Skocz do zawartości

ADRIA 903 HT


AdamSiedlecki

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, vrs napisał:

Z tym moverem przy takim rozmiarze przyczepy lekko nie biedzie...

@Tecra jak dojdziesz do wniosku że jednak będziecie chcieli tą przyczepą jeździć to zastanów się nad jakimś moverem 4wd.

P1 to dobry mover ale nie do przyczep dwuosiowych, szkoda nerwów.

A to coś, bo coś tam widzę, za druga osią to nie jest już zamontowany mover? Jeśli tak to może właściciel się wypowie jaki to model movera i jak sobie daje rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

25 minut temu, mirmar napisał:

A to coś, bo coś tam widzę, za druga osią to nie jest już zamontowany mover? Jeśli tak to może właściciel się wypowie jaki to model movera i jak sobie daje rade.

Napisałem przecież że P1... jak sobie daje radę z dwuosiową przyczepą... jakoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą bylem dzisiaj w Elcampie i stały tam na ekspozycji 2 przyczepy Adora 670 coś tam i Alpina też bardzo długa. Zastanawiające jest że obie jednoosiowe. Myślałem, że Alpina jest tylko na tandemie. Chyba jest tendencja schodzenia z masy własnej za wszelką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecra napisał:

Dzień dobry, czy orientujecie się skąd mogę pobrać instrukcję obsługi tej przyczepy. Niestety  nie dostałem jej przy zakupie.

 

Dziękuję.

Jak nie ma na stronie Adrii to napisz do nich. Na jakiś BOK. Przyślą Ci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy orientujecie się skąd mogę pobrać instrukcję obsługi tej przyczepy. Niestety  nie dostałem jej przy zakupie.
 
Dziękuję.
Dziwne. U kogo kupowałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, jacek00 napisał:

Napisz do Elcampu, może pomogą.

:lol::lol::lol:

Elcamp od lipca odpowiada na mojego maila wysłanego do nich trzykrotnie. W cewce mają nie swoich klientów.

Adria to samo- po trzecim razie zrezygnowałem...

Ale próbuj kolego @Tecra- może Ci się uda.

Gdybyś jednak chciał po niemiecku to ja mam taką, którą dostałem przy zakupie mojej- jakieś 170 stron. Jest info o Twojej...

DSCN2208.thumb.jpg.a91bbf714c4bd4aa30424ccbe31d1a2e.jpg DSCN2209.thumb.jpg.20e7fa4a4311f83c5a09a6b81a9e6716.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mandrol napisał:

:lol::lol::lol:

Elcamp od lipca odpowiada na mojego maila wysłanego do nich trzykrotnie. W cewce mają nie swoich klientów.

Tak, znam to ;) To właśnie ten profesjonalizm o którym wspominałem @danielpoz :D

6 godzin temu, Mandrol napisał:

Adria to samo- po trzecim razie zrezygnowałem...

Z Adrią się kontaktowałem na jakiś social mediach i mi nawet odpowiadali.

6 godzin temu, Mandrol napisał:

Gdybyś jednak chciał po niemiecku to ja mam taką, którą dostałem przy zakupie mojej- jakieś 170 stron. Jest info o Twojej...

DSCN2208.thumb.jpg.a91bbf714c4bd4aa30424ccbe31d1a2e.jpg DSCN2209.thumb.jpg.20e7fa4a4311f83c5a09a6b81a9e6716.jpg

Jakby co to mam instrukcję po angielsku, ale z 2017 roku. Ale widzę, że to to samo co powyżej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jacek00 napisał:

Tak, znam to ;) To właśnie ten profesjonalizm o którym wspominałem @danielpoz :D

Z Adrią się kontaktowałem na jakiś social mediach i mi nawet odpowiadali.

Jakby co to mam instrukcję po angielsku, ale z 2017 roku. Ale widzę, że to to samo co powyżej. 

Ten profesjonalizm ze Szczecina jak widac polegl. Co sie zreszta dziwic skoro nikt nie chcial tam kupowac?

 

Tak w ogole to ja cos wspominalem o profesjonalizmie firmy z Krakowa? 

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dudek_t napisał:

Nie wiem jak jest w Elcampie

Niestety tragicznie, obsługa klienta poniżej poziomu jakiegokolwiek...

4 godziny temu, dudek_t napisał:

ale wiem jak było Szczecinie. Dziwne że padli tak późno.

Mimo wszystko jestem skazany na Elcamp i oby nie padli, bo nie będzie już gdzie jeździć w PL do serwisu na przegląd :( Chociaż przy ich obecnych cenach to może już warto rozglądać się za serwisem w DE? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja Pl do Adrii to raczej nie istnieje. Ma ktoś? Ciekawe jak brak tłumaczą przy zakupie nowej na osobę prywatną.

Być może teraz po zmianach współpracy z elcamp Adria zapłaci tłumaczowi.

Generalnie lepiej pytać kolegów na forum, przyczepy nie mają już za wiele tajemnic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.