Skocz do zawartości

ptaku

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 258
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 słowa odświeżające temat "Zakątka"

Byłem w tegoroczne wakacje tydzień.

Moje ogólne wrażenia - średnie minus, tj.:

- 2 toalety męskie, 2 toalety damskie, 2 prysznice męskie, 2 prysznice damskie - przy letnim obłożeniu trzeba często czekać żeby móc skorzystać,

- brak papieru toaletowego w ubikacjach oraz mydła (to już powinien być standard - ale jak widać cywilizacja jeszcze wszędzie nie dotarła), biegający ludzie po polu z papierem toaletowym ?!?!?! - sceneria rodem z lat 80 - tych na ośrodkach pracowniczych hehehe :-),

- brak organizacji na parkingu - zastawiony wjazd na pole - wjechanie/wyjechanie zestawem - ciężka sprawa,

- instalacja elektryczna - będąc na polu przy pełnym obłożeniu - będziesz doskonale znał lokalizację bezpieczników,

- lokalizacja - skraj Jarosławca - w związku z powyższym - do sklepów, do morza (ok 2 km - do piaszczystej plaży - z dziećmi i ich zabawkami - wyzwanie 100 %) - wszędzie trzeba dreptać,

- plac zabaw dla dzieci - sprzęt "z mojego dzieciństwa" - lokalizacja - brak wydzielonego miejsca - maluchy latają z piłkami między przyczepami,

- na koniec - coś na + - cennik - adekwatny do warunków (co w przypadku campów nadmorskich nie zawsze idzie w parze).

Pomimo powyższego ludzi na campie nie brakuje - w szczególności w weekendy (w tyg. dużo mniej).

.... i to by było na tyle z mojej (powtarzam z mojej) strony w ramach wyrażania opinii o w/w ośrodku.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witam grono,

W Jarosławcu znalazłem dwa kempingi. Jeden z nich to właśnie Zakątek a drugi to u Pana Jacka Porożyńskiego.

Ktoś podpowie, który kamp warto wybrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grono,

W Jarosławcu znalazłem dwa kempingi. Jeden z nich to właśnie Zakątek a drugi to u Pana Jacka Porożyńskiego.

Ktoś podpowie, który kamp warto wybrać?

skoro podajesz ze jestes z dzikiego zachodu proponuje biwakowanie na pasie startowym z wodą i toatetą ale szum morza jest bezcenny i ta bliskosc na plazę a to wszystko za free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro podajesz ze jestes z dzikiego zachodu proponuje biwakowanie na pasie startowym z wodą i toatetą ale szum morza jest bezcenny i ta bliskosc na plazę a to wszystko za free

 

 

Gdzie ten pas startowy?? ;)

 

A tak na poważnie, na dziko odpada. Mam za małego pasażera ze sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem tam kilka lat, aż wszystko co się dało zabudowano, a była to sielska wioska rybacka pod lasem z latarnią i jednostką wojskową. Przy wjeździe tworzą się spore korki, ludź na ludziu, wszędzie kramy i stragany, cymbergaje i mamidła. Ręki dzieciaka nie puścisz bo zginie w tłumie. Połowa miejscowości od strony morza na skarpie bez możliwości zejścia. Dla mnie albo po sezonie albo wcale. Bardzo szkoda tego klimatu. Ludzie zewsząd robią tam biznes i tyle.

Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak był Mikołajek ,to bywaliśmy w Jarosławcu i chyba ze dwa trzy razy w Zakątku .

Fakt w sezonie przejść główną ulicą to po prostu horror 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem teraz na pasie

Cisza i spokój, bardzo mały ruch samochodowy, widok plaży z okna przyczepy wynagradza wszystkoattachicon.gif20170602_205115.jpg

Macie zdjęcia plaży z okna albo z zewnątrz od asfaltu? Dużo czytałem ale brak podglądu (drzewa\krzaki nie zarosły)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.