Skocz do zawartości

Czy warto ??


ruda797

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

55 minut temu, filipert napisał:

Jak z każdą zadbaną budką. 

Jednak namiot był przygotowany i ciśnienia nie było

U nas identycznie....namiot i cały sprzęt przygotowany...

 

A co możecie powiedzieć o takiej Beyerland Vitesse 430  ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ruda797 napisał:

A co możecie powiedzieć o takiej Beyerland Vitesse 430

przy zakładanym budżecie marka przyczepy to sprawa drugorzędna jeśli nie ostateczna.

Jeśli chcesz rzeczowej pomocy to proponuję konkretną przyczepę zalinkować i cierpliwe czekać.

Wcześniej proponuję podać jaki holownik będzie ciągnął przyczepę (z DMC, MW i parametrami dotyczącymi przyczepy) i czy chcecie zmieścić się zestawem w 3,5 tony bo to bardzo istotnie może ograniczyć wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kevin napisał:

Za te pieniądze to bądź wizjonerką staroci, a nie oczekującą luksusów. 

To prawda. 

Ja właśnie jestem takim wizjonerem staroci. Posłuchaj. Teraz to jest moja piąta przyczepa od 2011r.  Ujeżdżam hobby rocznik 1985. Zaczynałem od burstnera 1977, który zaliczył rewir ruskiej granicy i wrócił pod Wałbrzych. Potem był burstner 1982, ten kilka razy wypoczywał w Rowach. Potem hobby 89, 88 i teraz ta 85 bo tak wyszło. Żadna nigdzie nie ciekła i nie cuchnęła. Każda dała mi dużo relaxu i zadowolenia na urlopie, choć raz trafiłem na kulawe zawieszenie w tej 89, które dzięki ludziom z tego tu forum naprawiłem. Ponieważ spędzam tylko 2 tygodnie na rok z przyczepą i bynajmniej nie w buszu, to nie potrzebuję nic lepszego/młodszego czytaj droższego. Polecam hobby. Polecam buerstner. Te znam i to jest dobre. Kup koniecznie z przedsionkiem, to jest bardzo istotny element przyczepy. I nie słuchaj uwag typu wyblakłe naklejki czy kolory, bo to ma akurat 3-rzędne znaczenie jeśli nie jesteś marudą. Życzę powodzenia w zakupie. Pozdrawiam. Cityflipper. 

Kurde...zawarłem swój post w cytacie niejakiego Kevina, z którego pobrałem tylko pierwsze zdanie ? 

Edytowane przez cityflipper
sprostowanie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Kevin napisał:

Za te pieniądze to bądź wizjonerką staroci, a nie oczekującą luksusów. 

Poza tym z Twoich postów wynika, że się spieszysz. To tym gorzej, i fakt w sezonie droższe są cepki.

Może poczekajcie sezon i uzbierajcie 20k, wtedy wypas.  

Mogą jeszcze dłużej poczekać i uzbierać 30 a wtedy będzie prawdziwy wypas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Kevin napisał:

nie ma problema cityfilantropie ?

Fajnie że trafiłem w 10. 

Pozdrawiam. 

Istotnie, trafiłeś w 10, to fakt.

Lecz może akurat trafi im się jakiś fajny staroć, np hobby 495...

Yo, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ruda797 napisał:

Zupełnie nie z nam tej marki ale jeśli układ i masy Wam odpowiadają to warto się zainteresować. 

Ma nie tylko namiot ale też markizę a to duży atut i ewentualny spory mniejszy koszt przy doposażaniu. 

Ze zdjęć wygląda OK ale konieczne oględziny i sprawdzenie wszystkich sprzętów. 

Namawiam też na zważenie przed zakupem na składzie węgla lub złomu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu proszę coś taniego, tak tylko dla przykładu:

https://www.olx.pl/oferta/hobby-hobby-495-z-dokumentami-do-rejestracji-CID5-IDzk5j2.html

Wyjdzie na gotowo coś koło 8 tysięcy z domawianym przedsionkiem. Spora, solidna starsza buda na start. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ruda797 napisał:

Kupione :)

No i gratulacje,  do zobaczenia na kempingu,

Wrzuć fotki.

Edytowane przez Funiaki (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.