Skocz do zawartości

II Majówka Karawaningowa - Sława 2009


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szary11 a możesz budkę zostawić w Warce na dwa tygodnie , solo wrócić do domku i solo do Warki po budkę i do Sławy , będziesz na pewno mile widziany przez wszystkich.

 

tak tak :) Będziesz Michał mile widziany i serdecznie zapraszamy :) Zapraszamy ogólnie wszystkich bez wyjątków i będzie nam miło spędzić z wami czas :):)

 

Na to spotkania w Sławie jakieś fatum padło , ja będę w Warce jak i w Sławie, dlaczego takie zgrzyty powstają na to spotkanie??

 

ja tam żadnego fatum nie widze :) a zgrzytów to już wcale :) Będą super spotkania i to najważniejsze :) Ja melduje się na obu :-] a nawet więcej ... w czerwcu też w Czaplinku :) (narazie to tylko plany ale myśle że będą spełnione :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak już pisałem w tej "przesuniętej części" :-] chiałbym prosić Kolegów o pomoc przy organizacji Spotkania Majowego i tak myślę:

KIT byłby odpowiedzialny za część turystyczną i krajoznawczo-poznawczą,

Kiszon byłby odpowiedzialny za reklamę i konkursy, ( sam sie o to prosiłeś ),

Wir57 byłby odpowiedzialny za rozrywkę i część arystyczną-rozrywkową,

Tomii byłby odpowiedzialny za wsparcie medialne ( też sam się o to prosił :) ) i organizatora nadrukow koszulek i organizacji zabaw da dzieci,

100pa nagłośnienie i dobra muzyka,

Effendi a ja będę Wam pokazywał palcami co jeszcze trzeba zrobić :) a tak już na serio to wiecie co juz zrobiłem w tej materii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szary11 a możesz budkę zostawić w Warce na dwa tygodnie , solo wrócić do domku i solo do Warki po budkę i do Sławy , będziesz na pewno mile widziany przez wszystkich.

 

Oj może być ciężko z wolnym... niestety mam ogólnie tylko jeden weekend w miesiącu do dyspozycji a elastyczność pracy niewielka :) Niemniej zobaczymy jak to będzie... może się uda :-] Dzięki za propozycję :):):)

 

Z tego co wiem rok temu były poważne zgrzyty , ale po co to odgrzewać??

 

O tak - oby nic takiego się nie powtórzyło :)

 

dlatego przykro mi ale znowu się nie spotkamy

 

Szkoda... ale co zrobić :) No ale forum możesz częściej odwiedzać, co?

 

tak tak Będziesz Michał mile widziany i serdecznie zapraszamy Zapraszamy ogólnie wszystkich bez wyjątków i będzie nam miło spędzić z wami czas

 

 

:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zgadza się, jestem już w domku i czekam na następne...

Do Sławy też się wybieram z przyczepą. Nie wiem ile osób będzie w załodze ale ja na pewno. Proszę o dopisanie do listy uczestników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.