Skocz do zawartości

Atak na zachodnią flankę Krakowa


lbuster

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lbuster napisał:

@jacek00, dzisiaj wyjeżdżam do znajomych na weekend i w niedzielę się gdzieś przemieszczam. Tak więc myślę chłopaki, że znajdę jakieś miejsce, nawet na tych obleganych kempingach. A Ty się gdzieś wybierasz Jacek? Może ktoś inny gdzieś jedzie w przyszłym tygodniu lub na kolejny weekend?

My możemy ruszuyć najwcześniej 7 lipca przez formalności związane z wyborem nowej szkoły. Jak się nic nie zmieni to gdzieś jedziemy - a gdzie? Nie wiem :D  Plan jest że od 7 lipca do 2 sierpnia gdzieś będziemy się szwędać. Raczej po Polsce, może zahaczymy o Czechy. Jak po Polsce to mam zamiar odwiedzić te miejsca na które nigdy nie było czasu - myślę o Bieszczadach, Zakopcu, syn chce do Energylandii. Więc raczej południe. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

6 godzin temu, lbuster napisał:

Może ktoś inny gdzieś jedzie w przyszłym tygodniu lub na kolejny weekend?

W ten weekend to chyba tylko w niedzielę ale gdzieś blisko samym  Vanem - głównie po to by przetestować nowy wolnostojący, dopinany lekki  przedsionek, który właśnie mi do niego  przysłali z Obelinka. Chcemy mieć "opcję " gdybyśmy na wakacje jechali np do Turcji bez przyczepy.

A w przyszły weekend na pewno się gdzieś wybierzemy z przyczepką i rowerami. Ja będziesz miał ochotę t daj znać - może uda się nam poznać osobiście:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2021 o 17:02, pawel1966 napisał:

A w przyszły weekend na pewno się gdzieś wybierzemy z przyczepką i rowerami. Ja będziesz miał ochotę t daj znać - może uda się nam poznać osobiście:

Jestem za a nawet przeciw ? Z chęcią się z Tobą spotkam, choć rowerami z dzieciakami to Wam nie dotrzymamy tempa. Ja dopiero dzisiaj się przeniosłem, weekend się przedłużył ?

Jestem w Camp&Rest. Środa, czwartek się gdzieś przenosimy i prawdopodobnie zostajemy do niedzieli. Jak masz ochotę, to daj propozycję miejscówki - to bardziej Twoje rejony i zapewne w większości miejsc już byłeś. Dla mnie prawie wszystko będzie nowością.

20210628_192322.thumb.jpg.d9a6432d313c52180ea18584353a5539.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, lbuster napisał:

Jestem w Camp&Rest. Środa, czwartek się gdzieś przenosimy i prawdopodobnie zostajemy do niedzieli. Jak masz ochotę, to daj propozycję miejscówki - to bardziej Twoje rejony i zapewne w większości miejsc już byłeś. Dla mnie prawie wszystko będzie nowością.

My wyrywamy już w piątek - raczej na Roztocze!  Jedziemy z wnukiem więc na rowerach też nie będziemy biś rekordów:):)Ale to jeszcze nic pewnego. Jesli masz zamiar zwiedzać Kraków  - To najbliżej centrum masz  Camping Smok na księcia Józefa. Ale jeśli okolice to szukaj tylko czegoś na Jurze. W poprzedni weekenf byliśmy w Siamoszycach Jura Camp - niezłe miejsce,  Camping w Kroczycach - też fajna baza a zwiedzanie pobliskich skałek, w pobliżu zamki w Mirowie i Bobolicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2021 o 21:05, pawel1966 napisał:

My wyrywamy już w piątek - raczej na Roztocze

No tam byliśmy w zeszłym roku i miesiac temu i chyba nie chce nam się lecieć 200 kilosów ? Tak więc raczej odpuścimy sobie tym razem ten kierunek. 

Dzięki za propozycje.

W dniu 28.06.2021 o 21:05, pawel1966 napisał:

W poprzedni weekenf byliśmy w Siamoszycach Jura Camp

Parę lat temu byliśmy obok w Gościńcu Jurajskim - było OK.

Żona znalazła jeszcze Camping nr 201 "Browarny" w Sandomierzu, może tam polecimy?

Kraków i WTR chyba zostawimy na chłodniejsze czasy, choć pogoda ma się popsuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, lbuster napisał:

No tam byliśmy w zeszłym roku i miesiac temu i chyba nie chce nam się lecieć 200 kilosów ? Tak więc raczej odpuścimy sobie tym razem ten kierunek. 

Dzięki za propozycje.

Ja w tym roku będę już chyba 5 raz na Roztoczu...ale to jak dla nas najbliżej od Krakowa prawdziwy kawałek lasów jakie lubimy czyli namiastka Puszczy Augustowskiej:):) Okolice naszego Krakowa staramy się w weekendy odpuszczać - a jesli już na krótki wypad się blisko wybieramy to na Jurę. A góry to raczej jesienią lub na wiosnę. Teraz w wakacje raczej wolimy te tereny omijać. No to życzę Wam udanych wojazy i do następnego !!!!!

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, pawel1966 napisał:

Ja w tym roku będę już chyba 5 raz na Roztoczu

Jak możesz, daj jeszcze znać, gdzie będziecie, bo u nas plany zmieniają się z minuty na minutę. W Sandomierzu biorą za prąd 25 PLN, a mi coś nawala lodówka na gaz, więc 75 dodatkowo w plecy, gdzie same pole kempingowe tanie nie jest. Tak więc jeszcze myślę o Krakowie, by wymienić reduktor lub Suchedniów a i może Roztocze, jakby było w rejonie, w jakim mnie nie było ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawel1966 napisał:

Dzwoniłem dziś Majdanu Sopockiego II

Rozumiem, że chodzi Ci o tą miejscówkę:

Camping & pole namiotowe
661 605 994
https://maps.app.goo.gl/3xD1pLWH2yGegpva7

Jeżeli tak, to jeżeli chcesz się spotkać to potwierdź, że tam jedziesz, bo jutro w południe się musimy przemieścić i jeżeli tam jedziesz to chyba dołączymy. Jutro to potwierdzę na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chodzi Ci o tą miejscówkę:
Camping & pole namiotowe
661 605 994
https://maps.app.goo.gl/3xD1pLWH2yGegpva7
Jeżeli tak, to jeżeli chcesz się spotkać to potwierdź, że tam jedziesz, bo jutro w południe się musimy przemieścić i jeżeli tam jedziesz to chyba dołączymy. Jutro to potwierdzę na 100%
Tak to ta miejscowka. Jesli nie będzie jakichs zawirowan pogodowych to my tam właśnie jedziemy w piątek. Ale musze rano byc w firmie. Wyjedziemy pewnie nie wczesniej niz w południe

Wysłane z mojego LM-Q610.FGN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lbuster napisał:

@pawel1966 lecimy na Roztocze ?

Trzymać Wam miejscówkę? Jakieś preferencje?

Już jedziecie?:) My jutro. Ale jesli znajdziesz jakieś fajne miejsce to możesz przybukować- dzięki! No i nie wiem czy @Benior też nie wpadnie! Więc dwie. Super ! No to do zobaczenia.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, lbuster napisał:

Już jesteśmy ?  

Zmieści się nawet kilka ekip ?

No pięknie!!! to jutro się widzimy! A jak z wjazdem na sam camping? trzeba wjeżdżać tą bramą z parkingu tak lekko pod górkę  przez chodnik?

P.S. to przenosimy dyskusję na dział Polska wschodnia :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.