i od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem SWIFT Classic Doublette z 1998r. Jest to Anglik ale w idealnym stanie. Długo szukaliśmy odpowiedniej przyczepy, zwiedziliśmy komisy i oferty prywatne...generalnie w większości tragiczne stany. No i w końcu trafiliśmy na tę. Prześwietlona na wszystkie mi znane sposoby.

Jak na razie przejechaliśmy 100km i jest wszystko OK. W weekend sprzątanie po swojemu i dalsze oględziny.

Mam nadzieję, że spotkamy się na trasie czy jednym z wielu kempingów.

Na razie czytam nadal forum i z pewnością przyjdzie dzień kiedy będę potrzebował fachowej pomocy Szanownym Forumowiczów.

 

Pozdrawiam.

Zbigniew.

post-17122-0-19294400-1405068785_thumb.jpg

post-17122-0-89445100-1405068863_thumb.jpg

post-17122-0-11532400-1405068869_thumb.jpg

post-17122-0-80512300-1405068878_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Serdecznie !!!

 

Jest mi bardzo miło dołączyć do Waszego zacnego grona.

Cieszę się, że będę mógł korzystać ze studni wiedzy jaką tu znalazłem, jak również dzielić się własnym doświadczeniami.

 

Może klika słów o mnie...

 

Bardzo chwalę sobie pobyt na łonie natury.

Od lat odpoczywam nad brzegiem pewnego jeziorka i przez ten okres przechodziłem wszystkie etapy przystosowania się do panujących tam warunków.

Zaczynałem od małego namiociku :biwak: ,aż przyszedł czas na pierwszą przyczepkę.

 

Dzisiaj jestem w posiadaniu już drugiej, która zaopatrzona jest w solar (nad jeziorkiem nie ma prądu), namiot i markizę (w zależności od długości pobytu) :drive:.

 

Jestem zwolennikiem anglików, tak więc z przyjemnością podzielę się doświadczeniami w użytkowaniu tych modeli. :)

 

Pozdrawiam

Grzegorz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.