Skocz do zawartości

Powitania


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich serdecznie

 

Mam na imię Krystian i wiek 36 lat. Swoją przygodę zaczynałem z namiotem, najpierw ciasna trójka potem komfortowa czwórka z przedsionkiem. Od marca jestem posiadaczem własnej przyczepki, do której na wakacje pakuję żonę i syna. Na początek planuję zjeździć Polskę a potem Europa Zachodnia. Oprócz turystyki interesują mnie wszelkiego rodzaju fortyfikacje i systemy umocnień.

 

Do zobaczenia na szlaku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od jakiegoś miesiąc jesteśmy z żoną posiadaczami przyczepy TEC Weltbummler 350, na razie ja remontujemy :]  czailismy się na nią 2 lata, stale ją pozyczając od znajomego, aż w końcu ją kupiliśmy. :yay:

W sierpniu ruszamy na szlak.

Pozdrawiamy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również witam wszystkich forumowiczów.

Marzeniem jest kamper, lecz póki co jako namiastka poczciwy Roller Palace...

Pierwszy wyjazd zaliczony - 100% zadowolenia rodziny i mojej.

Teraz chwilka przerwy i chyba całe lato krótsze i dłuższe wypady po Borach Tucholskich (i nie tylko)

Pozdrawiam i do zobaczenia ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Karawaningowców.

 

Jestem świeżo po zakupie pierwszej  cepki Dethleffs RD1A.

Dzięki lekturze forum kupiłem optymalną przyczepkę do moich potrzeb.

Pozdrawiam do zobaczenia na szlaku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

jestem na etapie poszukiwania przyczepki, głownie na działkę nad jeziorem, chociaż sporadyczne wyjazdy w inne zakątki świata też możliwe :)

 

Nad jeziorem mam już barak, ale nie mam prysznica, dlatego zależy mi na przeczepce z bezpieczną opcją brania prysznica, czyli osobna kabina wskazana.

 

Pozdrawiam,

Hubert z Jarocina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie.

Kilka dni temu zakupiliśmy naszą drugą przyczepę. Poprzednia to staruszka ;) LMC a obecna BURSTNER AKZENT 515 TS.

Jak tylko zaczniemy urlop zamierzamy odwiedzić kilka ładnych miejsc w naszym kraju. Mamy nadzieję że wypoczynek będzie udany i do zobaczenia na szlaku.

Pozdrawiamy serdecznie,

Wiola i Kacper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych! Mam na imię Arek i 39 wiosenek na karku. Mam też wspaniałą żonę i dwójkę cudownych pociech. Od 2008r mamy Niewiadkę i z różną częstotliwością z niej korzystamy, bardziej jednak stacjonarnie. Ale od dziś jesteśmy posiadaczami (szczęśliwymi) Hobbiego 455. 

Pozdrawiamy wszystkich i do zobaczenia na zlotach i trasach. :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tych, którzy mnie znają i tych, którzy dopiero poznają czyli wszystkich po kilku latach przerwy. Wydarzyła się rzecz niesamowicie przeze mnie oczekiwana - kupiłem kolejną budkę !! :yay:  :]  (tak na marginesie to na razie tylko ja i moje dzieci się tak z tego cieszą). Mój nabytek to Hobby de Luxe z 90 roku, zadbana, z przedsionkiem, nic w niej nie robiłem prócz posprzątania po kilku latach nieużywania. Wszystko sprawne, wszystko działa :D  Za parę godzin ruszam nad jezioro i będę męczył przedsionek.

Pozdrawiam i do zobaczenia ! :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie na imię mam Krzysztof mój wiek to ponad pół wieku, z zawodu jestem mechanikiem a stolarzem z wyboru. Od dwóch tygodni jestem posiadaczem przyczepy wilk 320 którą musiałem troszeczke podreperować, ale dzięki użytkownikom tego forum i ich radom przebiegło to dość sprawnie wielkie dzięki. Jest to moja pierwsza cepka ale mam nadzieję że nie ostatnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

od tygodnia jestesmy (my czyli:żonka ,21 miesięczna córeczka i ja)szczęśliwymi posiadaczami przyczepy

Swift Corniche 12/2.

Dziękuję wszystkim za ciekawe posty które bardzo pomogły nam w zakupie.

 

Do zobaczenia na trasie..

Edytowane przez Juras79 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Mam na imię Michał, mieszkam w Wawie i od kilku miesięcy bezskutecznie poszukuje jakieś budki, którą chciałbym ustawić na działce (a kto wie - może czasem gdzieś wyjechać) do czasu postawienia domku. Niestety zabrałem się za to chyba zbyt późno, bo teraz już zostały same zgniłki :( Ale nie poddaję się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.