Skocz do zawartości

II Majówka Karawaningowa - Sława 2009


Rekomendowane odpowiedzi

hello

ja tez juz w domu przyczepka odstawiona na swoje miejsce.

 

hhehe a 5km przed domem zabrakło mi paliwa :bzik: a już myślałem o ciepłym prysznicu a tu jeszcze na stacyjke z karnisterkiem musiałem dymać.

pozdrawiam wszystkich!!!

do następnego!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 837
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

My również meldujemy szczęśliwe dotarcie do domku. Przyczepka odstawiona... kolacyjka zjedzona... teraz kąpiel i spać :ok: Dziękujemy Wszystkim za miłą atmosferke i jak zwykle za bardzo ciepłe przyjęcie :ok: Do zobaczenia na kolejnych wspólnych spotkaniach. Mamy nadzieje, że spotkamy sie jeszcze nie raz...

 

Pozdrawiam

Najmłodszy :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspani i wypoczęci z werwą do pracy by grosiwa na :ok: i :bzik: zarobić meldujem się.Pragne podziekowac organizatorom i wszystkim uczestnikom za miłą i sympatyczną atmosfere,wszystkich uczestników pozdrawiam serdecznie i z wędkarskim pozdrowieniem dziekujemy.Do zobaczenia w Czaplink,i oczywiście za rok w Sławie.wotr70 i wotrzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REWELACJA. :ok:

 

Takie zloty to wlasnie najfajniejsze są, znaczy nie za duze, takie w sam raz, zeby sie posmiac, pogadac, posluchac gitary, powyglupiac sie troche, znaczy normalnie, bez polityki, fajowo.

 

Zdjecia tez fajne ale moze wiecej byscie dali dobra?

 

Pozdrawiam Majowkowiczow i zazdraszczam, Jacek. :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko, trzymaj, NA PEWNO sie kiedys spotkamy! :]:bzik:

Ja tez mam dla Was rozne te inne.

Dziekuje bardzo, bo sie wstydzilem zapytac...

 

 

HURA.

 

:ok::ok::ok:

 

Jacek. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ostatni wyjeżdżaliśmy ze Sławy /został Robin i Adam H. na dluższy pobyt/. Do domu zjechaliśmy ok.23-ej. Oj, nie chciało się nam wyjażdżać. Było bardzo sympatycznie, cieszę się, że mogliśmy spotkać tylu sympatycznych ludzi i tych z poprzedniej majówki. Do zobaczenia być może na szlaku, lub w przyszlym roku na następnej majówce. : :bzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg nie niedowiarku, a mówiłem , że braknie czasu by z wędkami pość. Na takim spotkaniu ważniejsze jest towarzystwo , gdybyśmy byli we trzech wędkarzy pewnie kije byśmy moczyli, dlatego z oporem nie chciałem sprzętu zabierać , ale coś trzeba pomyśleć o wędkarskim spotkaniu, nadrobić to co nie udało się w Sławie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękowaliśmy sobie nawzajem , podziękowania należą się również dyrektorowi OSiR w Sławie , który starał nam się dopomóc w sposób jaki tylko mógł , jak i również Burmistrzowi miasta Sława, który przybył do nas na degustację dzika.

Burmistrz jest przychylny turystą i tego typu spotkaniom i zlotom.

Serdeczne dzięki obu tym panom.

 


Dyrektor podczas wręczania nam prezentu w postaci dębowej.

post-83324-imported-ebb74c9a-995f-44c0-9c76-252d76c20e57_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Sławie nie tylko były biesiady .

Oto grupa "kolarzy" podczas krótkiego odpoczynku nad jeziorem Sławskim , objechali całe jezioro około 20 km.

 

Sorry Kit-u wykorzystuje Twoje fotki

post-83327-imported-51cf1bc7-1836-4f95-97f8-41125106df7a_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.