Skocz do zawartości
  • Kamping Pod Czarnym Bocianem Cieszyn

    Kontakt - Kamping Pod Czarnym Bocianem Cieszyn

    • Adres
      ul. Jana Łyska 16, 43-400 Cieszyn
      Cieszyn
      śląskie
    • Strona internetowa
    • Telefon
      tel.: +48 532 787 950 tel.: +48 600 381 337 tel.: +48 608 498 511
    • Lokalizacja Stopnie dziesiętne
      Szer. 49.737649791152066
      Dł. 18.62738517715226

    Kamping niedawno - lipiec 2020- "przywrócony  do życia" (dawniej Olza). Bardzo sympatyczni i otwarci nowi gospodarze. Warto pojechać bo i fajny kamping i jest co oglądać w Cieszynie. Wróciliśmy niedawno i ..... cóż będę się rozpisywał pojedźcie i przekonacie się, że warto.

    http://www.camping.cieszyn.pl/

    49.734805  18.629005




    Opinie użytkowników

    Rekomendowane komentarze

    Właśnie wróciliśmy z weekendu andrzejkowego. Pod czarnym bocianem bawiło się 60 załóg , ognisko , tańce , spiewy i równolegle kiełbasa , bogracz , żurek i inne:)

    Dziecaki również świetnie się bawily , było lanie wosku i lepienie bałwana. A na koniec własciciele częstowali wszystkich gorącym rosołem. Chłopaki pomogli wystartować mi z pczyczepą i potem już do domu. Był to nasz pierwszy wyjazd tą porą roku i musze powiedzieć ze bardzo nam się podobało. Zimówek niestety nie zdążyłem założyć, ale daliśmy radę:)

    Widać, że camping jest dobrze zarządzany - własciciele byli wszechobecni "tu i tam" i bardzo zależalo im na tym aby wszyscy byli szczęśliwi . Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu:)

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Generalnie super impreza była. Widziałem fotki na FB. Ciekaw jestem czy takie obnoszenie się nie skończy się poważnymi problemami.

    Oby nie, bo wybieram się tam niedługo.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

     Cześć.

    Skoro tak to dodaje miejscówkę do listy tych jeszcze nie odwiedzonych.

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    58 minut temu, Dioblik napisał:

    Właśnie wróciliśmy z weekendu andrzejkowego. Pod czarnym bocianem bawiło się 60 załóg , ognisko , tańce , spiewy i równolegle kiełbasa , bogracz , żurek i inne:)

    Dziecaki również świetnie się bawily , było lanie wosku i lepienie bałwana. A na koniec własciciele częstowali wszystkich gorącym rosołem. Chłopaki pomogli wystartować mi z pczyczepą i potem już do domu. Był to nasz pierwszy wyjazd tą porą roku i musze powiedzieć ze bardzo nam się podobało. Zimówek niestety nie zdążyłem założyć, ale daliśmy radę:)

    Widać, że camping jest dobrze zarządzany - własciciele byli wszechobecni "tu i tam" i bardzo zależalo im na tym aby wszyscy byli szczęśliwi . Odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu:)

    oczywiście wszystko służbowo ...?

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Wybiera się ktoś na święta wiel

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach

    Właśnie wróciliśmy z wyjazdu wielkanocnego. W ostatniej chwili zdecydowaliśmy się wynająć na jego terenie domek, bo nie udało nam się jeszcze kupić trumaventu, a w nocy były przymrozki, a dodatkowo serwis przyczepy się opóźnił, a grzeje się nam czasami jedno koło. Dobrze zrobiliśmy, bo jedzie się tam po górkach i dolinkach i balibysmy się jak dojedziemy, a w nocy dzieciaki by nam zmarzły bez rozprowadzenia ogrzewania.
    Miejsce bardzo nam się spodobało. Zestawów było mnóstwo. Atmosfera świetna! Złapaliśmy się na ognisko w sobotni wieczór w specjalnej wiacie osłoniętej przed wiatrem. Właściciele sa przesympatycznymi ludźmi.
    Wykupiliśmy sobie śniadania i obiady- jedzenie było bardzo zróżnicowane i smaczne.
    Dużo słupków z prądem. Widzieliśmy zrzut kota - bez zarzutu. Miejsce do zrzutu szarej dla kamperow wydaje się też ok - ale się nie znamy za bardzo ;)
    Do centrum Cieszyna 1.5 km wzdłuż Olzy - świetne tereny spacerowe, na rower, rolki czy hulajnogę. Sam Cieszyn nas zachwycił. Byliśmy pierwszy raz i zwiedzaliśmy z aplikacja kompas go.
    Chcielibyśmy wrócić jak będzie cieplej i przyczepa będzie gotowa :) e2be0b9802f0b5d309dfa495c813544d.jpgfc4fb7987113f349c5bdf96c41111c10.jpgfcfa7a02b31cdf7003b1ab4193dee827.jpgc27c718c6e5e35f118cc23d7ba0a7bbc.jpg685069f4066c1621b549e6c049306abd.jpg

    Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

    Podziel się komentarzem


    Odnośnik do komentarza
    Udostępnij na innych stronach



    Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

    Gość
    Dodaj komentarz...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

    Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.