Skocz do zawartości

Czy warto ??


ruda797

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kochani w was moc...szukamy przyczepy max 10tys..dziś jedziemy obejrzeć 2 prywatne i 1 od handlarza. 

https://m.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-knaus-kemping-renowacja-2019-CID5-IDzASZQ.html ta sam młody chłopak remontował... Całkiem ładnie to wygląda ale na co zwrócić uwagę??

https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-przyczepka-hobby-360-CID5-IDA9Kqu.html to druga...mniejsza tańsza .. błagam proszę o złote rady...bo my dopiero uczymy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pierwszą trzeba by zważyć. Nie wiadomo jak robiony był remont. Przyczepa mogła sporo "utyć" i będzie problem z ładownością ( to tylko luźne dywagacje :) )

W drugiej nie widzę łazienki - to duży minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam miałem podobny problem w zeszłym roku. Ostatecznie budżet musiałem zwiększyć do 15KPLN a i tak szału nie było. W cenie 10 o tej porze roku ciężko będzie coś znaleźć chyba.
Patrzeć trzeba przede wszystkim na to czy przyczepa jest sucha i nie ma śladów zawilgocenia, miękkiej podłogi w narożnikach, śladów po wypadku, oryginalne uszczelnienie, czy stała pod chmurka (wyblakłe naklejki, kolory), stan ramy, najazdu, opon itd.
Najlepiej wziąć kogoś z chłodna głową na ogledziny.
Powodzenia


Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry Knaus,kumpel ma już 3 Knausa ale pierwszy mówi był najlepszy.Praktykę ma już ponad 45 lat,jeśli jest sucha i wszystko okey to warto  się zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary dobry Knaus,kumpel ma już 3 Knausa ale pierwszy mówi był najlepszy.Praktykę ma już ponad 45 lat,jeśli jest sucha i wszystko okey to warto  się zainteresować.

Stary i dobry to OK. O ile jest zadbana.

Pytania są dwa dlaczego remont i jak zrobiony (dla siebie czy na handel). Skoro produkt kosztuje 8500 to ile kosztowała buda, materiały i robocizna.

Jakoś marnie to widzę w rzeczywistości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i faktycznie marnie to wyglądało... byliśmy, zobaczyliśmy i szału nie było..

https://www.olx.pl/oferta/hobby-440-z-przedsionkiem-dmc-1200-r-1994-CID5-IDzcPoV.html jutro jedziemy oglądać taką

 

 

Obejrzeliśmy jeszcze dwie dziś adrie ..jedna stan idealny ale mega skromna i mała tzn 4 osoby się wyśpią druga większa z łazienka ale już gorszy sprzęt kuchenny.. oby dwie po 8200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te pieniądze to bądź wizjonerką staroci, a nie oczekującą luksusów. 

Poza tym z Twoich postów wynika, że się spieszysz. To tym gorzej, i fakt w sezonie droższe są cepki.

Może poczekajcie sezon i uzbierajcie 20k, wtedy wypas.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam świadomość że to będzie starsza jakość.. jednakże są przyczepy stare zadbane i są stare zniszczone ( i taka była ta pierwsza...)

Tak wyszło że chcemy na już...no co poradzę...;) Nie oczekuje luksusów.. jesteśmy miłośnikami kempingow ( namioty) bo cały czas tak dotychczas spędzaliśmy urlopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem 1 dzień przed urlopem :) w sierpniu.

Zanim kupiłem obejrzałem trochę przyczep i kiedy wszedłem do tej ostatniej to od razu wiedziałem, że jest dobrze zachowana i warto. Budżet też miałem do 10 tys.

Właściciele wrócili właśnie z wakacji, tak, że nawet nie ostygła i wieczorem była w trasie.

Można? Można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, filipert napisał:

Ja swoją kupiłem 1 dzień przed urlopem :) w sierpniu.

Zanim kupiłem obejrzałem trochę przyczep i kiedy wszedłem do tej ostatniej to od razu wiedziałem, że jest dobrze zachowana i warto. Budżet też miałem do 10 tys.

Właściciele wrócili właśnie z wakacji, tak, że nawet nie ostygła i wieczorem była w trasie.

Można? Można :)

Brawo ty ;)

Super liczę a nóż też się taka trafi :)

 

A co udało się kupić ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ruda797 napisał:

Ilu osobowa??

 

Oryginalnie chyba 3 ale jest dorobione łóżko piętrowe więc spokojnie 4 a my spaliśmy kilka wyjazdów w 5.

Do przyczepy mamy pełny namiot z dostawką i to tam jest centrum życia i gotowania a przyczepa służy w zasadzie tylko do spania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.