Skocz do zawartości

Stałe przyłącze wody Burnster


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.06.2020 o 16:08, jacek00 napisał:

Albo zrobić to samemu. Żadna skomplikowana robota

No właśnie coraz bardziej o tym myślę. Czy jest ktoś z kolegów co robił takie przyłącze? Może jakieś podpowiedzi lub co byłoby potrzebne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coraz bardziej o tym myślę. Czy jest ktoś z kolegów co robił takie przyłącze? Może jakieś podpowiedzi lub co byłoby potrzebne?
Masz z kilka tematów na forum przecież. W ostatnim czasie była dyskusja i foto dokumentacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adam Rogowski napisał:

 

Dzięki wielkie, wczoraj też ten wątek znalazłem i chyba sam się za to wezmę. Chociaz nie doczytałem chyba jeszcze jak konkretnie to zrobić, gdzie po kolei montować zawory, pływaki itd. Wszyscy piszą co byłoby lepsze co gorsze jaka jest instalacja itd. Trochę się w tym pogubiłem. Wolałbym takie proste info po krok po kroku wtedy bym to ogarnął. Ale luz będę czytał dalej jak mi moja młoda ekipa pozwoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, wczoraj też ten wątek znalazłem i chyba sam się za to wezmę. Chociaz nie doczytałem chyba jeszcze jak konkretnie to zrobić, gdzie po kolei montować zawory, pływaki itd. Wszyscy piszą co byłoby lepsze co gorsze jaka jest instalacja itd. Trochę się w tym pogubiłem. Wolałbym takie proste info po krok po kroku wtedy bym to ogarnął. Ale luz będę czytał dalej jak mi moja młoda ekipa pozwoli
To jeszcze ten post przeczytaj, masz krok po kroku co i jak:

https://forum.karawaning.pl/topic/27929-hobby-495-excellent/?do=findComment&comment=693252
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam wszystkich. Jednak odeszło mi od stałego przyłącza wody ponieważ nie zawsze jest możliwość podłączenia bezpośredniego i dlatego zdecydowałem się na montaż większego zbiornika. Kolega przywiózł mi nowy zbiornik, który de facto przeznaczenie ma na paliwo ale woda chyba tym bardziej może być. Stąd moje pytanie ponieważ jestem w tym temacie całkiem zielony jak już wcześniej pisałem czy możecie podpowiedzieć co mi jest potrzebne żeby dokupić do tego zbiornika i ewentualnie jakąś instrukcję jak to wszystko zmontować. Poniżej wrzucam zdjęcia nowego zbiornika I starego razem z pompką zanurzeniową. To co jest widoczne na zdjęciach zostanie oczywiście wymontowane tam jest sejf którego nigdy nie używałem i prowadnica na zbiornik. 

Dzięki jeżeli komuś będzie się chciało udzielić informacji.

20210413_175607.jpg

20210413_175544.jpg

20210413_175536.jpg

20210401_142534.jpg

20210401_142518.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.