Skocz do zawartości

Zakup nowej przyczepy: Weinsberg CaraOne 400 LK / Sterckeman Easy 430PE / Dethleffs C Joy 460 LE


luktom

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Suzu4x4 napisał:

ja również od kilku lat używam pompki elektrycznej,

ja używam takiej :

pompka.thumb.jpg.32f716f331298170ac8269c4c4717362.jpg

kosztuje grosze i opróżnia kanister 20 l w dwie minuty :]

działa odziwo już kilka lat tylko wymieniłem wtyczkę bo oryginalna się stopiła.

I wszystko jasne, grunt to sobie ułatwiać życie ?

Moja trzeci sezon hula.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki



Co to za pompka do przelewania?! Bo zanurzeniowymi trochę by to trwało?!
Zanurzeniowa wbrew pozorom bardzo szybko działa. Pierwszy lepszy link z allegro - 10 litrów na minutę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły patent z tym zbiornikiem szarej. A wracając do zakupu nowej przyczepy...i ja będę niedługo szukał - mam sentyment do Burstnera bo obecna bardzo nam odpowiada ale być może kupię trochę większą, tym bardziej,że będę ją chyba niedługo ciągał VW Camper Vanem T5 ( z Riftera zrezygnowałem, choć miałem już wpłaconą zaliczkę w styczniu, ale w marcu napisali mi ,że nie są w stanie dostarczyć mojego Gt line do końca czerwca bo fabryki były zamknięte- może to i dobrze).

Ale wracając do zakupu przyczepy ja będę szukał czegoś do 1250 DMC - z piętrusem ( bo wnuki pewni jeszcze parę lat z nami pojeżdżą, z moverem, prysznicem, oczywiście ciepłą wodą w podstawowym wyposażeniu. Oglądałem już Weinsbergi, Tabberty, Fnedty w Beruniu. W Elcampie w salonie mają tylko potężną Adrię ( wygląda jak domek) , więc nowych małych Adrii nie oglądałem ale to co widzę w necie podoba mi się jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły patent z tym zbiornikiem szarej. A wracając do zakupu nowej przyczepy...i ja będę niedługo szukał - mam sentyment do Burstnera bo obecna bardzo nam odpowiada ale być może kupię trochę większą, tym bardziej,że będę ją chyba niedługo ciągał VW Camper Vanem T5 ( z Riftera zrezygnowałem, choć miałem już wpłaconą zaliczkę w styczniu, ale w marcu napisali mi ,że nie są w stanie dostarczyć mojego Gt line do końca czerwca bo fabryki były zamknięte- może to i dobrze).
Ale wracając do zakupu przyczepy ja będę szukał czegoś do 1250 DMC - z piętrusem ( bo wnuki pewni jeszcze parę lat z nami pojeżdżą, z moverem, prysznicem, oczywiście ciepłą wodą w podstawowym wyposażeniu. Oglądałem już Weinsbergi, Tabberty, Fnedty w Beruniu. W Elcampie w salonie mają tylko potężną Adrię ( wygląda jak domek) , więc nowych małych Adrii nie oglądałem ale to co widzę w necie podoba mi się jak najbardziej.
Byłem w Elcampie dwa tygodnie temu i prócz Astelli była jedna Adora i jedna Altea. Ale może już poszły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanurzeniowa wbrew pozorom bardzo szybko działa. Pierwszy lepszy link z allegro - 10 litrów na minutę


W borach napełniałem prysznic z decathlona 10L ciepłą wodą z mojej przyczepy i trochę to trwało 2-3 min milem wrażenie. Musiałbym faktycznie kupić pompkę konkretną, taką jak zalinkowana z 20L/min żeby do 3 min napełniła mi zbiornik.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jacek00 napisał:

Byłem w Elcampie dwa tygodnie temu i prócz Astelli była jedna Adora i jedna Altea. Ale może już poszły.

Nie widziałem ich, ale byłem tylko na chwilkę w sklepie po środki chemiczne. Ale z tego co usłyszałem od kasjerki - kampery sprzedali wszystkie, pewnie przyczepy też.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.