Skocz do zawartości

Cebulaki na wakacjach


emus2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

„Cebulaki”, „krzywy ryj” ... powinni zamknąć im ten „portalik” żeby nie publikowali pod marką Świnoujście.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lipa - zrobili zdjęcie dla swojego mieszkańca, który mieszka "pare metrów dalej" i na tym parkingu trzyma kamperka i piszą, że koczuje w nim:(:(. 

REDAKCJO weryfikuj informacje, zanim coś opublikujesz.

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świnoujście "ma coś" do podróżnych (oczywiście nie wszyscy,ale większość) w zeszłym roku parkowałem na ogólnodostępnym parkingu, a że mam dłuższego kampera, to wzbudzałem zainteresowanie, i miałem nieprzyjemność posłuchania, jakim to ja jestem "burakiem", bo "zasłaniałem tyłkiem" (zwisem) trawnik (który w Świnoujściu robi za kuwetę dla psów - i nikt na nim nie sprząta po swoim pupilku [policja problemu nie widziała,a z dwa razy dziennie, przez mój dwu dniowy pobyt bywała po kilkadziesiąt minut koło nas, rozmawiałem z nimi]) i tak samo policjanci jak i Ci "normalni mieszkańcy Świnoujścia" mówili, że większość mieszkańców tego miasteczka to "gbury"itd., mieszkaniec opowiedział mi swoją historię z busiekiem,którego sobie kupił i trzymał, koło swego domku przy płocie,tak jak inne dwie osobówki (z którymi problemu nie miał) a po zakupie busika, zaczęły mu się "pielgrzymki policjantów" wzywanych przez "somsiadów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to jak ćwoki biorą się do pisania ogólnodostępnego tekstu. Wtedy aż żal to czytać.

ŚWI-burak powinien pokazać swoje zdjęcie i opis spędzanych przez niego wakacji. To dopiero byłby materiał do kpin.

A co do sąsiadów - to jest dopiero temat o "niskości" Narodu. Szkoda gadać/pisać.

Ja swojego SĄSIADA mam super i bardzo go lubię. Tak więc są wyjątki wśród stada ćwoków i podpie...laczy.    ?

 

ps. dla kontrastu mojej sytuacji napiszę ,że kolega w tym samym mieście na swojej ulicy ma dwóch sąsiadów  ,którzy pomiędzy sobą mają już 200 spraw sądowych a Policja mogłaby tam ustawić na stałe posterunek. .... mieliby bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, emus2 napisał:

Zastanówmy się czy warto takie linki umieszczać na forum i w ten sposób robić ruch takiemu portalowi? 

Może to była zagrywka taktyczna na zasadzie "wsadzenia kija w mrowisko" ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomii napisał:

Zastanówmy się czy warto takie linki umieszczać na forum i w ten sposób robić ruch takiemu portalowi? 

Może to była zagrywka taktyczna na zasadzie "wsadzenia kija w mrowisko" ? 

No niby tak - tyle ,że tym przypadku portal się błaźni po całości. Tak więc bez większego rozkminiania widać po tekście kto jest świ-burakiem  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jarosław69 napisał:

No niby tak - tyle ,że tym przypadku portal się błaźni po całości. Tak więc bez większego rozkminiania widać po tekście kto jest świ-burakiem  ?

Jarek możliwe że ten portal takich statystyk wyświetleń nie miał od dawien dawna. Na FB nie dość że ten link jest na wszystkich grupach karawaningowych, to nawet sam PC umieścił to u siebie na  wallu. Może to przypadek, ale trafiło na podatny grunt - hajsy na końcu się zgodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę ze dwa, może trzy problemy, które wskazują na kompletne braki  ucywilizowania przez wszystkie strony konfliktu. 

1. faktycznie cebula: ktoś kupuje kampera/przyczpę za dziesiątki tysięcy zł i koczuje na betonie, bo mu szkoda kilka zł na camping. Typowy Januszek-Dzbanuszek. Zresztą wsiadanie w kampera / przyczepę żeby zorganizować grilowanie czy popijawę 2km od domu, an wybetonowanym parkingu to już kompletnie patologia karawaningowa. 

2.  Pismak, który posługuje się językiem dresiarzy pisząc artykuł.. Cóż widać skuteczność polskiego systemu edukacyjnego.. Kolejna nagroda dzbanuszka.

3. Sposób rozwiązywania problemu: W normalnym kraju, jak się widzi taką sytuacje, to zamiast produkować wątpliwej jakości wypociny, dzwoni się na numer alarmowy. Od tego są służby, żeby takie sytuacje rozwiązywać. Jeśli zaparkowane campery / przyczepy łamią w tym miejscu prawo, należy wystawić mandaty, żeby celbule nauczyć do czego służy parking a do czego camping.

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę ze dwa, może trzy problemy, które wskazują na kompletne braki  ucywilizowania przez wszystkie strony konfliktu. 

