Skocz do zawartości

II Majówka Karawaningowa - Sława 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Effendi, myślę , że na jedno ognisko w sobotę i tak gadaj z kierownikiem, już będzie wiedział ile tego drzewa zabezpieczyć i od razu spytaj ile kasy za to będzie potrzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam wszystkich serdecznie !!! Faktycznie ostatnimi czasy mało a właściwie wcale nie udzielam się na forum (przeglądam od czasu do czasu) aaa - (dzięki Jurek za wiadomość) ale po przygotowaniach do zeszłorocznej majówki doleczam jeszcze ostatnie "pypcie" na języku :) oraz nadwyrężone opuszki palców od trzepotania po klawiaturze :) . A tak na poważnie wychodzę z założenia , że jak nie mam zdania na jakiś temat to nie zabieram głosu bo i po co - dlatego moje milczenie . Jeśli chodzi o II Majówkę w Sławie to z przykrością informuję , że termin 15-17 maja mam już zajęty przez moją nową "pasję" hihi :) a mianowicie i tu UWAGA .......taniec towarzyski - od kilku miesięcy z moją "pierwszą" żoną hihi uczęszczamy do szkoły tańca towarzyskiego (zawsze byłem w tym ŚWIETNY :) ) i akurat w tym terminie mamy wyjazdowy (nad jeziorem a co ) taneczny "obóz kondycyjny" a , że ja bynajmniej mam "spore" osiągnięcia w tej materii (wybity ząb , złamane krzesło i dwa razy naderwana wykładzina podłogowa na sali treningowej :) ) to na tym obozie MUSZĘ BYĆ :) . Kończąc pozdrawiam wszystkich i życzę Wam świetnej zabawy na II Majówce Karawaningowej w Sławie :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale nie udzielam się na forum

 

To boli troszkę... miło Ciebie się czyta więc mam nadzieję, że nie oddasz się całkowicie nowej pasji :)

 

Więc może do Warki przyjedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ale się tutaj napisało :)

 

Nie odrazu uda się mi tutaj udzielić odpowiedzi i/lub skomentowac innych wypowiedzi, :) ale postaram się w miarę możliwości....

 

I tak po kolei:

- drzewo na ognisko i dobre miejsca juz zarezerwowane, :)

 

- jak wcześniej pisałem, pole w terminie spotkania jest wolne i nie ma żadnego innego zlotu, zjazdu w tym terminie ( dzisiaj własnie rozmawiałem z kierownikiem Ośrodka ) :)

 

- do Rysiaczk-a, jak już napisał wir57, wpadnij i do Sławy jesli czas Ci pozwoli, będziesz mile widziany, zapewne byłaby okazja wymienić się doświadczeniem i kilkoma przepisami kulinarnymi, zresztą trzymam Ciebie za słowo, że pojawisz się w Poznaniu na Spotkaniu Wielkopolan :)

 

- do Filip-a85-87, no szkoda, tym bardziej, ze My mamy jakieś "zaległości" i tu Ciebie podbuduję :) kierownik Ośrodka pytał sie o Ciebie :-]

 

- do szary11, zapewne Filip pojechałby i do Warki i do Sławy, ale ten taniec.... poprzewracał mu w głowie :), trzeba pomyślec nad rozwodem z tym tancem dla Filipa :)

 

i tyle tymczasem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwała w jadłospisie dodatkowa porcja pyrek

 

no to juz wiem kto bedzie obierał pyrki na wspolna kolację przy ognisku :):)

 

 

nie powiedziałem, że będą obierane - będą w łupinkach :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem, że inaczej będzie, że spotkamy się wszyscy w jednym miejscu, ale się nie udało... niemniej wojna dla mnie to przeszłość, uprzedzenia odrzucam :)

 

Na to spotkania w Sławie jakieś fatum padło , ja będę w Warce jak i w Sławie, dlaczego takie zgrzyty powstają na to spotkanie??

Zapraszamy wszystkich a zapewniamy , że będzie miło i sympatycznie.

Szary11 a możesz budkę zostawić w Warce na dwa tygodnie , solo wrócić do domku i solo do Warki po budkę i do Sławy , będziesz na pewno mile widziany przez wszystkich.

Z tego co wiem rok temu były poważne zgrzyty , ale po co to odgrzewać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiszon, pewnie wiesz kto w ubiegłym roku załatwiał naklejki ?? może w tym roku podobne można - taka pamiątka ze spotkania , z ubiegłego roku nie mam :-] sprzedałem przyczepkę i musiałem zerwać , niestety nie dało sie odzyskać a takie fajne były :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To boli troszkę... miło Ciebie się czyta więc mam nadzieję, że nie oddasz się całkowicie nowej pasji :)

 

Więc może do Warki przyjedziesz?

- szary11 no nie jest aż tak źle to jedno - jeśli chodzi o Warkę to szkoda , że nie leży nad morzem :-] - jeszcze w zeszłym roku obiecałem moim dziewczynom , że na "majówkę" pojedziemy nad morze (przez moją pracę mamy rzadką okazję razem gdzieś wyjechać a morza już dawno nie widziałem ) dlatego przykro mi ale znowu się nie spotkamy - no cóż może kiedyś - z wyrazami sympatii Filip
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.