Skocz do zawartości

Kamping Pod Czarnym Bocianem Cieszyn


ed

Rekomendowane odpowiedzi

Kamping Pod Czarnym Bocianem Cieszyn

Kamping niedawno - lipiec 2020- "przywrócony  do życia" (dawniej Olza). Bardzo sympatyczni i otwarci nowi gospodarze. Warto pojechać bo i fajny kamping i jest co oglądać w Cieszynie. Wróciliśmy niedawno i ..... cóż będę się rozpisywał pojedźcie i przekonacie się, że warto.

http://www.camping.cieszyn.pl/

49.734805  18.629005


śląskie
Cieszyn
ul. Jana Łyska 16,
43-400 Cieszyn

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Właśnie wróciliśmy z weekendu andrzejkowego. Pod czarnym bocianem bawiło się 60 załóg , ognisko , tańce , spiewy i równolegle kiełbasa , bogracz , żurek i inne:)

Dziecaki również świetnie się bawily , było lanie wosku i lepienie bałwana. A na koniec własciciele częstowali wszystkich gorącym rosołem. Chłopaki pomogli wystartować mi z pczyczepą i potem już do domu. Był to nasz pierwszy wyjazd tą porą roku i musze powiedzieć ze bardzo nam się podobało. Zimówek niestety nie zdążyłem założyć, ale daliśmy radę:)

Widać, że camping jest dobrze zarządzany - własciciele byli wszechobecni "tu i tam" i bardzo zależalo im na tym aby wszyscy byli szczęśliwi . Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Dioblik napisał:

Właśnie wróciliśmy z weekendu andrzejkowego. Pod czarnym bocianem bawiło się 60 załóg , ognisko , tańce , spiewy i równolegle kiełbasa , bogracz , żurek i inne:)

Dziecaki również świetnie się bawily , było lanie wosku i lepienie bałwana. A na koniec własciciele częstowali wszystkich gorącym rosołem. Chłopaki pomogli wystartować mi z pczyczepą i potem już do domu. Był to nasz pierwszy wyjazd tą porą roku i musze powiedzieć ze bardzo nam się podobało. Zimówek niestety nie zdążyłem założyć, ale daliśmy radę:)

Widać, że camping jest dobrze zarządzany - własciciele byli wszechobecni "tu i tam" i bardzo zależalo im na tym aby wszyscy byli szczęśliwi . Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu:)

oczywiście wszystko służbowo ...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie wróciliśmy z wyjazdu wielkanocnego. W ostatniej chwili zdecydowaliśmy się wynająć na jego terenie domek, bo nie udało nam się jeszcze kupić trumaventu, a w nocy były przymrozki, a dodatkowo serwis przyczepy się opóźnił, a grzeje się nam czasami jedno koło. Dobrze zrobiliśmy, bo jedzie się tam po górkach i dolinkach i balibysmy się jak dojedziemy, a w nocy dzieciaki by nam zmarzły bez rozprowadzenia ogrzewania.
Miejsce bardzo nam się spodobało. Zestawów było mnóstwo. Atmosfera świetna! Złapaliśmy się na ognisko w sobotni wieczór w specjalnej wiacie osłoniętej przed wiatrem. Właściciele sa przesympatycznymi ludźmi.
Wykupiliśmy sobie śniadania i obiady- jedzenie było bardzo zróżnicowane i smaczne.
Dużo słupków z prądem. Widzieliśmy zrzut kota - bez zarzutu. Miejsce do zrzutu szarej dla kamperow wydaje się też ok - ale się nie znamy za bardzo ;)
Do centrum Cieszyna 1.5 km wzdłuż Olzy - świetne tereny spacerowe, na rower, rolki czy hulajnogę. Sam Cieszyn nas zachwycił. Byliśmy pierwszy raz i zwiedzaliśmy z aplikacja kompas go.
Chcielibyśmy wrócić jak będzie cieplej i przyczepa będzie gotowa :) e2be0b9802f0b5d309dfa495c813544d.jpgfc4fb7987113f349c5bdf96c41111c10.jpgfcfa7a02b31cdf7003b1ab4193dee827.jpgc27c718c6e5e35f118cc23d7ba0a7bbc.jpg685069f4066c1621b549e6c049306abd.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.