1. faktycznie cebula: ktoś kupuje kampera/przyczpę za dziesiątki tysięcy zł i koczuje na betonie, bo mu szkoda kilka zł na camping. Typowy Januszek-Dzbanuszek. Zresztą wsiadanie w kampera / przyczepę żeby zorganizować grilowanie czy popijawę 2km od domu, an wybetonowanym parkingu to już kompletnie patologia karawaningowa. 

2.  Pismak, który posługuje się językiem dresiarzy pisząc artykuł.. Cóż widać skuteczność polskiego systemu edukacyjnego.. Kolejna nagroda dzbanuszka.

3. Sposób rozwiązywania problemu: W normalnym kraju, jak się widzi taką sytuacje, to zamiast produkować wątpliwej jakości wypociny, dzwoni się na numer alarmowy. Od tego są służby, żeby takie sytuacje rozwiązywać. Jeśli zaparkowane campery / przyczepy łamią w tym miejscu prawo, należy wystawić mandaty, żeby celbule nauczyć do czego służy parking a do czego camping.



Komu przeszkadzają trzy kampery po sezonie na pustym parkingu. Może mieli większa ciszę i spokój właśnie tam.

Może wpadli na dobę pobiegać po mieście. Jeżeli mają miejsce w zbiornikach na szarą wodę to ich sprawa.

Spacerowałem w czasie majówki po Bibione, sporo kamperów stało na publicznych parkingach, pomimo zakazów biwakowania. Policja nie reagowała bo miasto było wymarłe, pewnie w sezonie się tak nie da, ale teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo parking, to parking a nie miejsce biwakowe.

Rozumiem, że jak ktoś ci pod domem zajedzie z przyczepą, rozłoży przedsionek "... bo wie Pan, tak tu ładnie i spokojnie" wyciągnie grilla i będzie koczował 2-3 doby to nie będzie problemu?

2 godziny temu, witus napisał:

Może wpadli na dobę pobiegać po mieście

parking jest wyraźnie oznaczony, że od 20.00 do 08.00 jest zakaz parkowania. Czyli nie końca jest to ich sprawa.

 

Jeśli chodzi o formę "artykułu" - dno, metr mułu i wodorosty :D

 

Edytowane przez qbek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biwakowanie a parkowanie to różnica. Jeśli ktoś przyjedzie na 1-2 lub nawet 3 noce ale nie biwakuje, czyli nie rozstawia grilla, przedsionka, markizy, stolika, i reszty szpeju, tylko siedzi w środku lub gdzieś tam spaceruje lub jeździ po okolicy rowerem to w czym problem? Ktoś ucierpiał? Beton na parkingu się wytarł? Jeśli ktoś nie robi chlewu wokół siebie i nie pozostawia chlewu po sobie to dajcie mu żyć. Przyjedzie, zwiedzi, pojedzie dalej zwiedzać. Naprawdę większa szkoda będzie, zwłaszcza wizerunkowa, jak ktoś mu będzie upierdliwie przeszkadzał i turysta zapamięta, że w tej lokalizacji mieszkają dziwni, nie życiowi ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z ty miejscem jest nie tak? Jedyne co mi tu nie pasuje to szczujnia artykułem przeciwko przyjeżdżającym z własnym m. Zakaz jest od 20.00 do 8,00 zdjęcie jest zrobione za dnia więc śmiem przypuszczać, że do złamania zakazu nie doszło. Każde z tych pojazdów  jest zarejestrowane ma opłaty i badania mogą parkować wszędzie tam gdzie można. Co widzę, kampera , 2 przyczepy (jedna ma nawet zbiornik na szarą wodę - brawo ) i jedno auto osobowe więc myślę ( czego nie robi redakcja) , że ludziska zwyczajnie pojechali jednym autem zwiedzać (może na prom) a przyczepę bez zabezpieczenia zastawili inną. Wygląda, że są przejazdem i do zmroku zwiną się gdzieś dalej. Jedyne co mi nie pasuje to obraźliwy ton tego pseudo redaktora co wypocił tego paszkwila, Szczujnia na nasze środowisko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Thomas napisał:

Co z ty miejscem jest nie tak? Jedyne co mi tu nie pasuje to szczujnia artykułem przeciwko przyjeżdżającym z własnym m. Zakaz jest od 20.00 do 8,00 zdjęcie jest zrobione za dnia więc śmiem przypuszczać, że do złamania zakazu nie doszło. Każde z tych pojazdów  jest zarejestrowane ma opłaty i badania mogą parkować wszędzie tam gdzie można. Co widzę, kampera , 2 przyczepy (jedna ma nawet zbiornik na szarą wodę - brawo ) i jedno auto osobowe więc myślę ( czego nie robi redakcja) , że ludziska zwyczajnie pojechali jednym autem zwiedzać (może na prom) a przyczepę bez zabezpieczenia zastawili inną. Wygląda, że są przejazdem i do zmroku zwiną się gdzieś dalej. Jedyne co mi nie pasuje to obraźliwy ton tego pseudo redaktora co wypocił tego paszkwila, Szczujnia na nasze środowisko. 

Cały Twój tok myślenia legł w gruzach, bo tam są 2 kampery, jedna przyczepa i najprawdopodobniej jej holownik. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.