Skocz do zawartości

Kemping na Roztoczu w marcu


FilipS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 minuty temu, Commander napisał:

Rozumiem że byliście w Kalince na wyżerce w Bondyzu .

Wiem gdzie to jest ale albo było zamknięte albo strasznie chciało nam się pstrąga i już kilkanaście razy lądowaliśmy w Chacie Rybaka:) Ale skoro polecasz - to na pewno tam zajrzymy.. Na Roztoczu jest tyle fantastycznych miejsc...My właśnie wróciliśmy z kilkudniowego wypadu do Puszczy Augustowskiej, bo  to jest  najbardziej ulubione miejsce w Polsce jesli chodzi o mnie i żonę...Ale na szczęście jest jeszcze Roztocze, do którego dużo łatwiej jest nam  dojechać z Krakowa nawet na krótki weekend.. No i poza paroma szczegółami różniącymi te dwa fantastyczne regiony, odkrywamy, że Roztocze jest równie piękne jak okolice Augustowa a lasy prawie takie same i dlatego tak nas tam ciągnie. A wciąż poznajemy- choć zwiedziliśmy już naprawdę dużą jego część

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Commander napisał:

Super. Też zaraził nas bardzo ten region, a Zwiierzyniec w szczególności.

Augustów jeszcze przed nami

Jak będziesz się tam wybierał - to mogę pomóc, żeby zobaczył to co warto i jest w dalszym ciągu dziewicze.   Swego czasu nawet leśników z  WPN woziłem tam samochodem po niekończących się lasach na  azymut...gdy byli zmęczeni..i nie zabłądziłem na licznych rozstajach.. Więc podobnie jaj Roztocze, polecam szczerze również Puszczę Augustowską i jej niesamowite zakamarki...a jest ich bez liku

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kemping Echo - mi się podobał, choć dziwny jest ten wjazd przez parking Biedry ?

20210604_131016.thumb.jpg.b2a8e975ce842268a5caf4c9bc566735.jpg

Rowery miałem, jednak tylko raz je odpaliliśmy i zrobiliśmy tylko parę kilometrów ☹

20210614_160352.thumb.jpg.345a12b9a7dc9e9a4f5ba33f7f5bc8d4.jpg

Za to pierwszy raz się kąpałem w tym roku w jeziorze/stawie, choć woda nie była zbyt komfortowa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pawel1966 napisał:

@lbuster zaglądaliśmy tam na ten camp Echo ale nam się nie podoba, więc wybieramy zawsze bardziej kameralne miejsca. A rowery? chyba już i tak wiele zjeździłeś o ile dobrze pamiętam

Tak, byliśmy tak już ze trzy razy i sporo na rowerkach, ale na pewno nie zjeździliśmy tyle, co Wy i jeszcze trzeba będzie wrócić, bo nie wszystko zaliczone ;) 

Co do Echo, to mi się tam podobała duża przestrzeń i dzięki temu nawet przy sporej ilości ludzi jesteś w dużej odległości od nich. Przez koronaświrusa w piątek już chyba nie wpuszczali na kemping, bo stał słupek na wjeździe. Dodatkowo po wyjściu z pola miałeś 100 metrów do centrum zwierzyńca :ok: A kameralność - raz może być zadupie a raz centrum miasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mili właściciele są na tym kempingu. Paweł spróbuj się przekonać... ?

Ja osobiście wolę od stawów , zalew Rudka. W lecie woda jest bardziej orzeźwiająca. Z kolei na stawach Echo woda chyba wszędzie jest trochę powyżej kolan, co jest istotne przy małych dzieciach.

 

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Commander napisał:

Ja osobiście wolę od stawów , zalew Rudka.

W zeszłym roku byliśmy na polu namiotowym koło zalewu - http://www.polenamiotowe.cba.pl/

Nie wiem, czy o te pole Ci chodzi ale ogólnie było fajnie, choć mało miejsca i załogi były ciasno ustawiane.

Godzinę temu, Commander napisał:

W lecie woda jest bardziej orzeźwiająca.

Delikatnie to ująłeś :) Strach było tyłek zamoczyć :balwanek:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Commander napisał:

Pisałem o kempingu Echo koło Biedronki. Myśmy tam znależli spokojne miejsce. Pomimo pełnego obłożenia było cicho i spokojnie....

Aaaa to OK. Ja także polecam Echo. Mimo długiego weekendu wieczorami cisza i spokój. Dziwne to było - nie spodziewałem się tego, może akurat na takie towarzystwo trafiłem i w innych terminach jest inaczej ;) Choć Twoje słowa Commander potwierdzają, że jest tam spokojnie. Jednego wieczoru nawet jedna ekipa grała na harmonii - fajnie było posłuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 10.06.2021 o 21:42, pawel1966 napisał:

Nie rozpracowałem jeszcze niestety, jak dojechać lasami  przez kolejny roztoczański garb ze Starej Huty do Bondyrza lub Guciowa, żeby nie jechać szosą ( Jechaliśmy szosą z Bondyrza do majdanu kasztelańskiego  ale to trochę niebezpieczne z dziećmi)..Może kolega z Zamościa będzie wiedział gdzie jest jakiś przesmyk?

Paweł nie jezdziłem akurat pomiędzy tymi miejscowościami rowerkiem. Ale wydaje mi się że z agroturystyki DoliAnna może być jakaś leśna droga do Guciowa. To juz niby bardzo blisko. Można u właścicieli tej Agro zapytać o to  połączenie. Rdzenni miejscowi powinni wiedzieć najlepiej?

Droga z Łukowej do Józefowa już naprawiona, została już chyba tylko jakaś kosmetyka. Gorzej jest za Majdanem Sieniawskim na 835 bo tam jest wahadło. 

 @Pawel 1966 widzę, że znów Roztocze??

Ostatnio wracając z Bieszczad zajechaliśmy na Potok Senderki na pauzę...

 

20210606_182231.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Artur1983JedTak jest ! a jakże by inaczej???? :) Przyczepka już spakowana, i jutr ok. 10.00 startujemy.

@lbusterjuż tam jest i jak widać jest pusto- więc jesli dotrzemy ok. 14-15.00 to może jeszcze będzie miejsce do wyboru.

P.S. Potok Senderki znamy jeździliśmy tamtędy na rowerach! piękne miejsce na ziemi i super fotkęzrobiłeś.

10 minut temu, Artur1983Jed napisał:

Droga z Łukowej do Józefowa już naprawiona, została już chyba tylko jakaś kosmetyka. Gorzej jest za Majdanem Sieniawskim na 835 bo tam jest wahadło. 

No to dziękuję za informacje!!!!Przynajmniej jeśli chodzi o tan ostatni kawałek przed Józefowem to mam nadzieję, że nie będzie tej zdezolowanej drogi.

Ale skoro piszesz, że jadąc od Sieniawy na Tarnogród jest wahadło to zjadę zaraz za  Rzeszowem z A4 na S19 na Sokołów Młp. potem Leżajsk, Kuryłówka, Szyszków i przecinam Tarnogród  na Łukową, i przez Józefów dojeżdżam  Majdanu Sopckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.