Skocz do zawartości

Mielno k/Koszalina - TaniKemping.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkowo znowu spotkałem się z cudowną sztuką olewania klienta przez tę firmę.

Gość na kempingu w Unieściu potrzebował podłogi.

Obiecano mu dostarczyć na miejsce jego biwakowania -( niecałe 3 km od siedziby firmy )

Dwie używane podłogi do wyboru.

Oczywiście w umówionym dniu nikt z towarem się nie pojawił. Gorzej na drugi dzień do południa nikt nie 

odbierał jego telefonu. 

Zrobiliśmy mały eksperyment. 

Po nie odebranym połączeniu z jego telefonu. Zadzwoniliśmy zaraz z mojego telefonu, no i połączenie odebrane.

Gość tłumaczył, że przed chwilą uruchomił tel.

Oczywiście zobowiązał się , że w tym dniu to już na 100% przyjedzie z podłogami. 

Niestety znowu nikt się nie pojawił i nikt nawet nie zadzwonił z jakimśkolwiek wytłumaczeniem.

Nie napiszę co powiedział potencjalny klient i nie wskażę miejsca gdzie go ma ta firma pocałować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam i odkopuje :)

 

Zanoszę się z zamiarem zakupu przedsionka w tym komisie.

Czy ktoś orientuje się jak wygląda aktualna sytuacja ? już tam pal sześć z obsługą klienta, ale nie chciałbym się zorientować, że przedsionek jest podarty, przegniły, dziurawy itd...

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkakrotnie dzwoniłam do sprzedawcy z prośbą o zmierzenie przedsionka. Obiecał, że to zrobi, ale niestety, bezskutecznie. Zawsze dzwoniłam w nieodpowiednim momencie, Pan bardzo "zarobiony". Handel z takim sprzedawcą to czysta porażka i tyle. Niegrzeczny, na koniec rozmowy rzucił słuchawką. Zdecydowanie nie polecam zakupów u tego sprzedawcy :(


Witam i odkopuje :)

 

Zanoszę się z zamiarem zakupu przedsionka w tym komisie.

Czy ktoś orientuje się jak wygląda aktualna sytuacja ? już tam pal sześć z obsługą klienta, ale nie chciałbym się zorientować, że przedsionek jest podarty, przegniły, dziurawy itd...

 

Pozdrawiam

Marek

proponuję szukać innego sprzedawcy, jest trochę tego na rynku, tylko trzeba dobrze poszukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Ja także chcę podzielić się zakupami i ostrzec potencjalnych klientów... 

Zakupiłem przedłużacz i kotki do drzwi - kotki nie ten kolor, przedłużacz nie doczytałem i inne gniazda.

Wszystko pięknie i ładnie telefonicznie - na kuriera czekałem tydzień, niby wysłany bo zwrot bezpłatny, ale nie Pan mówi że nie wie co się dzieje i żebym wysłał na swój koszt odda mi pieniądze.

Teraz czekam na zwrot pieniędzy za towar (niecałe 200zł i kurier coś około 18zł) i jakoś nie widać aby miały się w ogóle pojawić. Telefon z mojego numeru nie jest odbierany, a reszta widać w nosie.

 

Dzisiaj postanowiłem złożyć zawiadomienie na Policję o wyłudzenie.

 

Więc proszę ostrożnie podchodzić do zakupów w tej firmie - być może tylko mnie Pan ma w nosie... Ale to są moje pieniądze i nie pozwolę sobie na to aby ktoś mnie w konia robił...

Edytowane przez Karolus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tak, również potwierdzam opinię kolegi Karolusa. Firma "Tanikamping.pl" to kanciarze i naciągacze. Chciałem tam zakupić  przedsionek wystawiony aktualnie na Allegro. Niestety, spotkałem się z takim samym traktowaniem jak wcześniej wielokrotnie opisywane przez kolegów. Fałszywe informacje, brak odpowiedzi na wielokrotne emaile, a nastęnie nie odbieranie telefonów. Poza tym całkowity brak kompetencji i znajomości tematu. Omijać szerokim łukiem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak tylko informacyjnie napiszę, że na stronie tego sprzedawcy jest informacja iż jest on uczestnikiem programu " firma wiarygodna finansowo". Po sprawdzeniu na stronie operatora tego programu wyskakuje informacja, że " Firma o wskazanym nr NIP nie uczestniczy w Programie Firma Wiarygodna Finansowo " NIP - 7251045423.

https://www.big.pl/certyfikat

 

https://www.big.pl/certyfikat-fwf?nip=7251045423

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że ten sprzedawca jest co najmniej niewiarygodny.

