Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu, Kozienice 8-11 listopada 2019r.


Rekomendowane odpowiedzi

 

40 minut temu, Fedek napisał:

oki ,idzie to w dobrym kierunku,ale trzeba sledzic pogode,bo jak bedzie mokro i bardzo zimno to nie pojedziemy,zreszta u nas przyczepka jak dziecko ,stoi pod plandeka zeby sie nie moczyla,dzieki za zaproszenie,mysle ze okolo srody bede sie mogl okreslic

Nie ma co marudzić. Lepiej jej będzie jak się zmoczy na świeżym powietrzu niż w plandece.

Miło się będzie w Wami wszystkimi spotkać. Ważne, że są ciepłe łazienki i kontakt z naturą ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.10.2019 o 11:28, Agamińsk napisał:

1. Agamińsk    2+2

2. effka 69     2 osoby. 

3. leszek   2 osoby

4. adamdiver 1+2 ?

5. gusia-s 2 i 2 bez plus ?

6. Pierzaste 2 + 

7. Maciejkos 2+1

8. Sluger 1+1

9. Darek wawa 

10. Ralff 2+1

11. Lbuster 2+?

12. GrażynaB 2

13.Gołębie - 2 os.

14. 

15. Wdowiki 2+?

16 .mirmar 2+3

17. Elvis 2+3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, jeszcze taka informacja, bo nie wszyscy wiedzą, Ustalone mamy dwa ogniska, jedno w piątek od 20:00 i w sobotę od 16:00, oczywiście jak dopisze pogoda. Dla tych co jeszcze z nami nie uczestniczyli w spotkaniach, informacja o wspólnym kociołku. Mamy w zwyczaju gotować przynajmniej raz taki wspólny kociołek (tzw. " na winie" czyli z tego co jest). Proszę więc o przygotowanie produktów (wedle uznania). Do zobaczenia w Kozienicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Agamińsk    2+2

2. effka 69     2 osoby. 

3. leszek   2 osoby

4. adamdiver 1+2 ?

5. gusia-s 2 i 2 bez plus ?

6. Pierzaste 2 + 

7. Maciejkos 2+1

8. Sluger 1+1

9. Darek wawa 

10. Ralff 2+1

11. Lbuster 2+?

12. GrażynaB 2

13.Gołębie - 2 os.

14. Elvis 2+3

15. Wdowiki 2+?

16 .mirmar 2+3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Agamińsk napisał:

wspólny kociołek (tzw. " na winie" czyli z tego co jest). Proszę więc o przygotowanie produktów (wedle uznania)

Możesz rozwinąć tą kwestie? Jeszcze nie byłem na takim zlocie i nie wiem czy jestem jeszcze za młody czy już za stary ale nie wiem co to jest. Wujek google podpowiada, że to jakaś "zupa" alkohlowa. To się bardziej je czy pije?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mirmar napisał:

Możesz rozwinąć tą kwestie? Jeszcze nie byłem na takim zlocie i nie wiem czy jestem jeszcze za młody czy już za stary ale nie wiem co to jest. Wujek google podpowiada, że to jakaś "zupa" alkohlowa. To się bardziej je czy pije?

To się je. Nie jest to zupa alkoholowa. Wrzucamy do kociołka co kto ma - warzywa, mięsko, kiełbę, grzyby (zwykłe nie halucyny) i masę przypraw. Wspólnie wszystko przygotowujemy i gotujemy. Zawsze wychodzi coś dobrego, a z alkoholem jeszcze nie próbowaliśmy, ale może kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2019 o 20:27, Agamińsk napisał:

1. Agamińsk    2+2

2. effka 69     2 osoby. 

3. 

4. adamdiver 1+2 ?

5. gusia-s 2 i 2 bez plus ?

6. Pierzaste 2 + 

7. Maciejkos 2+1

8. Sluger 1+1

9. Darek wawa 

10. Ralff 2+1

11. Lbuster 2+?

12. GrażynaB 2

13.Gołębie - 2 os.

14. Elvis 2+3

15. Wdowiki 2+?

16 .mirmar 2+3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, będziemy organizować przez trzy dni konkursy (karaoke,tańce, wieczór pizzy) dla dzieci i dorosłych z nagrodami.

Prośba do Was aby kto może zorganizował jakieś gadżety na nagrody. Przede wszystkim dla dzieci aby je zachęcić jakoś do udziału. Poza karaoke i tańcami dla dzieci organizujemy wieczór pizzy (w sobotę). Zabawa będzie polegała na tym że kupimy podkłady do pizzy i dodatki a dzieciaki będą dalej wszystko same robiły (oczywiście pod naszą kontrolą). Pizze będą robiły dla siebie i dorosłych. Jak będą chciały to może upieczemy też chleb i to wszystko z upominkami za udział.

Proszę więc aby każdy był zaopatrzony w składniki do pizzy. Można będzie je zakupić na miejscu bo w sobotę z rana planujemy wycieczkę pieszą do Lidla aby zaopatrzyć się w niezbędne gadżety. Oczywiście wszystko dla chętnych.

Poza tym chcemy zrobić zupę cebulową (piątek) i krem dyniowy (sobota lub niedziela), oraz kociołek(w poniedziałek) a resztę dyni upieczemy lub wykorzystamy w inny sposób, wszelkie pomysły są mile widziane. - zupy z grzankami, więc potrzebny będzie chleb tostowy aby zrobić grzanki na miejscu.

Spakujcie też kostiumy kąpielowe i czepki bo wybierzemy się na basen.

Jeżeli macie jeszcze  jakieś pomysły to piszcie.

Mam nadzieję że uda nam się wszystko zrealizować. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez rehabilitację muszę odwołać swój wyjazd. Mocno żałuję. Życzę Wam dobrej zabawy

1. Agamińsk    2+2

2. 

3. 

4. adamdiver 1+2 ?

5. gusia-s 2 i 2 bez plus ?

6. Pierzaste 2 + 

7. Maciejkos 2+1

8. Sluger 1+1

9. Darek wawa 

10. Ralff 2+1

11. Lbuster 2+?

12. GrażynaB 2

13.Gołębie - 2 os.

14. Elvis 2+3

15. Wdowiki 2+?

16 .mirmar 2+3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.