Jump to content
Zbyszek

Objazd drogi 52 Mikulov (Czechy)

Recommended Posts

Zbyszek

Witam,   mam nadzieję, że bedziemy mogli podróżować od czerwca - lipca. Jadycych na południe, przez Brno-Mikulov-Wiedeń czeka objazd spowodowany remontem mostu jaki jest zlokalizowany na zalewie rzeki Dyja przed Mikulowem,  na wysokosci Aquapark Moravia  (Kemp Merkur).  Prace przewidziano na 8 miesiecy roku 2020 (od już)

2429782-objizdky.jpg?itok=1Ex8Eem7

maarec

Te objazdy są dziurawe, powoli do objechania. Pewnie trochę połatali teraz.

w79

No to w takim razie przez Znojmo? 

Zbyszek

chyba dobrą alternatywą będzie  trasa przez Brno - Breclav (A2) -  Wiedeń.

BDG81
24 minuty temu, Zbyszek napisał:

chyba dobrą alternatywą będzie  trasa przez Brno - Breclav (A2) -  Wiedeń.

Jechałem tamtędy już w zeszłym roku. Równa droga. Wjazd na A5 w Austrii za wsią Grosskrut. Trochę kręcenia w Brzecławiu. 

Suzu4x4
18 godzin temu, BDG81 napisał:

Jechałem tamtędy już w zeszłym roku. Równa droga. Wjazd na A5 w Austrii za wsią Grosskrut. Trochę kręcenia w Brzecławiu. 

jeżdżę tamtędy od kilku lat, trzeba tylko pamiętać że na wjeździe do AT jest ograniczenie do 3.5t ;)

maarec
38 minut temu, Suzu4x4 napisał:

jeżdżę tamtędy od kilku lat, trzeba tylko pamiętać że na wjeździe do AT jest ograniczenie do 3.5t ;)

może zdemontowali je teraz? mój zestaw z daleka będzie się prosił o kontrolę...

Zbyszek

Jadąc w ubiegłym roku  do Chorwacji, przez Mikulov  odniosłem wrazenie,  odczytywałem,  że w Austrii, na poczatku A5  pojawiały się komunikaty i był punkt kontroli pojazdów,  z obowiązkowym zjazdem do punktu,  zestawów powyzej 2,8T.  Kontrolnie,  czy zestawy nie są przeładowane.  Już w dalszej cześci przejazdu przez Austrię,  takie punkty obowiazkowe były, ale już dla zestawów powyżej 3,5T.

Suzu4x4
16 minut temu, maarec napisał:

może zdemontowali je teraz? mój zestaw z daleka będzie się prosił o kontrolę...

wątpię żeby Austriacy poszli na taki układ ze względu na remont w Milulowie :rolleyes:

znaki  po stronie austriackiej stoją i nie tylko na granicy  ale też często pomiędzy wioskami, droga od autostrady A5 w stronę Brzecławia (47)  w wioskach miejscami ma przewężenia i wysepki .

któregoś razu zajechaliśmy na Jezioro Nezyderskie i wracaliśmy potem wioskami do Brzecławia ,też  na każdym kroku były ograniczenia 3,5t

BDG81
2 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

Jeśli tak jest, to pewnie nie zwracałem na to uwagi bo moje DMC zestawu to 3.180 kg.