 

na szczęście nie miałem z nimi kontaktu "wirtualnego" tylko parę razy podjechałem po drodze po jakieś drobiazgi 

 

i za każdym razem wychodziło, że nic nowego to nic nie ma, używki w stanie śmietnikowym doprosić się o cokolwiek graniczy z cudem 

 

w sumie to już po pierwszym razie wiedziałem co to za firma ale kolejne razy traktowałem bardziej jako spacer i rozprostowanie kości w trasie niż wyprawa zakupowa 

 

gdybym miał pojechać specjalnie po coś do nich to chyba na policji by sie skończyło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Proszę państwa - zwykli oszuści. Chciałem kupić szybę do kampera.Sprzedający oprócz 1 zdięcia nie potrafił opisać zawiasów a to podstawowa inf. Stwierdził,że w razie czego można odesłać. Faktycznie: nie pasowała.Ustaliliśmy,że będzie szybciej jak oddam ją osobiście bo właśnie wyjeżdżam do Mielna. Przyjeżdżam, dzwonię, sprzedający twierdzi,że będzie w umówionym miejscu w Mielnie za godzinę. Czekam, dzwonię po raz drugi,trzeci,piąty - cisza,brak kontaktu. Dzwonię z innego telefonu - oszust  zdziwiony,że to znowu ja.Wyłączył się. Więcej ode mnie telefonu nie podjął. Wsiadam w samochód i jadę na ul.Lechitów gdzie mają swoją "bazę": co widzę? jednen zgniły brudny samochód  i śmieci wokół. Wyszedł  młody człowiek,okazało się pasierb oszusta,nic nie może poradzić,nie ma kontaktu z ojczymem bo ten nie odbiera od niego telefonu /?/  Reasumując,nic nie załatwiłem, straciłem czas,pieniądze i przekonanie,że tacy oszuści powinni być publicznie napiętnowani,psują opinię innym handlującym ale uczciwym sprzedającym. Uwaga więc na tego oszusta; wbrew treści ogłoszenia zwrotów nie przyjmuje i pieniędzy nie oddaje.


Witam.

Ja także chcę podzielić się zakupami i ostrzec potencjalnych klientów... 

Zakupiłem przedłużacz i kotki do drzwi - kotki nie ten kolor, przedłużacz nie doczytałem i inne gniazda.

Wszystko pięknie i ładnie telefonicznie - na kuriera czekałem tydzień, niby wysłany bo zwrot bezpłatny, ale nie Pan mówi że nie wie co się dzieje i żebym wysłał na swój koszt odda mi pieniądze.

Teraz czekam na zwrot pieniędzy za towar (niecałe 200zł i kurier coś około 18zł) i jakoś nie widać aby miały się w ogóle pojawić. Telefon z mojego numeru nie jest odbierany, a reszta widać w nosie.

 

Dzisiaj postanowiłem złożyć zawiadomienie na Policję o wyłudzenie.

 

Więc proszę ostrożnie podchodzić do zakupów w tej firmie - być może tylko mnie Pan ma w nosie... Ale to są moje pieniądze i nie pozwolę sobie na to aby ktoś mnie w konia robił...

Jeżeli będzie Pan potrzebował świadków tego oszusta - polecam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mam mieszane uczucia co do tego komisu .

Jesienią byłem z zamiarem kupna przyczepki w oko wpadły już słynny tu na forum KIP .która kupił kolega Thorn .

Przy pierwszym pobycie i wstępnych oględzinach , zostawiłem zaliczkę w kwocie 1,5 tys , a sprzedający miał naprawić ogrzewanie Primus - utargowałem spore kwotę z ceny , bo w lewym roku był zaciek ( miałem zamiar dać do naprawy tego w jakimś fachowym warsztacie) .

Gdy przybyłem drugi raz - ( dojazd dla mnie to 450 km w jedna stronę co prawda i na całe szczęście nie tylko Mielno było celem mojej podróży) ogrzewanie nie było naprawione i nie wiadomo kiedy miała być dokonana naprawa. W związku z tym zrezygnowałem i po kłótni i ostrej wymianie słów o zwrot zaliczki ( sprzedający straszył mnie sądem, na co przystałem) .

Zwrot zaliczki jednak zastąpił nie w tym dniu , ale po 2 na konto.

