Skocz do zawartości

do oceny: Tabbert Vivaldi 2007 (import)


gshech

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś oglądał ten egzemplarz ??

Co możecie o takiej przyczepie powiedzieć, jakie wady zalety tej marki lub tego modelu ?

 

https://www.olx.pl/oferta/piekna-przyczepa-kempingowa-tabbert-vivaldi-klima-2007-r-okazja-CID5-IDFDi7Z.html?requestFromAd=1&track[message_sent]=1&id_at=7718321243

 

 

Edytowane przez gshesiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałeś o wady i zalety tej marki i modelu, gorzej, że nie spytałeś o wady tej konkretnej przyczepy. W takim układzie odpowiem na konkretnie zadane pytanie. Marka - bardzo dobra, model też bardzo dobry. A teraz graj piękny cyganie... i w drogę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maarec napisał:

Klasyczna okazja. Cygan płakał jak sprzedawał.

a po dwóch dniach  cygan zadzwonił i chciał ją odkupić :) ale niestety już pojechała w podróż do Polski aby zabłysnąć swoim wdziękiem i urokiem na olx :lol:. Teraz łamie serca i niebawem napędzi naszą gospodarkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vivaldi 560TD 2006r. ale na 1 osi. Model przyczepy zajebisty. To już kolejna moja przyczepa i jak narazie to najlepszy zakup.

Ta konkretna z ogłoszenia, hmmm zobacz jaki w środku syf. Wiem że można posprzątać itd. ale niektórych rzeczy nie doprowadzisz już do ładu.

Okna z tyłu porozklejane, przy wejściu, to w ogole jakiś dramat.

Od siebie dodam że dostać cokolwiek z rynku wtórnego do tych przyczep to zajebisty problem lub cena taka że klękniesz (np. za wkładke plastikową progu ok 300zł :DDDDDDDD )

No i tak jak ktoś wcześniej napisał, to buda po takich bardzo "muzykalnych" ludziach co to często grają na akordeonach ;)

w życiu bym tego nie kupił nawet za 15k

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, wiem po wypowiedziach powyższych że ten konkretny model to papa....

Ale co do marki Tabbert to rozumiem że jest to klasa premium  co do jakości wykonania , trwałości ? 

A jak jest z serwisem, czy warto kupować Tebbert 10-letni , czy są do tego części, czy lepiej kupić przyczepę czyli innej marki żeby serwis był łatwiejszy dostępniejszy.

Edytowane przez gshesiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.07.2020 o 14:21, gshesiu napisał:

ok, wiem po wypowiedziach powyższych że ten konkretny model to papa....

Ale co do marki Tabbert to rozumiem że jest to klasa premium  co do jakości wykonania , trwałości ? 

A jak jest z serwisem, czy warto kupować Tebbert 10-letni , czy są do tego części, czy lepiej kupić przyczepę czyli innej marki żeby serwis był łatwiejszy dostępniejszy.

Przyczepa z linka to tak jak piszesz "papa".

Mam Tabberta 14 letniego i polecam. Po prawie trzech latach użytkowania przez nas nic złego się z nią nie działo. Jedyna usterka jaką miałem w ciągu tych trzech lat to niesprawna lodówka na zasilaniu gazem - uniwersalna termopara za 15zł załatwiła sprawę. Była nawet na sprzedaż, jednak cieszę się że się nie sprzedała bo musiałbym coś kupić a jak wiadomo teraz na rynku nie ma zbyt dużo dobrego towaru.

Części dostępne jak dla każdego modelu bo podzespoły (oprócz skorupy, podłogi, mebli) takie same jak u innych producentów przyczep.

Jedyna usterka jaka miałem w ciągu tych trzech lat to niesprawna lodówka na zasilaniu gazem - uniwersalna termopara za 15zł załatwiła sprawę.

Edytowane przez Przemysław (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.