Skocz do zawartości

Kemping na Roztoczu w marcu


FilipS

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

Piszę z pytaniem, czy orientujecie się, czy jakiś kemping na Roztoczu, najlepiej w okolicach Zwierzyńca, jest otwarty już w marcu?

Interesuje mnie druga połowa miesiąca. Szukałem, ale nic otwartego nie widzę - źle szukam, czy to kempingowo martwy rejon o tej porze roku? + Jest kilka miejsc, które opisane są jako kemping, ale nie można się rozbić... te są otwarte.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 22.02.2020 o 18:50, Cathay napisał:

Duet w Zamościu jest czynny. Znaczy powinien być czynny.

Dzięki! A wiadomo jak z sanitariatami się ma sprawa? Znalazłem kilka opinii, nie najlepszych, ale zero zdjęć. Tak samo brak cennika, ale to już chyba trzeba będzie telefonicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
23 godziny temu, bleifuss napisał:

Dołączę się do pytania. Chciałbym jakiś kemping w okolicach Zwierzyńca. Coś? Ktoś?

Masz camping Echo w samym Zwierzyńcu, poza tym pola namiotowe z podstawową infrastrukturą np., w majdanie Sopockim, i chyba to samo w Krasnobrodzie. Camping Susiec też powinien już działać - ale jak byliśmy tam dwa tygodnie temu to jeszcze było wszystko zamknięte a na budynku sanitariatów wymieniali dach...więc nie wiem. Najlepiej zadzwoń czy będą działać. No i...to chyba wszystko.

I jeszcze jedna informacja - drogi wojewódzkie są w tragicznym stanie, szczególnie w okolicach Józefowa. Dzwoniłem nawet do rejonu dróg i odpowiedzieli mi,że dostali kasę i remonty będą teraz prawie na wszystkich drogach, które im podlegają. Trzeba  więc w tym roku ( a może i dłużej) liczyć się z utrudnieniami.Droga, któą zwykle jeździliśmuy od A4 , czyli Sieniawa - Tarnogród- Biłgoraj jest w przebudowie i co kawałek  jest ruch wahadłowy. Próbowałem to objechać jadąc z Tarnogrodu na  Cieszanów, ale od Łukowej do Józefowa droga jest w stanie krytycznym więc  wpakowałem się w jeszcze większe dziury. Miejmy nadzieję, ze to w tym roku wszystko naprawią, bo jak kocham Roztocze, to na razie jazdę w tamte rejony z nową cepką odpuszczam:) boję się, że się od razu rozleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 24.05.2021 o 22:56, pawel1966 napisał:

Masz camping Echo w samym Zwierzyńcu, poza tym pola namiotowe z podstawową infrastrukturą np., w majdanie Sopockim, i chyba to samo w Krasnobrodzie. Camping Susiec też powinien już działać - ale jak byliśmy tam dwa tygodnie temu to jeszcze było wszystko zamknięte a na budynku sanitariatów wymieniali dach...więc nie wiem. Najlepiej zadzwoń czy będą działać. No i...to chyba wszystko.

I jeszcze jedna informacja - drogi wojewódzkie są w tragicznym stanie, szczególnie w okolicach Józefowa. Dzwoniłem nawet do rejonu dróg i odpowiedzieli mi,że dostali kasę i remonty będą teraz prawie na wszystkich drogach, które im podlegają. Trzeba  więc w tym roku ( a może i dłużej) liczyć się z utrudnieniami.Droga, któą zwykle jeździliśmuy od A4 , czyli Sieniawa - Tarnogród- Biłgoraj jest w przebudowie i co kawałek  jest ruch wahadłowy. Próbowałem to objechać jadąc z Tarnogrodu na  Cieszanów, ale od Łukowej do Józefowa droga jest w stanie krytycznym więc  wpakowałem się w jeszcze większe dziury. Miejmy nadzieję, ze to w tym roku wszystko naprawią, bo jak kocham Roztocze, to na razie jazdę w tamte rejony z nową cepką odpuszczam:) boję się, że się od razu rozleci

Droga od Łukowej do Józefowa jest własnie w remoncie, który myślę, że w ciągu 2 tyg bedzie zakończony. Przejezdza tamtendy etap królewski Tour de Pologne  w sierpniu. Także starają się? 

Jadąc od A4 z Przeworska trzeba skręcić za Majdanem Sieniawskim w lesie w prawo w kierunku Różańca. Potem pPotd Obszą w lewo w kierunku Zamościa. Od tego zjazdu, poprzez Łukową do Józefowa droga będzie w 80-90% nowa. Gorzej jest od Józefowa do Zwierzyńca, ale to ok 10 - 15km przez Roztoczański Park Narodowy. Więc niedaleko. Zaś w stronę Zamościa też będzie ok 15km słabszej drogi (może nie tragicznej) do miejscowości Kaczórki. Potem do samego Zamościa jest nowa nawierzchnia. A propo tego miejsca to blisko, tzn w miejscowości Bondyrz jest Chata Rybaka. Warto zajechać na roztoczańskiego pstrąga! Rewelacja!?

Zapraszamy na piękne i czyste Roztocze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2021 o 23:05, Artur1983Jed napisał:

Droga od Łukowej do Józefowa jest własnie w remoncie, który myślę, że w ciągu 2 tyg bedzie zakończony.

Super wieści - ale czy faktycznie tak szybko i idzie???chyba ż tylko leją nowy asfalt...:)

W dniu 2.06.2021 o 23:05, Artur1983Jed napisał:

Zapraszamy na piękne i czyste Roztocze!

Dziękujemy!  ja na Roztoczu w tym roku byłem już chyba 4 razy:) Ale skoro piszesz, że naprawiają drogi to myslę, że znów w najbliższym czasie siętam wyrwiemy.

