Skocz do zawartości

Kupię kampera


Fiui

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że czytałeś forum i sprawdzałeś co i jak? Jakie masz preferencje co do pojazdu? Kolor, marka, czy układ kampera? Ile osób ma przewieźć, jakie preferujesz wypady, stacjonarne, czy raczej jedna noc i dalej? 

Tytuł poprawi pewno moderator ?

Nie ma ataku jakiś botów ostatnio? 

 

Ten kamper jest do 100 tysięcy, a jaka ekipa szczęśliwa! 

 

000797KN09ANE4CC-C122-F4.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2019 o 17:47, Fiui napisał:

Witam , szanowni Panowie i Panie poszukuje kampera mam przeznaczone na zakup 100 tys moze ktos pomoze poleci cos dobrego , musi byc 6 osobowy najlepiej 7 metrowy 

tutaj zdecydowanie większość  użytkowników posiada przyczepy. Spróbuj na camperteam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamper na 6 osób 7 m to ciężko w 3,5 tony . Nawet jak pusty  się zmieści to z załogą i załadowany to ok. 4 t i tu już proszenie się o kłopoty.Zarejestrowanych jest pełno ,ale na pusto podróżować nie będziesz ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój blaszak z 2 osobami w pełni gotowy do drogi , woda, paliwo, 2 rowery , waży 3,3 tony .Zabudowa wykonana z lekkiej sklejki kamperowej .Czyli +2 osoby i ich rzeczy i jest 3,5 , masz obraz jak to wygląda , dane z wagi ,sprawdzałem osobiście .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dziękuje za wskazówki , waga mnie nie przeraża , jeżdżę zawsze na południe miałem już kampera oczywiście zawsze przeładowany , nikt nigdy mnie o to nie zapytał a kontrole miałem , z reguły używam auta 2-3 razy w roku na 10 dniowy wypad , w tym roku chciałem zrobić dłuższy dystans stąd też decyzja na zmianę i zakup jakiegoś lepszego sprzętu , nie mniej jednak tak jak oglądam auta po ogłoszeniach to z  tą kwotą nie bardzo jest wybór , mam upatrzone 3 sztuki na pomorzu , jadę w piątek może się uda , bardzo dziękuje za podpowiedzi , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak , nigdy nie jeżdżę przez ten kraj , ostrzegano mnie , rozmawiałem z ludźmi na kempingach i mówili że jeżdżą i nic się nie dzieje , nie mniej jednak ja się wystrzegam chyba dla zasady a nigdy nie był to mój docelowy przystanek na urlop , Słowacja Węgry a później decyzja w prawo włochy albo w lewo Chorwacja , w tym roku chcę jechać do Grecji , ale czytałem że tam też cyrki jakieś wyłudzenia na autostradach , jeszcze konkretnej trasy nie obrałem bo intensywnie szukam kampera , jak nie znajdę pojadę osobówką ,ale już 3 razy się udawało więc wieże że czwarty też się uda pewnie dzień przed urlopem żony ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego adaml napisz czy blaszak odpowiada twoim potrzebom czy może kupując teraz wolałbyś kupić półintegre taką do 6 metrów.Pytam bo przymierzam sie do zakupu kampera i cały czas mam dylemat z wyborem między tymi dwoma typami kampera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Fiui napisał:

juz kamper oczywiście zawsze przeładowany , nikt nigdy mnie o to nie zapytał a kontrole mniałem ,

A ja głupi z wagą wyciągam graty żeby się w wagach zmieścić i bezpiecznie jechać...

Aaaa...i jeszcze błędów chyba nie robię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też mieliśmy taki dylemat , Na targach zrobiliśmy przymiarkę i stwierdziliśmy że jednak blaszak . Jeżdżę raczej z żoną , Dla nas ważna jest łazienka i pełna niezależność . Raczej objazdowo , bez kempingów , wszędzie się mieszczę i przeloty troszkę szybsze . Nie martwię się że zacieknie . Następny  też będzie blaszak z tym że na największym ducato . Po przesiadce z przyczepy trochę było ciasno, Blaszak obowiązkowo obracane fotele , inaczej przestrzeń życiowa mocno jest ograniczona .Osobiście w kamperku przebywamy , Spanie jest wygodne ,łazienka jak na blaszaka wygodna , salonik po obróceniu foteli tez jest okej , tylko jak się trzeba wyminąć to drugi musi usiąść ale to żadna niedogodność .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wymagania to spełnia VW Grand California, ok. 260 tys., więc nieco boleśnie, ale wszystko co potrzebujesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW nie i inne oprócz trojaczków są zbyt wąski aby było w miarę swobodnie , łózko w poprzek poniżej 1,8m ,w nowym crafterze tylko 1,76m to pomyłka . Polski produkt pod nazwą Globe Traveller Voyager X to jest to co spełnia w pełni oczekiwania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.