Skocz do zawartości

szukam przyczepki


błych

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpliwości :piwko: Napewno kupicie do lata. Popieram to co pisali mili koledzy i koleżanki powyżej, że cena jest za wysoka. Ja dałbym sobie ze 3 tygodnie na spokojne (w miarę możliwości) przeglądanie ofert i polowanie na okazję, jednak wcześniej wypunktowałbym to, co jest najistotniejsze dla mnie, czyli cena, wyposażenie (to, co musi być, bez pisania o nieistotnych dodatkach), no i dowód rejestracyjny. Ogólny wygląd i czar :ok: oczywiście też znalazłby się na liście, jednak to przychodzi powiedzmy sobie szczerze przy pierwszym rzucie oka i przyciąga nas do sprawdzenia reszty. Dopiero po spełnieniu tych podstawowych kryteriów decyzja o zobaczeniu na miejscu i sprawdzeniu stanu technicznego. Wszelkie dodatki, którymi kusi sprzedawca a nie są na liście niezbędników starałbym się eliminować dla zachowania własnego spokoju i nie popadania w histerię, że muszę ją mieć :D) Wiem to z małego doświadczenia, ale mam nadzieję, że moją opinią nie spowoduję u Was dodatkowych frustracji :D. Pozdrawiam serdecznie i powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam .

Przede wszystkim spokój i ktoś znajomy z chłodną głową przy oglądaniu .

Jeździjcie , oglądajcie , pytajcie o wszystko a nabierzecie takiej wiedzy że cho cho . Ja też szukam ale pojadę w teren jak zniknie śnieg . Na początek radzę coś taniego , bo potem można łatwo sprzedać i kupić większą .

Powodzenia . :piwko:

(punktowanie które podaje miszko to świetny pomysł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla porównania (oczywiście to co widać na zdjęciach, w realu może być inaczej), ale zobacz przyczepę i jej WYPOSAŻENIE oferowaną za 4400zł, a nie za 4800zł, bo za jak to napisał Pan sprzedający w opisie aukcji podanej przez Ciebie "wiele miłych wspomnień z wakacji :piwko:" poprzedników to jeszcze nikt nie płaci. Ona ma, Wam przynieść wiele MIŁYCH wspomnień.

http://moto.allegro.pl/item557598468_wilk_safari_411.html

 

Wg. mnie niebo, a ziemia, szczególnie jeśli chodzi o wspomniane przeze mnie wyposażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONZIO, to tylko zdjęcia - jeżdżąc jesienią za przyczepkę ( zamieniałem) przyjeżdżałem przez Skwierzynę i zatrzymałem się w komisie ( znajduje się tuż przy drodze krajowej 3 ) te starsze przyczepy były na samym końcu i stan ich uhm z zewnątrz nie najlepsze może dlatego, że długo tam stoją i po odświeżeniu mogły by się nadawać . Fakt , że dokładnie im się nie przyglądałem , bo szukałem młodszych roczników. Zdecydowanie trzeba pooglądać własnym okiem zdjęcie - diabli kiedy robione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Wirku.

Dla tego, też zaznaczyłem, że piszę tylko o tym co widzę na zdjęciach, ale bardziej chodziło mi tutaj, o porównanie wyposażenia tych dwóch przyczep.

W ten sposób chciałem bardziej obrazowo, zilustrować zdanie swoje i kolegów, że ta przyczepa pokazana przez Błych, raczej do okazyjnych nie należy (znowu, PRZYNAJMNIEJ SĄDZĄC PO ZDJĘCIACH).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONZIO, zgadzam się , że cena przesadzana moja Hobby z 1987 roku poszła za 5000 zł a miała łazienkę , a w niej umywalkę, szafki i Nowe WC przenośne , dodatkowo radio z głośnikami plus antena korona , super przedsionek , w łazience zamontowany był termostat wkładany do zbiornika , nowy użytkownik tylko grzałkę dokupi i będzie ciepła woda, sucha bez zapachów , co niektórzy widzieli ja na zlocie w Sławie . Nowy użytkownik przy niej nic nie musi robić czekać sezony na hak i cieszyć się wypoczynkiem. Tak wiec można znaleźć , ale cierpliwie szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

co do zakupu to powoli i spokojnie ja mojgo knausa szukałem prawie 4 miesiace i znalazlem daleko w inowrocławiu ale za to samo w bieruniu musial bym zaplacic znacznie wiecej ja dałem 12600 a w bier... podobna jakieś 17000 chyba warto co myslicie ps czekam na wiosne bo do lasu mam ochote :ok::bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może i ja co nieco dorzuce :) więc szukałem przyczepki w granicach cenowych 15-20 tys. jeżdziłem, marnowałem czas, rozmawiałem z kłamcami, wszystkie przyczepki miały zawsze jakieś przecieki, zacieki... nie pisze już o patentach elektrycznych... wywnioskowałem, że jesli wszystkie te przyczepki maja jakieś defekty i wydam powiedzmy 20 tysi to bardzo by mnie to rozgniewało jakby wyszły jakieś dodatkowe mankamenty. Postanowiłem ograniczyć swoją kwote do 12 tysięcy... a że szukałem w miare dużej przyczepki to liczyłem sie z rocznikami starszymi. W końcu kupiłem hobby 495 prestige... wydałem mniejsze pieniądze i i ta reszta która mi została jest na dopieszczenie jej do takiego stanu jaki mi sie marzył a zaznaczam, że przyczepka wymaga max 500 zł wkładu bo wszystko dziala idealnie, moskietiery, żaluzje, elektryka, dosłaownie wszysto jest ok a jak włoże w to te pare setek to bedzie jak nowa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i ja co nieco dorzuce :) więc szukałem przyczepki w granicach cenowych 15-20 tys. jeżdziłem, marnowałem czas, rozmawiałem z kłamcami, wszystkie przyczepki miały zawsze jakieś przecieki, zacieki...

 

Skąd ja to znam ............ :piwko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepy z lat 80-tych miały znacznie lepiej zrobione uszczelnienia , te droższe z lat 90 -tych i powyżej uszczelnienia mają bardzo liche , i co teraz zrobić ? Chciałoby się ładnej , dużej lodówki , kibelka kasetowego , nowoczesnego oświetlenia itp. a te nowsze przyczepy poprostu ciekną i tyle

Dylemat nie do rozwiązania ..... i nie myślcie że jak przyczepa pochodzi z Holandii to poprzedni właściciel sprzedał bo kupuje nową , sprzedał bo zaczęła przeciekać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.