Skocz do zawartości

Problem z podłączeniem wiązki haka C4 GP


Magneto61

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą informuję że problem montażu i podłączenia wiązki został rozwiązany z pomocą elektryka mieszkającego trzy domy od córki. A teraz partacze i nieudacznicy:

1 - PZMot Radziejów (to ten który nawet nie potrafił a wręcz nie próbował wprowadzić poprawnie

i podłączyć wiązki)

2 - ASO Cytryn we Włocławku, Gdyni i Rumii (polityka firmowa - nie bawimy się ale owszem "nasze" za .... zamontujemy)

niestety porada

W dniu 19.07.2019 o 09:26, Jaśki napisał:

Widzę, że jesteś z Gdyni...więc do Sopotu masz blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt długo edytowałem i poprawiałem więc coś poszło nie tak. To całość

Zgodnie z obietnicą informuję że problem montażu i podłączenia wiązki został rozwiązany z pomocą elektryka mieszkającego trzy domy od córki za 200 zet. A teraz partacze i nieudacznicy:

1 - PZMot Radziejów (to ten który nawet nie potrafił a wręcz nie próbował wprowadzić poprawnie i podłączyć wiązki)

2 - ASO Cytryn we Włocławku, Gdyni i Rumii (polityka firmowa - nie bawimy się ale owszem "nasze" za .... zamontujemy)

niestety porada:

W dniu 19.07.2019 o 09:26, Jaśki napisał:

Widzę, że jesteś z Gdyni...więc do Sopotu masz blisko...

 też okazała się pudłem. Może gdybym miał auto pod ręką i bardzej ich przycisnął....

Hak Steinhof, wiązka dedkowana i pozwolę sobie na małą polemikę z jacek00.

Owszem dedykowany nie znaczy oryginał ale to nie producent ani sprzedawca "Stefan" ze stodoły, a i po przeczytaniu instrukcji, szperaniu po necie stwierdziłem że powinno być ok. Nie do końca tak było tylko ze względu na wykonawców usługi motażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa razy montowałem do C4  picasso haki .....sam montaż klamota jest bezproblemowy ... schody zaczynają się gdy zakupimy moduł z uciętymi kostkami lub moduł od Peugota gdzie są inne kolory kabelków :)  Osobiśce teraz jak będę szukał innego auta to szukam z zamontowanym już hakiem.

Acha Citroeny miały wiązki wyprowadzone do bagażnika do bodajże numeru OPR 12528 po tym numerze kolejne autka nie miały już wiązki w bagażniku i trzeba ciągnąć od BSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć. Pierwszy post, bo zainteresował mnie akurat tema cytryn. Mam C5 kombi z 2003 roku i po zakupie przyczepy szukam używanego haczyka za modułem. Jeszcze nie zdejmowałem z tyłu zderzaka i nie wiem czy siedzi tam wiązka. Jeśli nie znajdę używki modułu, to planuję kupić na alle jakiś "niby" dopasowany. Ktoś miał doświadczenie z montażem, instalacją haka, wiązki gniazda 13 pin w tym modelu auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
W dniu 25.07.2019 o 07:47, Novo napisał(a):

Kupiłem takie ale jest w nim inne rozwiązanie. W starym był mikrowylacznik z 3 pinami, jeden zmostkowany z masą (pin3) oraz dwa przewody biegnące z wiązki elektrycznej. W nowym gnieździe mam tylko "blaszkę" z jednym pinem która jest zmostkowana z wejściem na PM (pin 2) i tu pojawia się problem bo nie wiem co mam tu podpiąć.

I ja w takiej sytuacji, było rozwiązanie problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.