Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu, Kozienice 8-11 listopada 2019r.


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Agamińsk napisał:

Kochani, będziemy organizować przez trzy dni konkursy (karaoke,tańce, wieczór pizzy) dla dzieci i dorosłych z nagrodami.

Prośba do Was aby kto może zorganizował jakieś gadżety na nagrody. Przede wszystkim dla dzieci aby je zachęcić jakoś do udziału. Poza karaoke i tańcami dla dzieci organizujemy wieczór pizzy (w sobotę). Zabawa będzie polegała na tym że kupimy podkłady do pizzy i dodatki a dzieciaki będą dalej wszystko same robiły (oczywiście pod naszą kontrolą). Pizze będą robiły dla siebie i dorosłych. Jak będą chciały to może upieczemy też chleb i to wszystko z upominkami za udział.

Proszę więc aby każdy był zaopatrzony w składniki do pizzy. Można będzie je zakupić na miejscu bo w sobotę z rana planujemy wycieczkę pieszą do Lidla aby zaopatrzyć się w niezbędne gadżety. Oczywiście wszystko dla chętnych.

Poza tym chcemy zrobić zupę cebulową (piątek) i krem dyniowy (sobota lub niedziela), oraz kociołek(w poniedziałek) a resztę dyni upieczemy lub wykorzystamy w inny sposób, wszelkie pomysły są mile widziane. - zupy z grzankami, więc potrzebny będzie chleb tostowy aby zrobić grzanki na miejscu.

Spakujcie też kostiumy kąpielowe i czepki bo wybierzemy się na basen.

Jeżeli macie jeszcze  jakieś pomysły to piszcie.

Mam nadzieję że uda nam się wszystko zrealizować. 

Jestem za. Odnośnie kociołka i innych wspólnych kulinariów moim zdaniem najlepiej będzie zrobić wspólne zakupy i podzielić koszta, zamiast przywozić składniki przez każdego z Nas ? bo okaże się, że mamy 100kg kiełbasy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, adamdiver napisał:

Odnośnie kociołka i innych wspólnych kulinariów moim zdaniem najlepiej będzie zrobić wspólne zakupy i podzielić koszta, zamiast przywozić składniki przez każdego z Nas ? bo okaże się, że mamy 100kg kiełbasy ?

Jestem za takim rozwiązaniem. Zrobić wspólne zakupy i podzielić koszta.

Swoja drogą to trzeba się wcześniej rejestrować np. telefonicznie u właściciela kampingu, czy po prostu przyjeżdżamy w piątek na miejsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba się rejestrować telefonicznie wcześniej, przyjeżdzamy na miejsce w piątek, na kempingu wiedzą o naszym "zlocie". Każdy indywidualnie rejestruje sie tylko na kempingu po przyjeździe w celu uiszczenia opłaty. Pamiętajcie mamy 10% rabatu od kwot z cennika.

Odnośnie kociołka to nigdy wcześniej nie były potrzebne zakupy, jeden dał kiełbasę, drugi ziemniaki inny warzywa i zawsze było mniam. Wyzwanie stanowią pizze bo będzie potrzeba dużo podkładów do pizzy i sera. I tutaj pozostawiłabym wybór, kto chce dokłada się do zakupów a niektórzy przywożą ze sobą ser i podkłady. Na miejscu przed zakupami ustalimy czego brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematem przejażdżek rowerowych tez jestem żywo zainteresowany bo głębko się zastanawiam czy je brać. Na razie skłaniam się do opcji by jechać bez rowerów bo pogoda już średnia jak na rowery i nie chce mi się zakałdać bagażnika i pakować je na dach ale jeśli miała by powstać jakaś idea rowerowa to dajcie znać to rozpatrzę ta kwestie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę ma być najcieplej, więc my także zabieramy rowery. A co będzie, to zobaczymy. Pamiętajcie o rękawiczkach i kaskach/czapkach, bo kilkanaście stopni potrafi wychłodzić.

image.thumb.png.c4764eacdd323b1a6686e56a2165f44d.png

 

Wiecie, czy restauracja będzie czynna?

 

A i uzupełniam nasz skład:

 

1. Agamińsk    2+2

2. 

3. 

4. adamdiver 1+2 ?

5. gusia-s 2 i 2 bez plus ?

6. Pierzaste 2 + 

7. Maciejkos 2+1

8. Sluger 1+1

9. Darek wawa 

10. Ralff 2+1

11. Lbuster 2+2

12. GrażynaB 2

13.Gołębie - 2 os.

14. Elvis 2+3

15. Wdowiki 2+?

16 .mirmar 2+3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jeżdżą,  ale też padło zapytanie...ja też jeżdżę...

Moim zdaniem nie ma co ryzykować, dlatego tak napisalem...Ale to już każdy postępuje jak chce.

Przy plus 5 a nawet 7 widziałem jak butle się mrożą i są z tym problemy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.