Skocz do zawartości

Wegry czekaja na nas.


Lucek26

Rekomendowane odpowiedzi

Te opryski to profilaktyka bo komarów prawie niema.

Natomiast baseny pelne kapiacych się ludzi.

Baseny lecznicze także oblozone kuracjuszami.

W Berekfurdo mnóstwo ludzi w dni pracujące, natomiast w weekend dopiero  będzie duży tłok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.08.2020 o 23:09, chris_66 napisał:

dzięki za informacje, nie bywam po tej stronie balatonu ale jeśli mam możliwość to na 20 sierpnia na fajerwerki do alsoors wpadam (w sumie byłem chyba 4 razy i zawsze było super)

na kempie też dwa razy byłem na krótki odpoczynek po drodze

Gdzie w Alsloors odpalają fajerwerki  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie czeka w sobotę  wyjazd do Fonyod  nad Balatonem( camping Napsugar ) gdzie została moja przyczepka. Zostawiliśmy ją tam po awarii auta w Chorwacji.  Dziś był na tym campingu mój znajomy z Budapesztu ( też jeździ z przyczepą) i mówi, że przyczepka stoi nietknięta. Ale na Węgrzech jest teraz jakieś święto narodowe i camping jest pełny. Pewnie podobnie będzie na innych w ten weekend.  Moje auto już niby naprawione ( wymienili kompletny rozrząd, wałek i osprzęt) ale jak wyjechałem z serwisu to po 15 km znó zapaliła siękotrolka silnika:):) jutro jadę tam znów...a jak się okaże,że pugeot jest dalej zepsuty i to jakaś poważna awaria - to po cepkę jadę  na Węgry starą poczciwą cegłą.

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to by było na tyle, z wyjazdów na Węgry w tym roku. Od 1 września granice zamknięte?

Już na nas nie czekają... ale jeszcze ten weekend można zaliczyć... 

Edytowane przez czepkateam (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to by było na tyle, z wyjazdów na Węgry w tym roku. Od 1 września granice zamknięte

Już na nas nie czekają... ale jeszcze ten weekend można zaliczyć... 

 

Trzeba w poniedziałek przyjechać i siedzieć do pierwszego śniegu

 

Oczywiście będzie można przyjechać służbowo i cieszyć się z braku tłumów na termalach

 

 

Wysłane z telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, czepkateam napisał:

I to by było na tyle, z wyjazdów na Węgry w tym roku. Od 1 września granice zamknięte?

Już na nas nie czekają... ale jeszcze ten weekend można zaliczyć... 

Zobaczymy praktycznie jak to jest . Za godz ruszamy , w planie Berek . Jak nas wpuszcza to i wypuścić powinni . Trzeba tylko śledzić pomysły naszego rządu i jak zapowiedzą kwarantannę dla powracających z Węgier to się zmywamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, chris_66 napisał:

Oczywiście będzie można przyjechać służbowo i cieszyć się z braku tłumów na termalach

Służbowo to można wszędzie. Tyle że nie karawaningowo, a to - jak by nie było - takie właśnie forum. 

P. S. Tłumów raczej nie będzie bo i termale pewnie szybko się pozamykają z braku klienteli. 

13 minut temu, leszek napisał:

Jak nas wpuszcza to i wypuścić powinni .

To "ostatni gwizdek" na wjazd. Wyjechać - wyjedziesz, ale tylko czekać jak słowacy i czesi się pozamykają. 

9 minut temu, witus napisał:

Ale jaja, wakacje się skończyły, sezon się kończy to cudują z ograniczeniami ... masakra jakaś.

Czuję, że tak już będzie ze wszystkimi krajami. Na okres wakacyjny puścili wszystko, żeby gospodarka złapała jako taki oddech, a teraz wszystko pozamykają. Przypuszczam że, to kwestia tygodnia - może dwóch - jak Polska zamknie granice... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czepkateam napisał:

Służbowo to można wszędzie. Tyle że nie karawaningowo, a to - jak by nie było - takie właśnie forum. 

P. S. Tłumów raczej nie będzie bo i termale pewnie szybko się pozamykają z braku klienteli. 

To "ostatni gwizdek" na wjazd. Wyjechać - wyjedziesz, ale tylko czekać jak słowacy i czesi się pozamykają....... 

Da radę wyjechać w każdym celu ? tylko trzeba trochę pokombinować ?. Tremale w Budapeszcie działały prawie normalnie w kwietniu i maju ?. Z powrotem też nie widzę problemu. Tranzyt będzie dozwolony do domu bez względu na kierunek powrotu, tego nie mogą zakazać. Najwyżej trzeba będzie wracać bez postojów i wypasionych noclegów. Cały ten wirus i ograniczenia to wielka mistyfikacja i pic na wodę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chris_66 napisał:

Da radę wyjechać w każdym celu ? tylko trzeba trochę pokombinować

To może podrzuć dla wszystkich jak pokombinować, żeby się z przyczepą wbić na Węgry, bo póki co, takie stwierdzenie, to jak klasyk z filmu: "wiem... ale nie powiem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da radę wyjechać w każdym celu tylko trzeba trochę pokombinować . Tremale w Budapeszcie działały prawie normalnie w kwietniu i maju . Z powrotem też nie widzę problemu. Tranzyt będzie dozwolony do domu bez względu na kierunek powrotu, tego nie mogą zakazać. Najwyżej trzeba będzie wracać bez postojów i wypasionych noclegów. Cały ten wirus i ograniczenia to wielka mistyfikacja i pic na wodę


Też czuję, że to pic wiec po co to zamieszanie ... chyba to juz taki strzał w kolano gospodarek. Nie pozbieramy się w końcu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, chris_66 napisał:

Da radę wyjechać w każdym celu ? tylko trzeba trochę pokombinować ?. Tremale w Budapeszcie działały prawie normalnie w kwietniu i maju ?. Z powrotem też nie widzę problemu. Tranzyt będzie dozwolony do domu bez względu na kierunek powrotu, tego nie mogą zakazać. Najwyżej trzeba będzie wracać bez postojów i wypasionych noclegów. Cały ten wirus i ograniczenia to wielka mistyfikacja i pic na wodę ??

Jaki pic na wodę?? To inteligentny wirus co jest niebezpieczny tylko poza wakacjami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.