Skocz do zawartości

nie wytrzymałem - musiałem Wam się pochwalić..


jedrek101

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

hak jest w holowniku czyli w T4 ,który jest w remoncie...

p.s. te kreski które widać na fotce to śnieg

jeśli ktoś lubi przesadzać to zapraszam - może umyć mi auto...

coś mi się wydaję że nie pasuję już do tego forum.... :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaję że nie pasuję już do tego forum....

widze że ostatnio w modzie na tym forum jest branie wszystkiego na poważnie i bardzo do siebie

luuuuuuuuuuuuuuuuuuzzzu więcej przecież ogrodnik, żartuje sobie :ok:

A swoją drogą to w pierwszej chwili miałem takie samo spostrzeżenia jak ogrodnik, :ok:

choć sam ze swojch samochodów zimową warstwę ochronną zmywam dobiero wiosną.

 

:ok: Oj coś za często w ostatnim czasie biore się za łogodzenie zaognionych sytuacjina forum. Mam tylko nadzieje że nie obróci sie to przeciwko mnie :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaję że nie pasuję już do tego forum.... :hop1:

 

Jędrek, super są te podkładki, ja bym chciał taką jedną kupić i założyć do przyczepy, śledziłem Wasz wątek na forum Niewiadowek, ale zapomniałem HASŁA, to może by mi Marek przysłał to HASŁO cholerne tu na pw, bo nic napisać na http://www.fanklub-niewiadowek.com/ nie mogę. :-]

A to zacne forum jest.

 

I wcale nie bierz do siebie, Niewiadówki są podporą tego forum na wieki wieków.

Kolega Ogrodnik to nowy jest, to jeszcze historii nie zna i na zlocie żadnym nie był ale może kiedys będzie i się wszystkiego dowie przy :ok:. Się mu tak wypsneło tylko, w żartach.

My wiemy, że to emocje były tak wielkie, że na gorąco sie pochwaliłeś, czego dowodem jest pomazana łapami klapa we Fordzie. :D

 

Jak to, być Polakiem i nie mieć pod tablicą na przyczepie podkładki z NASZYMI przyczepami

to obciach i buractwo jest.

 

Tak uważam, Jacek. :ok:

 

Tak, że się nie przejmuj. :ok:

 

Taką podkładkę mieć na przyczepie obojętnie jakiej marki to duuuuży szpan jest i wiadomo, że właścicielowi można rękę podać. Bo Gość jest i normalny, a inni to nie wiadomo.

 

Tak, że od razu listę robimy i zapisy. (będzie wiadomo kto swój a kto nie całkiem, a na kempingu jak znalazł)

 

Jacek - 1 szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Techniczne pytanie - jak to zrobiłeś? Klejenie wyciętą folią, nadruk??

jest to sitodruk(myślę że najtrwalszy) mamy też podkładki do tablic dwurzędowych, na których napis jest wykonany metodą folii solwentowej

 

jest

super są te podkładki, ja bym chciał taką jedną kupić i założyć do przyczepy

Jacku , już zarezerwowałem podkładkę dla Ciebie :D

 

coś mi się wydaję że nie pasuję już do tego forum....
troszkę wziąłem za mocno do siebie słowa ogrodnika...,ale po miesiącu maili ,telefonów - upragnione podkładki docierają do mnie :ok: więc montuje trzęsącymi się łapami na aucie(przyczepa na Warmii zimuje),pstrykam fotkę ,wrzucam później na forum :D

a w pierwszym poście "umyj samochód" :piwko:

poległem :D

 

ale już poczytałem Wasze posty i jest :D

 


podkładka do tablic dwurzędowych,(kwadratowych)

post-71006-imported-7cebe652-df3f-4496-bbe9-4d0cb702f147_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w pierwszym poście "umyj samochód"

kurde ja mialem Ci :D to napisać ale ogrodnik mnie wyprzedził :piwko:

ja się tak nie bawie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.