Skocz do zawartości

Mop


arczi0707

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

Ja dopóki woziłem rowery na dyszlu to spisałem takim łańcuchem :2fa140a3a6425f8509c96decadb54c91.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

Teraz wykorzystałem stary bagażnik rowerowy i wożę rowery w garażu i śpię na MOPach spokojnie ;)
ae0462feb0c4577d1b465a945e888ca6.jpgc37e0dca0656c559d01f7f465aaa403c.jpg

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka
 

W następnej przyczepie bym chciał żeby był taki garaż, lub łóżka piętrowe które można przerobić na miejsce do rowerów. Widziałem już nie które przyczepy mają taką opcję, chyba Fendt i Knaus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, danielpoz napisał:

Adria, Brstner i pewnie wiele innych ma takie rozwiązanie. 

Może projektanci i księgowi pojechali przyczepami jak i kamperami na wakacje i zobaczyli co jest potrzebne. Na jednym polu w tamtym roku nowy właściciel pyta mnie co by tu się przydało zrobić - zmodernizować, mówię mu wynająć kampera i jechać na tydzień będziesz wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może projektanci i księgowi pojechali przyczepami jak i kamperami na wakacje i zobaczyli co jest potrzebne. Na jednym polu w tamtym roku nowy właściciel pyta mnie co by tu się przydało zrobić - zmodernizować, mówię mu wynająć kampera i jechać na tydzień będziesz wiedział.

Przecież takie bagażniki w przyczepach występują już od dobrych kilku lat. Już chyba z 10 lat temu w Sterckemanie było coś takiego.

 

Mnie bardziej dziwi czemu jest tak mało przyczep z osobnym prysznicem. Nawet wielkie dwuosiowe przyczepy często występują bez prysznica.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jacek00 napisał:

 

Mnie bardziej dziwi czemu jest tak mało przyczep z osobnym prysznicem. Nawet wielkie dwuosiowe przyczepy często występują bez prysznica.

 

Mnie też, a zapotrzebowanie na takie w tym momencie jest ogromne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też, a zapotrzebowanie na takie w tym momencie jest ogromne.

Otóż to. W mojej przyczepie najbardziej właśnie doskwiera mi brak kabiny prysznicowej. I patrzę na to co oferuje obecnie rynek i jest to raptem kilka modeli. Niektóre marki, przeważnie premium jak Tabbert czy Fendt w ogóle nie mają w ofercie chyba niczego z prysznicem - no chyba, że dla cyganów

 

A znajdź coś z prysznicem i długim łóżkiem piętrowym (pow. 190 cm) to już w ogóle cud.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jacek00 napisał:

Otóż to. W mojej przyczepie najbardziej właśnie doskwiera mi brak kabiny prysznicowej. I patrzę na to co oferuje obecnie rynek i jest to raptem kilka modeli. Niektóre marki, przeważnie premium jak Tabbert czy Fendt w ogóle nie mają w ofercie chyba niczego z prysznicem - no chyba, że dla cyganów emoji6.png

 

A znajdź coś z prysznicem i długim łóżkiem piętrowym (pow. 190 cm) to już w ogóle cud.

 

Dlatego prysznic osobny to u nas numer jeden. Niezależnie czy nowa budka czy 20 letni kamper.  Najlepiej ściany z plastiku jak tutaj. Plus duży zbiornik wody szarej i na wspomnianym mopie można szybko i wygodnie się umyć.

IMG_20200512_161656.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, jacek00 napisał:

Otóż to. W mojej przyczepie najbardziej właśnie doskwiera mi brak kabiny prysznicowej. I patrzę na to co oferuje obecnie rynek i jest to raptem kilka modeli. Niektóre marki, przeważnie premium jak Tabbert czy Fendt w ogóle nie mają w ofercie chyba niczego z prysznicem - no chyba, że dla cyganów emoji6.png

 

A znajdź coś z prysznicem i długim łóżkiem piętrowym (pow. 190 cm) to już w ogóle cud.

 

Moja ma.  A łóżko pomierzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla nas przy wyborze przyczepy prysznic był priorytetem, w poprzedniej też mieliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz przyczepy beż prysznica a moja żona to tym bardziej , może poza sezonem jaszcze ale w sezonie to kiepsko,  co najlepsze jak masz pełną toaletę możesz wybrać gorszy kemping, nie chodzi mi o płożenie ale właśnie o sanitariaty. Na niektórych polach co byliśmy to nawet nie wiem jak wyglądają, bo po prostu nie korzystaliśmy:palacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, peja76 napisał:

Może projektanci i księgowi pojechali przyczepami jak i kamperami na wakacje i zobaczyli co jest potrzebne. Na jednym polu w tamtym roku nowy właściciel pyta mnie co by tu się przydało zrobić - zmodernizować, mówię mu wynająć kampera i jechać na tydzień będziesz wiedział.

Widocznie nie ma chętnych na takie rozwiązanie. Naście lat wstecz już były przyczepy z takim garażem ale zbytnio się nie przyjęło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dla nas przy wyborze przyczepy prysznic był priorytetem, w poprzedniej też mieliśmy. Nie wyobrażam sobie teraz przyczepy beż prysznica a moja żona to tym bardziej , może poza sezonem jaszcze ale w sezonie to kiepsko,  co najlepsze jak masz pełną toaletę możesz wybrać gorszy kemping, nie chodzi mi o płożenie ale właśnie o sanitariaty. Na niektórych polach co byliśmy to nawet nie wiem jak wyglądają, bo po prostu nie korzystaliśmy:palacz:


No właśnie. Brak prysznica to jeden z powodów dla którego myślę o zmianie przyczepy na inną.

Niektóre sanitariaty są tak fatalne, że strach z nich korzystać. My jak jedziemy na wakacje, na miesiąc to jesteśmy na wielu kempingach i często zmieniamy miejsce. W tym roku na 10 kempingów porządne sanitariaty były może na 4-5 kempingach.
Widocznie nie ma chętnych na takie rozwiązanie. Naście lat wstecz już były przyczepy z takim garażem ale zbytnio się nie przyjęło. 
Problem jest w tym, że w takim garażu na tyle przyczepy nie można za dużo wozić, a na pewno nie wsadzisz tam trzech rowerów bo za bardzo obciążysz tył przyczepy. W kamperze nie masz tego problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jacek00 napisał:

.Problem jest w tym, że w takim garażu na tyle przyczepy nie można za dużo wozić, a na pewno nie wsadzisz tam trzech rowerów bo za bardzo obciążysz tył przyczepy. W kamperze nie masz tego problemu

 

No i modeli przyczep z garażem jest tyle ile jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i modeli przyczep z garażem jest tyle ile jest. 
Mi zupełnie garażu nie brakuje. Z kolei znajomy ma i za bardzo nie używa, a raczej narzeka że w zimne noce ciągnie od tych drzwi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.