BTW. Jesli chodzi o drogi -  to skoro jesteś z Zamościa i bywasz w Józefowie,  to daj znać czy faktycznie wyremontują ten kawałek od Łukowej do Józefowa. - tamtędy w sumie najłatwiej nam dojechać do Majdanu Kasztelańskiego jeśli zjeżdżamy z autostrady na Przeworsk Remontują tez drogę w okolicach Tarnogrodu na południe i północ od niego a tamtędy też jeździmy od A4 przez Sieniawę, Tarnogród, Aleksandrów i dalej do Józefowa ale to już grubsza robota więc w tym roku chyba nie skończą.

No a  jeśli jedziemy do Suśca to już lepiej jechać od A4  z Jarosławia na Cieszanów, i Susiec.

Czekamy na dobre wieści  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, pawel1966 napisał:

Super wieści - ale czy faktycznie tak szybko i idzie???chyba ż tylko leją nowy asfalt...:)

Jest to tylko nowa nawierzchnia, 2 albo 3 warstwy plus jakaś mata pomiędzy. Nie jest to generalny remont. Ostatnio jechaliśmy w Bieszczady z cepką to jedzie się przyjemnie. Pomijając niektóre odcinki. Do A4 oczywiscie bo za Przeworskiem to słabo strasznie. 

5 godzin temu, pawel1966 napisał:

BTW. Jesli chodzi o drogi -  to skoro jesteś z Zamościa i bywasz w Józefowie,  to daj znać czy faktycznie wyremontują ten kawałek od Łukowej do Józefowa. - tamtędy w sumie najłatwiej nam dojechać do Majdanu Kasztelańskiego jeśli zjeżdżamy z autostrady na Przeworsk Remontują tez drogę w okolicach Tarnogrodu na południe i północ od niego a tamtędy też jeździmy od A4 przez Sieniawę, Tarnogród, Aleksandrów i dalej do Józefowa ale to już grubsza robota więc w tym roku chyba nie skończą.

 

Bardzo często jeżdżę służbowo do Małopolski i zawsze tamtędy jadę do A4. Nawet pomimo dziur ta leśna droga ma swój klimat. Teraz będzie lepiej. Obserwuję postępy robót i trzymam rękę na pulsie:D Po drodze mijamy miejscowość Kozaki, ukryta w lesie po lewej. Spora rodzinna firma pszczelarska. Miód Kozacki. Mają tam swój sklepik ze specjałami od roztoczańskich pszczół. 

Tamtędy ominie się też częściowo wlasnie przebudowę drogi 835 Sieniawa - Tarnogród. Przebudowa generalna, także potrwa...

5 godzin temu, pawel1966 napisał:

No a  jeśli jedziemy do Suśca to już lepiej jechać od A4  z Jarosławia na Cieszanów, i Susiec.

Czekamy na dobre wieści  :)

Zgadza się. Choć droga za Jarosławiem pozostawia też wiele do życzenia... Za Cieszanowem zjeżdzamy w lewo i przez Hutę Różaniecką do Suśca (wspaniała Puszcza Solska). Obowiązkowo zajechać na "Szumy"?

I zabrać rowery! Bo jest gdzie się "dotlenić"! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się wtrącić?

Poniżej masz koordynaty. Miejsce nazywa się Wiejskie Specjały, miejscowość to zagubiona gdzieś w lasach Stara Huta. Do 10km od Józefowa. Ciekawa historia okolic tej miejscowości (kopalnie, nieczynne szyby, huta itd), w necie do sprawdzenia?

Screenshot_20210610-202007_Maps.thumb.jpg.13b1565eff4f9447c42957557e23bb6e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Commander napisał:

Bardzo dziękuję. Pojedziemy na pewno.

Tak, to Stara Huta. My dojeżdżaliśmy tam na rowerach z wnukami z naszej ulubionej Droździelówki w Majdanie Kasztelańskim przez las... Pomiędzy Potokiem Senderki ( tam są te wspomniane sztolnie) a Starą Hutą jest jedna niezła górka - ale da się przejechać.Nie rozpracowałem jeszcze niestety, jak dojechać lasami  przez kolejny roztoczański garb ze Starej Huty do Bondyrza lub Guciowa, żeby nie jechać szosą ( Jechaliśmy szosą z Bondyrza do majdanu kasztelańskiego  ale to trochę niebezpieczne z dziećmi)..Może kolega z Zamościa będzie wiedział gdzie jest jakiś przesmyk? A ostatnie dwie  fotki to nasza miejscówka - Agroturystyka Droździelówka...zaprasza spokojnych ludzi  ceniących sobie spokój i ciszę...My byliśmy tam nawet tuż po nowym roku kamperkiem ( ostatnia fotka) . Ale to idealne miejsce również na wakacje. Pani właścicielka wyprowadziła nawet gniazda 230 V i wodę...żeby było łatowej nam się podpinać gdy tam przyjeżdżamy...To niesmowite miejsca na ziemi. tuż obok, dosłownie za płotem jest rozlewisko rzeki szum i stamtąd własnie wyruszamy na rowerowe wyprawy po okolicy. Wszędzie są ścieżki, bardzo łatwo jest wybrać się na spływ kajakowy Tanwią lub Wieprzem. W okolicy jest  kilka zalewów, gdzie są plazę i kąpieliska oraz bardziej "rozrywkowe" miejsca jesli ktoś to lubi i dzieci nie dają spokoju...:)

20200614_102332.jpg

20200614_112004.jpg

20200614_115359.jpg

20200614_120420.jpg

20200611_171218.jpg

20200612_172847.jpg

20210103_090452.jpg

Edytowane przez pawel1966 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.