Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze przyczepy do 26 tyś.


Olej

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Olej napisał:

Tak jak pisałem byłem wczoraj obejrzeć Adrię, tutaj ogromne podziękowania dla Smolika za bezinteresowną pomoc. Niestety stan przyczepy ma się nijak do tego co właściciel zapewniał w rozmowie telefonicznej. Mówiąc pokrótce przyczepa z wypożyczalni, zmęczona, nieszczelna, zaniedbana, popękane poszycie nad drzwiami. Mam zrobionych kilka zdjęć ale to zamieszczę w dziale "widziałem osobiście".

A nie mówiłem? Jak sprzedawca nie chce wysłać zdjęć, a te zamieszczone nie pokazują nic to uciekać jak najdalej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Do tego napis na przyczepie „wypożyczalnia przyczep” zamazany ale jak zapytaliśmy właścicielkę to ona nic nie wie żeby przyczepa była wypożyczana potem że wypożyczali tylko pracownikom … pozwoliłem sobie pogrzebać przesyłam linka do strony komentarz wydaje się być zbędny szkoda drogi pieniędzy na paliwo i przede wszystkim czasu …

 

 http://www.galaxy.katowice.pl/new/index.php?option=com_content&view=article&id=10&Itemid=122&lang=pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jechałem 500km do Białogardu, ale się opłaciło bo wróciłem z przyczepą. Tam jak przyjechałem oglądać to gościu bez pytania od razu zaczął podłączać prąd i gaz, żeby móc wszystko przetestować. Chociaż teraz widzę, że w twoim zadanym DMC mają chyba tylko 1 przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mają jedną szt. i to w układzie który mi nie pasuje (łóżka piętrowe). Dzwoniłem i podobno dzisiaj coś się ma pojawić nowego. Pożyjemy zobaczymy.

Zerknijcie proszę jak możecie czy na dzień dobry coś rzuca się w oczy:

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-CID5-IDF3zab.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mundek28 napisał:

szkoda że nie ma gazowego bojlera.

W mało której europejce jest

 

8 minut temu, mundek28 napisał:

Rocznikowo trochę droga.

Rocznikowo może i tak ale jeżeli jest w takim stanie jak w opisie to ja bez namysłu bym brał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię OLEJ! Nie wiem czy dobrze myślę. Jesteś osobą świeżą jeżeli chodzi o przyczepy.  Ja jako  osoba  wiekiem i doświadczeniem w tej materii powiem Ci jedno: nie szarp się na przyczepy w wysokiej cenie. Co by nie robić nie ma tak abyś  nie włożył od 2 do 3 tyś. Tylko chociaż  małe doświadczenie podpowie Ci  czego oczekujesz, czego Ci brak. Te wszystkie bajery i cudeńka okażą się w praktyce czy są tak istotne. Dlatego uważam, że osoba początkująca powinna zacząć od przyczepy: wymiarowej, dobrym rozkładem wnętrza, posiadająca podstawowe media. Jedyne co popieram to moower. Kupuj zdrową, suchą, bezwypadkową i jak najtaniej. Pojedziesz, sprawdzisz, wypraktykujesz /nauczysz się wiedzieć co jest Ci niezbędne/. A jak już coś będziesz wiedział sprzedaż i na pewno nie stracisz. Wtedy zaczniesz oglądać się za przyczepą taką jaką będziesz potrzebował. Dużo bum mogą Ci podpowiedzieć ale chyba telefonicznie. Pisząc to trochę roboty. Ja przeżyłam 5 /szt./ przyczep, dlatego wiem co mówię. Bardzo mi szkoda ludzi, którzy dopiero zaczynają. Wiem jak sprzedawcy potrafią czarować. Pozdrawiam. Jak masz ochotę pogadać to zadzwoń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z opisem powyżej , kup taką przyczepę aby dało się pojechać gdziekolwiek ,, przede wszystkim bezpieczną" jeżeli Ty i Twoi bliscy ,zaakceptują ten sposób spędzania wakacji wtedy każdy sezon i spotkani posiadacze różnych przyczep podpowiedzą Ci na co zwrócić uwagę przy zakupie kolejnej ,,fajniejszej dostosowanej do twojego sposobu spędzania wakacji, czy to krajowych czy międzynarodowych wyjazdów, ilości osób w rodzinie itp. " Ogólnie to super sposób na spędzenie wakacji.Jeżeli potrzebujesz pogadać to zadzwoń 608323391- Darek, w karawaningu od co najmniej kilkunastu lat.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem argumentem podstawowym nie może być cena. Przede wszystkim określ do czego chcesz używać przyczepy (zwiedzanie czy stacjonarnie) i jak często. Określ ilość osób realnie używających przyczepę, a nie potencjalnie i tego się trzymaj. Wytypuj układ jaki odpowiada. Pamiętaj, że przyczepy w dobrym stanie i przyzwoicie wyposażone trzymają cenę i tak ma być. Nie wybieraj się na oglądanie przyczepy bez wsparcia ! Staraj się kupować przyczepę od osób  prywatnych. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Larysa napisał:

