Skocz do zawartości

Mop


arczi0707

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spałem, a właściwie nie spałem raz i nigdy więcej. Nie żeby mi ktoś przeszkadzał, zaczepiał. Jedyne co mi przeszkadzało to hałas i to nie na samym MOPie a od autostrady, bo na A4 to było pod Krakowem. Zdecydowanie lepiej zjechać gdzieś i kimnąć na jakiejś stacji benzynowej albo innym parkingu. No chyba, że masz twardy sen. 

Poza tym tego MOP też trzeba dobrze wybrać. Jadąc wtedy ze wschodu na zachód musiałem przenocować przed Krakowem. Wjechałem na chyba przedostatni MOP przed, a tam stacja benzynowa, jakiś sieciowy fast food, milion ludzi, milion aut, ruch jak na Marszałkowskiej mimo, że była chyba 1 w nocy. Nawet ciężko było zestawem zaparkować więc  pojechałem dalej. Na następnym MOPie okazało się, że jest tylko parking i jakiś mały bar i prawie pusto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, arczi0707 napisał:

witam, co sądzicie o noclegu na polskich mopach

Nie stawaj blisko TiR-ów chłodni. Pracujący agregat potrafi doprowadzić do białej gorączki. Reszta jw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tegoroczny wyjazd wakacyjny(2500km) nauczył mnie że nie warto stawac na MOPach, a lepiej zjechać pare km do jakiegoś miasteczka i na park4night coś znaleść poleconego, dużo teraz korzystałem z tej apki i mogę Ci śmiało polecić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteście zdrowi to śpijcie na MOPie. 

Nie zrażaj się tym co piszą niektórzy przedstawiciele braci karawaningowej. Oni nie mogą spać, gdy jeżdżą tiry, ich dzieci nie mogą spać jak ludzie rozmawiają itp.  Bywa że jest to problem kliniczny, bywa że są to mieszkańcy wsi i dźwięki miasta czy drogi ich przerażają.

A powiedz im o lekarzu lub psychologu, to cię zjedzą. Zobaczysz że zaraz mnie wyślą do psychiatry!

P.S. Faktycznie lodówa trochę przeszkadza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, arczi0707 napisał:

witam, co sądzicie o noclegu na polskich mopach. Chcemy spędzić jedna noc na w/w parkingu na trasie s8 łódź-wroclaw. 

.... jedź .... prześpij się .... podziel się swoimi uwagami .... przy odpowiednim zmęczeniu, po dobrej kolacji i małym piwku będziesz spał jak ...... 

 

2 godziny temu, Cathay napisał:

Nie zrażaj się tym co piszą niektórzy przedstawiciele braci karawaningowej. Oni nie mogą spać, gdy jeżdżą tiry, ich dzieci nie mogą spać jak ludzie rozmawiają itp.  Bywa że jest to problem kliniczny, bywa że są to mieszkańcy wsi i dźwięki miasta czy drogi ich przerażają.

..... rozbawiła mnie ww wypowiedz ~ zgodna z rzeczywistością ....

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My często śpimy na MOPach zarowno w Polsce jak i za granicą.
Poprostu jak jedziemy w konkretnym celu w konkretne miejsce to szkoda czasu na szukanie miejsca na park4night czy nawet zjeżdżanie z aurostrady.

MOPY w przy autostradach czy nowych eSkach w Polsce oceniam bardzo dobrze, na S3 są nawet specjalnie wydzielone miejsca dla samochodów z przyczepami oznaczone stosownymi znakami

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Suzu4x4 napisał:

na S3 są nawet specjalnie wydzielone miejsca dla samochodów z przyczepami oznaczone stosownymi znakami

Doganiamy pomalutku Europę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spaliśmy nie raz, ostatnio nawet było miejsce dla przyczep wydzielone, w budynku sanitariatów prysznice ogólnodostępne.

Jeździłem ok 10 lat po EU, od kilku śpię codziennie w domu i z ręką na sercu powiem - nigdzie mi się tak dobrze nie śpi jak właśnie na parkingu, a na moje zeszłoroczne "no to będę spał jak niemowlę" po zaparkowaniu na noc na "dzikusie" na niemieckim landzie od żony dostałem przez łeb ?...nawet pracująca chłodnia mi nie przeszkadza.

Dokuczliwe to może być spanie na angielskich "bujankach", bo to parkingi wyglądające jak zatoczki autobusowe z przystanków, ale bez wiat dla oczekujących na autobus...ale do tego też się da przyzwyczaić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BUMERANG napisał:

Doganiamy pomalutku Europę :)

Fajnie ,że nie doganiamy Tej Europy pod względem kradzieży na owych Mopach. Chociaż pewnie to też się pojawi. Kiedyś spalem raz we Francji kamperem i w nocy nas okradli. W Polsce rzeczywiscie póki co jest dużo bezpieczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.