Skocz do zawartości

Proszę o info...


Spablo1

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

mi tez post Moni wydaje sie troszke dziwny ,moze z tego powodu ze ogladalem te przyczepke bo bylem nia zainteresowany (w koncu wybralem inna "zielona&quot ;) i nie przypominam sobie takich w niej usterek a slepy nie jestem

a to ze tego Tec-ka nie kupilem to nie dlatego ze byl z wadami i smierdzacy tylko poprostu moja "zielona" miala 2 prawie nowe przedsionki i stacjonarne WC a to chyba za dolozona kwote 1000 pln oplacalo sie kupic

pozdrawiam

 

PS ich stronka o ile sie pamietam jest co 2 tygodnie aktualizowana dlatego prosza o telefoniczny kontakt przed przyjazdem bo moze sie zdazyc ze przyczepki tak jak ta moja "zielona" czy tego tec-a juz nie bedzie bo sa juz ponad tydzien sprzedane a dalej wisza na stronce :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i wskazówki.

Pierwszy krok zrobiony - zamontowałem dziś hak :hop1:

Kolejny krok - kupione lusterka wsteczne.

Teraz pozostaje mi do zrobienia tylko jedna, mała rzecz - kupno przyczepy.

Postanowiłem na razie odpuścić sobie Kutno. Rozmawiałem z kolegą, który zajmuje się sprowadzaniem samochodów z Niemiec. Za kilka dni ma mi przedstawić propozycje konkretnych przyczep z Niemiec. Jeśli coś mnie zainteresuje to pojadę osobiście. Jak myślicie, warto się w to bawić czy może jednak szukać czegoś w kraju ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kolegą, który zajmuje się sprowadzaniem samochodów z Niemiec. Za kilka dni ma mi przedstawić propozycje konkretnych przyczep z Niemiec. Jeśli coś mnie zainteresuje to pojadę osobiście. Jak myślicie, warto się w to bawić czy może jednak szukać czegoś w kraju ?

Kupiłam w kraju przyczepę sprowadzoną z Holandii. Myslę że jest to najlepsze wyjście ( chodzi o cenę ). Proszę zauważyć to , że na naszym rynku jest bardzo mało przyczep sprowadzonych z Niemiec. Niemcy bardzo sobie cenią przyczepy odwrotnie od cen samochodów. Przyczepa dla nich to luksus a posiadanie samochodu to tak jak mieć w domu pralkę czy lodówkę. W Holandii z kolei mając przyczepe to jest tak jak mieć w domu telewizor , pralke czy lodówkę. Jest to tam niemal normalne wyposażenie domu. A jeśli wyposażenie domu - to trzeba o nie dbać. Myślę że teraz taniej kupi się przyczepkę w Polsce. Trzeba poszukać i nawet ... poczekać na spadek kursu euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jak wiecie ,lub nie,juz pisałem też oglądałem tego TEC-a ja niestety nie dopatrzyłem sie w nie żadnych wad ! wybrałem moje Chateau,bo po prostu i już! z tego nie mam sie zamiaru tłumaczyć,gdy ja tam byłem był troszke większy wybór.żeby też mnie nie podejrzewano o konszachty..musze zaliczyc jakis zlot i przedstawic się jako medalik,to może co niektórym ulży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maro, Ciebie nie podejrzewamy, bo Ciebie juz znamy z paru postów, a faktycznie tamten to jakis dziwaczny był.

 

Ale wszyscy jaką czujność wykazali od razu co nie ? :hop1:

 

Co by nie gadać, jest to fajne forum...

 

Troll.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żle zaczełam mój start,ale jeśli kogoś uraziłam to nie celowo.Chciałam podzielić się swoimi odczuciami-szkoda że mnie opacznie zrozumiano.Muszę się trochę potłumaczyć zwolenniką Kutna,których zraziłam do siebie.Teca oglądałam i obserwowałam długo na aukcjach internetowych bardzo mi sie podobał .strona może jest aktualizowana co 2 tyg.ale niektóre przyczepki w tym ten nieszczęsny Tec stoi tam już więcej niz 3 miesiące,na zdjęciach wygląda super ale miałam inne odczucie-mam takie prawo a i gusty są różne.Nie napisałam tego postu żeby kogoś odwieżć od zakupu,bo słaby ze mnie znawca ale przeczytałam że ktoś tak jak ja uległ jego fotką i napisałam to co czuję,Jeszcze jedno -nie zasłaniam się dziećmi poprostu chciałam wyrazić że czasem nie warto wybierać się w tak daleką trasę po rozmowie telefonicznejże jest ok bo różnie z tym bywa.Na forun niedawno ktoś wybierał się do Kutna po przyczepkę Fendt niestety miał dziury w zewnętrznym poszyciu,o których telefonicznie też nie było mowy.Tak nie tylko mnie spotkał zawód.Przykro , że tak surowo mnie oceniliście ale nie chciałam nikogo urazić czy zrazić do jakiegoś komisu.Może kiedyś się zrehabilituję,przepraszam jeśli kogoś uraziłam.Ale forum i tak jest super a zdania i tak nie zmienię.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Monia, nie możesz brać tego dosłownie. nikt nie wie kto jest po drugiej stronie komputera i stąd taka czujność. Były niestety przypadki,które potwierdzały przypuszczenia Forumowiczów, co wcale nie dyskredytuje Ciebie. Nic nie stoi na przeszkodzie abyś powitała sie ze wszystkimi w dziale powitania i troche sie przedstawiła.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.