Jump to content
Tomii

Mielno k/Koszalina - TaniKemping.pl

Recommended Posts

Tomii

Komis z używanymi przyczepami.

TaniKemping.pl

ul.Lechitów 29

Mielno k/Koszalina

kom.: 0505 155 032

kom.: 0504 007 174

tel.: +48 094 34 00 190

http://www.tanikemping.pl

Wirek

Mam mieszane uczucia co do tego komisu .

Jesienią byłem z zamiarem kupna przyczepki w oko wpadły już słynny tu na forum KIP .która kupił kolega Thorn .

Przy pierwszym pobycie i wstępnych oględzinach , zostawiłem zaliczkę w kwocie 1,5 tys , a sprzedający miał naprawić ogrzewanie Primus - utargowałem spore kwotę z ceny , bo w lewym roku był zaciek ( miałem zamiar dać do naprawy tego w jakimś fachowym warsztacie) .

Gdy przybyłem drugi raz - ( dojazd dla mnie to 450 km w jedna stronę co prawda i na całe szczęście nie tylko Mielno było celem mojej podróży) ogrzewanie nie było naprawione i nie wiadomo kiedy miała być dokonana naprawa. W związku z tym zrezygnowałem i po kłótni i ostrej wymianie słów o zwrot zaliczki ( sprzedający straszył mnie sądem, na co przystałem) .

Zwrot zaliczki jednak zastąpił nie w tym dniu , ale po 2 na konto.

Dodam , iż we wcześniejszych rozmowach przed pierwszym przyjazdem sprzedający zapewniam mnie , iż przyczepa znajduje się w super stanie, gdy wskazałem zaciek , sprzedający tłumaczył , że tego nie widział , a twierdził , że ogrzewanie działało i nie wie dlaczego nagle przestało.

Th0rn

A mi sie nie chce juz nic pisac tu o tym komisie.....

Poprostu omijajcie szerokim łukiem, ok? ;) dla waszego dobra...

Wirek... i nie po lewej stronie zaciek tylko prawa strona kochaniutki ;))

urad

wir75 , bo takie sprawy to nie na gębę, a tylko i wylacznie na papierze i wymieniasz jakie byly ustalenia, a wtedy sądem mogą cie straszyć .... a proszę bardzo :hop1:

Th0rn

Czasami ludzie poprostu wierza w zwykla ludzka uczciwosc..ale jak widac nie mozna w takich miejscach ludziom zaufac bo potem sa wlasnie takie kwiatki.

ania30
wir75 , bo takie sprawy to nie na gębę, a tylko i wylacznie na papierze i wymieniasz jakie byly ustalenia, a wtedy sądem mogą cie straszyć .... a proszę bardzo :]

tak..przede wszystkim papier...on ma moc urzędową :ok: sama zostałam wykiwana przez PRZYJACIÓŁKĘ,powiem dosadnie wykorzystana finansowo :ok: kto ma miękkie serce musi mieć twardą dupe !!!

dobrze,że zwrócili ci zaliczkę :hop1: bo wcale nie musieli tak naprawdę :ok:

Th0rn

Heh...smieszy mnie to....zadzwonilem dzis do Pana z Taniego Kempingu o łapkę do rowerów którą mi obiecał itd itp.... Pan od wejscia stwierdzil ze korzystajac z sytuacji wyrazi swoje niezadowolenie ze ja opisuje negatywnie jego komis u nas na forum :ok: i jakiego to ja robie z siebie poszkodowanego bo przeciez on sprzedal mi przyczepe w dobrym stanie i dzialajacym ogrzewaniem....na nic byly moje tlumaczenia ze kity mi wciska bo 2 tyg wczesniej ta sama sytuacja byla z Kolega (Wirkiem) i ze mialo byc naprawione ogrzewanie...nie! on sprzedal mi przyczepe z dzialajacyn ogrzewaniem a ja sobie je zepsulem po drodze do domu...i pretensja do mnie ze ja opisuje na forum w zlym swietle, a jak mam opisac??? :ok::bzik:

Wirek

Potwierdzam ogrzewanie Primus nie było sprawne i miało być naprawione, w związku z tym , iż naprawy nie dokonano zrezygnowałem z zakupu tej przyczepy.

track222

Byłem w tym komisie jak chciałem wymienić przyczepę, jechałem tylko 750 km w jedną stronę.

Przyczepy używane w kiepskim stanie, w środku stęchlizna, urządzenia nie sprawne i duże zniszczenia.

Przyczepy z tego komisu są dla wielbicieli remontów.

Co do obsługi jakość fatalna, nie zależy im na kliencie, totalny brak zainteresowania kupującym.

Odradzam omijać łukiem.

post-83500-imported-b531fb70-242e-41cd-8f60-72d202594281_thumb.jpg

kornak

Czy cos się zmieniło w tym komisie-moze własciciel poszedł po rozum do głowy i traktuje klientów powaznie i życzliwie A moze ktos był z kolezenstwa ostatnio w tym przybytku tanich przyczep i napisze co tam się dzieje i czy warto tam jechac

Czy cos się zmieniło w tym komisie-moze własciciel poszedł po rozum do głowy i traktuje klientów powaznie i życzliwie A moze ktos był z kolezenstwa ostatnio w tym przybytku tanich przyczep i napisze co tam się dzieje i czy warto tam jechac

Poproszę o opinię tego tego komisu-czy cos się zmieniło?

Gregor

Poproszę o opinię tego tego komisu-czy cos się zmieniło?

Dołączam się do prośby kolegi.

patriks

Na e-maile nadal nie odpowiadają. Czyli nic się nie zmieniło.

macieku

Patryk, a którą budę drążyłeś ?

kmtaxi

Ja też tam pisałem, potem dzwoniłem (odebrał) i prosiłem żeby odpisał na mój email i lipa.:niewiem:

macieku

Znaczy trzeba jechać