Witam Cię OLEJ! Nie wiem czy dobrze myślę. Jesteś osobą świeżą jeżeli chodzi o przyczepy.  Ja jako  osoba  wiekiem i doświadczeniem w tej materii powiem Ci jedno: nie szarp się na przyczepy w wysokiej cenie. Co by nie robić nie ma tak abyś  nie włożył od 2 do 3 tyś. Tylko chociaż  małe doświadczenie podpowie Ci  czego oczekujesz, czego Ci brak. Te wszystkie bajery i cudeńka okażą się w praktyce czy są tak istotne. Dlatego uważam, że osoba początkująca powinna zacząć od przyczepy: wymiarowej, dobrym rozkładem wnętrza, posiadająca podstawowe media. Jedyne co popieram to moower. Kupuj zdrową, suchą, bezwypadkową i jak najtaniej. Pojedziesz, sprawdzisz, wypraktykujesz /nauczysz się wiedzieć co jest Ci niezbędne/. A jak już coś będziesz wiedział sprzedaż i na pewno nie stracisz. Wtedy zaczniesz oglądać się za przyczepą taką jaką będziesz potrzebował. Dużo bum mogą Ci podpowiedzieć ale chyba telefonicznie. Pisząc to trochę roboty. Ja przeżyłam 5 /szt./ przyczep, dlatego wiem co mówię. Bardzo mi szkoda ludzi, którzy dopiero zaczynają. Wiem jak sprzedawcy potrafią czarować. Pozdrawiam. Jak masz ochotę pogadać to zadzwoń.

Zgadzam się z Larysą. 

Ja po 2 latach przymiarki do karawaningu, tak właśnie zrobiłem. I całe szczęście, bo dzisiaj wiem, że karawaning nam się spodobał ale przyczepę potrzebujemy większą i z innym układem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Larysa

Uszanuj nas i pisz normalnie jak wszyscy a nie tłustą i krzywą czcionką. 

A dlaczego robicie jakieś telefony zaufania z kolegą Sokołem i każecie dzwonić do siebie, tego już nie ogarniam.

@Olej

Knaus wygląda bardzo dobrze, ale faktycznie drogi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziękuję za wszystkie podpowiedzi i rady. Pewnie że chciałbym wydać jak najmniej tylko jest problem, żeby znaleźć przyczepę nawet przy kwocie 25 tyś w miarę zadbaną i przede wszystkim szczelną. Jeżeli chodzi o taki sposób wypoczynku to jestem już trochę doświadczony, co prawda nie w przyczepie ale wcześniej spędzaliśmy urlopy pod namiotem i było naprawdę super. Do dzisiaj za najlepsze wakacje uważam objazdówkę Chorwacji z namiotem. Dlatego myślę, że przyczepa tylko poprawi komfort wypoczynku:) W przypadku braku wiedzy, doświadczenia i potrzeby zasięgnięcia opinii na pewno nie zawaham się zadzwonić i podpytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.