Skocz do zawartości

Mati - bujanie przyczepy (wydzielone z angielek)


Matti

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, jędrki 2 napisał:

To nie Buda chodzi tylko dyszel pracuje.

Co masz na myśli? Chodzi Ci o osłonę dyszla?  Ona faktycznie lata luźno, ale za nią jest już bakista i ona też lata luźno, a jak włączy się na 0.25X  to wtedy widać że podłoga też się gnie, chyba że to efekt machania telefonem. Warto wejść do przyczepy i spróbować pobujać się na podłodze  (delikatnie poskakać) i zobaczyć czy jest miękka.  To raczej nie powinno tak pracować. 

Edytowane przez PolariS (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co masz na myśli? Chodzi Ci o osłonę dyszla?  Ona faktycznie lata luźno, ale za nią jest już bakista i ona też lata luźno, a jak włączy się na 0.25X  to wtedy widać że podłoga też się gnie, chyba że to efekt machania telefonem. Warto wejść do przyczepy i spróbować pobujać się na podłodze  (delikatnie poskakać) i zobaczyć czy jest miękka.  To raczej nie powinno tak pracować. 


Angielki mają często takie gówniane bakisty. Przecież podłogą ze ścianami części mieszkalnej tak by nie ruszył.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem oglądać przyczepę to wydeptałem ją prawie całą (mam niecałe 100 kg więc jak coś jest słabe to się ugina) tylko pod łóżkami nie deptałem ale opierałem się rękami nie było nic czuć miękkiego. Nic muszę się znów wybrać w okolice przyczepy i to wszystko sprawdzić jeszcze raz.

 

Podłoga części mieszkalnej nie idzie do bakisty. Kończy się przed nią. A w bakiście jest plastikowa wkładka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jędrki 2 napisał:

ta praca dyszla pod bakistą sprawia wrażenie jak by cała Buda pracowała góra,dòł.

To by sugerowało, że rama jest pęknięta jeśli parędziesiąt kilogramów na długości 1.5 metra ją wygina na kilka centymetrów. 

Ja się upieram, że rama jest raczej sztywna. 

 

Film spod podłogi i z dalszej odległości tak aby przód przyczepy było widać, zdjęcia etc. Im więcej danych tym łatwiej będzie dojść gdzie jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, PolariS napisał:
12 minut temu, jędrki 2 napisał:

ta praca dyszla pod bakistą sprawia wrażenie jak by cała Buda pracowała góra,dòł.

To by sugerowało że rama jest pęknięta, jeśli parędziesiąt kilogramów na długości 1.5 metra ją wygina na kilka centymetrów. 

Ja sie upieram że rama jest raczej sztywna. 

 

Ta przyczepa jak jest pusta ma około 120 kg na zaczepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jędrki 2 napisał:

Ta przyczepa jak jest pusta ma około 120 kg na zaczepie.

Z tego co tu widać to raczej ktoś sobie podrzuca te 120 kg bez większego kłopotu.  Ja mając 75kg na zaczepie nie byłem w stanie machać przyczepką, mocowanie mam za przednią ścianą wewnątrz budki, bakista nie jest przykręcona do ramy, i nie bujało mi dyszlem, bakista nie podskakiwała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.