Dodam , iż we wcześniejszych rozmowach przed pierwszym przyjazdem sprzedający zapewniam mnie , iż przyczepa znajduje się w super stanie, gdy wskazałem zaciek , sprzedający tłumaczył , że tego nie widział , a twierdził , że ogrzewanie działało i nie wie dlaczego nagle przestało.

kolego trzymaj sie zdaleka od tego komisu!!!

Mam mieszane uczucia co do tego komisu .

Jesienią byłem z zamiarem kupna przyczepki w oko wpadły już słynny tu na forum KIP .która kupił kolega Thorn .

Przy pierwszym pobycie i wstępnych oględzinach , zostawiłem zaliczkę w kwocie 1,5 tys , a sprzedający miał naprawić ogrzewanie Primus - utargowałem spore kwotę z ceny , bo w lewym roku był zaciek ( miałem zamiar dać do naprawy tego w jakimś fachowym warsztacie) .

Gdy przybyłem drugi raz - ( dojazd dla mnie to 450 km w jedna stronę co prawda i na całe szczęście nie tylko Mielno było celem mojej podróży) ogrzewanie nie było naprawione i nie wiadomo kiedy miała być dokonana naprawa. W związku z tym zrezygnowałem i po kłótni i ostrej wymianie słów o zwrot zaliczki ( sprzedający straszył mnie sądem, na co przystałem) .

Zwrot zaliczki jednak zastąpił nie w tym dniu , ale po 2 na konto.

Dodam , iż we wcześniejszych rozmowach przed pierwszym przyjazdem sprzedający zapewniam mnie , iż przyczepa znajduje się w super stanie, gdy wskazałem zaciek , sprzedający tłumaczył , że tego nie widział , a twierdził , że ogrzewanie działało i nie wie dlaczego nagle przestało.

NIE POLECAM TEGO MIEJSCA!!!!

Witam.

Ja także chcę podzielić się zakupami i ostrzec potencjalnych klientów... 

Zakupiłem przedłużacz i kotki do drzwi - kotki nie ten kolor, przedłużacz nie doczytałem i inne gniazda.

Wszystko pięknie i ładnie telefonicznie - na kuriera czekałem tydzień, niby wysłany bo zwrot bezpłatny, ale nie Pan mówi że nie wie co się dzieje i żebym wysłał na swój koszt odda mi pieniądze.

Teraz czekam na zwrot pieniędzy za towar (niecałe 200zł i kurier coś około 18zł) i jakoś nie widać aby miały się w ogóle pojawić. Telefon z mojego numeru nie jest odbierany, a reszta widać w nosie.

 

Dzisiaj postanowiłem złożyć zawiadomienie na Policję o wyłudzenie.

 

Więc proszę ostrożnie podchodzić do zakupów w tej firmie - być może tylko mnie Pan ma w nosie... Ale to są moje pieniądze i nie pozwolę sobie na to aby ktoś mnie w konia robił...

KOLEGO ON  WYLUDZIL ODE MNIE TEZ KASE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam,

jestem nowa na tym forum. Dopiero zaczynam przygodę z "karawaningiem". Poszukuję w miarę niedrogiego kampera i znalazłam na stronce tanikemping.pl ciekawy okaz. Niestety opinie forumowiczów na temat tego sprzedawcy są rozczarowujące. Chciałabym się spytać osób, które mieszkają niedaleko komisu lub odwiedzały w niedawnym czasie to miejsce,  czy ktoś może oglądał ten kamper http://www.tanikemping.pl/camper_iveco_daily_2_5_diesel,968.htmli czy może wypowiedzieć się na jego temat. Dodam, iż mieszkam na drugim końcu Polski i nie chciałabym stracić dwóch dni na wyprawę na darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowa na tym forum. Dopiero zaczynam przygodę z "karawaningiem". Poszukuję w miarę niedrogiego kampera i znalazłam na stronce tanikemping.pl ciekawy okaz. Niestety opinie forumowiczów na temat tego sprzedawcy są rozczarowujące. Chciałabym się spytać osób, które mieszkają niedaleko komisu lub odwiedzały w niedawnym czasie to miejsce,  czy ktoś może oglądał ten kamper http://www.tanikemping.pl/camper_iveco_daily_2_5_diesel,968.htmli czy może wypowiedzieć się na jego temat. Dodam, iż mieszkam na drugim końcu Polski i nie chciałabym stracić dwóch dni na wyprawę na darmo.

to odpuść sobie wycieczkę. Stoi już bardzo długo na aukcjach, do tego fatalne opinie o sprzedawcy i wycieczka przez cały kraj. Przy tym budżecie za duża strata z 500zł na paliwo i nerwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.