Skocz do zawartości

Gdzie warto jechać


Talapik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jacek l, narobiłeś nam ochoty na tą Królewską Sosnę

Niedaleko campingu który proponuje Jacek jest Stanica Wodna nad jeziorem Mokre http://stanicawodna.mazury.pl/ . Odległość jakieś 15 km .Tak więc jak by z różnych względów jeden camping nie wypalił to zawsze jest jakaś alternatywa. Camping położony w lesie ,cisza, spokój . Łazienki nie pierwszej młodości ale było czysto ,obsługa miła ,.tanie i dobre obiadki na miejscu tak że nie trzeba było samemu gotować . Dla spragnionych gwaru i zabawy to nieciekawy temat. Ale lubiący ciszę i aktywny wypoczynek na pewno będą mieli tam co robić .Można pojeździć po lasach rowerem ,pozbierać grzybów, wędkować jak kto lubi (były łódki do wypożyczenia). Można też było kajakiem popływać . Właśnie wyprawy kajakiem były najlepsze .Po przepłynięciu jeziora Mokre po drugiej stronie zaczynała swój bieg rzeka Krutynia .Tak więc można sobie było płynąć i płynąć .My z synem zrobiliśmy coś ponad 10 km Wrażenia niezapomniane ..Z małymi dziećmi tez można płynąć . Objeżdża się jezioro samochodem i na początku rzeki wypożycza się kanu. Praktycznie wypróbował to Artur z rodzinką . Może jeszcze jakieś fotki . Z campingu fotki są na podanej stronie to takie inne dam:

322de51c389544d3m.jpg a63618827e3b2946m.jpg

bd86fe2fc56dddd7m.jpg3b0540bdc4e5ce8am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Ten tego, a co to jest ta Ożanna, jak nie tajemnica albo przegapiłem, bo może tez bym sie z Wami zobaczył jak nie za daleko jakoś.

:ok: Jacku to nie taka tajemnica a z Wami miło było by się zobaczyć .To zalew niedaleko Leżajska .O tutaj link http://www.ozanna.turystyka.pl .Mymlon tam czasem zagląda ,dzięki temu mogłem poznać i jego i jego rodzinę osobiście .Bardzo miłe wspomnienia ze spotkanka .Od Was kawałek ale gdyby tylko zmodyfikować trasę na Rumunię nawet w drodze powrotnej to miałbyś bardzo blisko . W Radoszycach koło Łupkowa w Bieszczadach jest przejście a droga prowadzi prosto na Słowację i wyjeżdżasz Miedzianoborce ,Stropkov i potem to jezioro . Tak więc w odwrotną stronę to i Bieszczady i Ożanna były by blisko :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 12 lat później...
Chciałem wyjechać po tej pandemii gdzieś odpocząć z rodziną. Nie che jechać nad morze i w góry bo to wyprawa na całego. mam 2 małych dzieci i pomyślałam o tanim wypadzie blisko miasta. Znalazłem coś takiego tanie noclegi Radom co sądzicie. nadmienię, ze mieszkam w bloku i dla mnie bycie na świeżym powietrzu z dziećmi to atrakcja.
 


Sądzę że u grubego to nie jest miejsce na odpoczynek. I reklamowanie go nic nie pomoże. Tam nawet Tirowcy nie zatrzymują się


Wysłane z telefonu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.