Skocz do zawartości

Zakończenie sezonu, Kozienice 8-11 listopada 2019r.


Rekomendowane odpowiedzi

1. Agamińsk    2+2

2. effka 69     2 osoby. 

3. leszek   2 osoby

4. adamdiver 1+2 ?

5. gusia-s 2 i 2 bez plus ?

6. Pierzaste 2 + 

7. Maciejkos 2+1

8. Sluger 1+1

9. Darek wawa 

10. Ralff 2+1

11. Lbuster 2+?

12. GrażynaB 2

13.Gołębie - 2 os.

14. Misio - 2+?+pies

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.10.2019 o 20:58, adamdiver napisał:

1. Agamińsk    2+2

2. effka 69     2 osoby. 

3. leszek   2 osoby

4. adamdiver 1+2 ?

5. gusia-s 2 i 2 bez plus ?

6. Pierzaste 2 + 

7. Maciejkos 2+1

8. Sluger 1+1

9. Darek wawa 

10. Ralff 2+1

11. Lbuster 2+?

12. GrażynaB 2

13.Gołębie - 2 os.

14. Misio - 2+?+pies

15. Wdowiki 2+?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2019 o 17:27, Agamińsk napisał:

1. Agamińsk    2+2

2. effka 69     2 osoby. 

3. leszek   2 osoby

4. adamdiver 1+2 ?

5. gusia-s 2 i 2 bez plus ?

6. Pierzaste 2 + 

7. Maciejkos 2+1

8. Sluger 1+1

9. Darek wawa 

10. Ralff 2+1

11. Lbuster 2+?

12. GrażynaB 2

13.Gołębie - 2 os.

14. Misio - 2+?+pies

15. Wdowiki 2+?

16 .mirmar 2+3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Agamińsk    2+2

2. effka 69     2 osoby. 

3. leszek   2 osoby

4. adamdiver 1+2 ?

5. gusia-s 2 i 2 bez plus ?

6. Pierzaste 2 + 

7. Maciejkos 2+1

8. Sluger 1+1

9. Darek wawa 

10. Ralff 2+1

11. Lbuster 2+?

12. GrażynaB 2

13.Gołębie - 2 os.

14. 

15. Wdowiki 2+?

16 .mirmar 2+3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie bylismy na takim spotkaniu,no i w przyczepie nie mamy prysznica ,a wc to raczej tylko na siku,czy jest tam dostepna infrastruktura ktora o tej porze roku pozwala na korzystanie tam z prysznica i wc poza przycepa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie bylismy na takim spotkaniu,no i w przyczepie nie mamy prysznica ,a wc to raczej tylko na siku,czy jest tam dostepna infrastruktura ktora o tej porze roku pozwala na korzystanie tam z prysznica i wc poza przycepa?
Jest, chociaż pod prysznicem może być trochę chłodno

Poważnie to pewnie zewnętrzne sanitariaty będą zamknięte, oni otwierają je w sezonie. W sezonie zimowym można korzystać z sanitariatów w hotelu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Fedek napisał:

no tylko pytanie czy mozna z tych sanitariatow korzystac w hotelu,bedac na kempingu,moja zona ma duzo obaw a ja mam ochote jeszcze gdzies w tym roku wyruszyc

Dla uczestników naszego spotkania będzie udostępniony prysznic i toaleta w budynku pensjonatu, tak więc żona nie ma się czego obawiać tylko pakować na spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pozostaje mi tylko ja namowic,deklarowac sie jeszcze nie bede,mimo ze od czasu do czasu jezdzimy od 10 lat,wczesniej byla niewiadow wiec wiadomo tylko latem,teraz juz avento ktora ma ogrzewanie i wszystko co w przyczepie,spalismy juz na roztoczu przy -7 i bylo cieplo to jeszcze raczkujemy w tym temacie,marzymy o kamperku ,no ale jeszcze nas nie stac,bede ja namawiac.wiadomo mamy ograniczenia finansowe,tymbardziej ze ja jeszcze uprawiam turystyke motocyklowa ktora tez jest kosztowna.Ale moze ja namowie,pozdr

Edytowane przez Fedek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Fedek napisał:

to pozostaje mi tylko ja namowic,deklarowac sie jeszcze nie bede,mimo ze od czasu do czasu jezdzimy od 10 lat,wczesniej byla niewiadow wiec wiadomo tylko latem,teraz juz avento ktora ma ogrzewanie i wszystko co w przyczepie,spalismy juz na roztoczu przy -7 i bylo cieplo to jeszcze raczkujemy w tym temacie,marzymy o kamperku ,no ale jeszcze nas nie stac,bede ja namawiac.wiadomo mamy ograniczenia finansowe,tymbardziej ze ja jeszcze uprawiam turystyke motocyklowa ktora tez jest kosztowna.Ale moze ja namowie,pozdr

Trzymamy kciuki i jeszcze raz zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki ,idzie to w dobrym kierunku,ale trzeba sledzic pogode,bo jak bedzie mokro i bardzo zimno to nie pojedziemy,zreszta u nas przyczepka jak dziecko ,stoi pod plandeka zeby sie nie moczyla,dzieki za zaproszenie,mysle ze okolo srody bede sie mogl okreslic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.