Skocz do zawartości

ADRIA 903 HT


AdamSiedlecki

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Tecra napisał:

A ja zaczynam właśnie przygodę z Alpiną 903 HT. Co prawda stacjonarnie, nie będę się przemieszczał. Budka fajna, nie powiem.

 

Fajny wagonik, ale aż żal postawić ją na polu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moim skromnym zdaniem taką przyczepą trudności to tylko na polu i ew. podczas dojazdu do niego po wąskich uliczkach - tylko, że nikt nas nie zmusza na takie kampy jeździć. W trasie jedziesz jak każda inna duża 2,5m. p-pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jerzy i Beata napisał:

No taki kolos raczej do jazdy się nie nadaje, a jeśli ktoś się odważy tym jeżdzić po europie to  nie wiem, czy podziwiać, czy współczuć.

Czemu ma się nie nadawać? Nadaje się dokładnie, co doskonale widać na wielu polach kempingowych. Sam byłem świadkiem jak z Norwegii na Kemp Merkur w Czechach przyjechały dwa zestawy z takimi Adriami. Fajny widok, a przyczepy piękne.

IMO taka buda niie nadaje się na marnowanie jako buda stacjonarna. A żal to na polu trzymać. Szkoda ładnej budy. 

51 minut temu, Tecra napisał:

Na razie się jej uczę i cieszę się. Nie wykluczone, że będzie zmieniała miejsce.

Pokaż jak to wygląda, wrzuć kilka fotek i napisz coś więcej o niej :)

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, jacek00 napisał:

Czemu ma się nie nadawać? Nadaje się dokładnie, co doskonale widać na wielu polach kempingowych. Sam byłem świadkiem jak z Norwegii na Kemp Merkur w Czechach przyjechały dwa zestawy z takimi Adriami. Fajny widok, a przyczepy piękne.

IMO taka buda niie nadaje się na marnowanie jako buda stacjonarna. A żal to na polu trzymać. Szkoda ładnej budy. 

Pokaż jak to wygląda, wrzuć kilka fotek i napisz coś więcej o niej :)

Czy będzie się marnowała stacjonarnie? dobre pytanie, ale odpowiem na nie w przyszłym sezonie. Poniżej kilka fotek.

IMG-20191110-WA0019.jpg

20191110_131932.jpg

20191110_131344.jpg

20191110_131337.jpg

20191110_131208.jpg

20191110_131129.jpg

20191110_131105.jpg

20191110_131105.jpg

20191110_131056.jpg

20191110_131010.jpg

20191110_131001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna. Robi wrażenie. Podczas jazdy tranzytem pewnie większych problemów nie ma ale na pewno wymaga bardziej skrupulatnego planowania trasy, jak się będzie jeździć lub chciałoby się jeździć po różnych zakamarkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klon mojej Adrii tylko dłuższa,2 osiowa i więcej łóżek w środku. Jazda po autostradzie czy drogach krajowych bez problemu jak piszą koledzy ale manewrowanie jak gdzieś źle wjedziesz to przekichane. Pozostaje wypiąć i moverem przestawiać. Ja sam ze swoją wpakowałem się w taką wąską asfaltową drogę obok jeziora Świętajno i pech chciał że akurat wszyscy stamtąd wyjeżdżali. Niestety oberwałem kolesiowi zderzak w osobówce a sam zarysowałem cały bok przyczepy. Z takim kolosem trzeba będzie bardzo uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mirmar napisał:

na pewno wymaga bardziej skrupulatnego planowania trasy, jak się będzie jeździć lub chciałoby się jeździć po różnych zakamarkach.

zgadzam się, większa buda, większe wyzwania. Przelot na kanałem La Manche samolotem to mniejsze wyzwanie niż lądowanie na księżycu, a obie rzeczy ludziom się udały ?

Gdybym miał taki holownik co uciągnie taką cepę i ją samą, to moja żona by chciała jeździć na campy absolutnie w KAŻDY weekend i wakacje i ferie i KAŻDY wolny dzień :D Piękna! 

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym moverem przy takim rozmiarze przyczepy lekko nie biedzie...

@Tecra jak dojdziesz do wniosku że jednak będziecie chcieli tą przyczepą jeździć to zastanów się nad jakimś moverem 4wd.

P1 to dobry mover ale nie do przyczep dwuosiowych, szkoda nerwów.

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecra napisał:

Czy będzie się marnowała stacjonarnie? dobre pytanie, ale odpowiem na nie w przyszłym sezonie. Poniżej kilka fotek.

IMG-20191110-WA0019.jpg

20191110_131932.jpg

Ładna "sunia"- przytuliłbym taką? Gratki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, jacek00 napisał:

Mogłeś mieć wagon, to żeś takie maleństwo wolał :P 

Mandrol wybrał najlepszą  ????

Alpina cudna, ale Adora lepsza do przemieszczania i wszystko-mająca.

Ps. Znów Wasze wpisy pokazują, że Adria jest bardzo ceniona w Skandynawii. Tylko u nas traktowana jako II liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.