Skocz do zawartości

Czy ma ktoś może pralkę turystyczną?


KONZIO

Rekomendowane odpowiedzi

widziałem własnie pralke z Tefala u jednej osoby na polu campingowym i była bardzo zadowolona.Słyszałem że te z firmy Clatronic tak dobrze się już nie spisują. Władujesz do środka pare rzeczy i pralka staje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Taka pralka to bardzo praktyczna rzecz. Jak byłem w tym roku w Chorwacji widziałem wielu Niemców używających takich ustrojstw. Wszyscy nosili je do zmywalni naczyń by nie tachać wody. Bardzo sobie chwalili te praleczki. Nie wiedziałem, że u nas są tak łatwo dostępne. Na ten sezon na pewno sobie taką sprawię.

Co ciekawe niektóre z pralek wyglądały tak jak powiększony blender w robocie kuchennym. Takich u nas nie spotkałem, nawet na allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa lub trzy modele są do zakupu w Adria- Katowice ...cena ok i tez nad jedną z nich mysle ..może ma ktoś z tych pralek któryś model i może polecić.... http://sklep.kempingowe.pl/index.php?products=product&prod_id=105

lub ta... http://sklep.kempingowe.pl/index.php?products=product&prod_id=104

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się ta pralko wirówka

a97ece508151055882ad1980428229d2.jpg&maxwidth=220&lang=pl

 

Nie sądzę, żeby którakolwiek kobieta z przyjemnością moczyła ręce w wiadrze z brudami patrząc jak małżonek w tym czasie delektuje się :hehe:

Chyba, że to panowie na kempingach zajmują się praniem, sprawdzę jak pojadę :hehe:

Pocieszające jest, że młodzi małżonkowie bardziej dbają o wypoczynek swoich połowic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że to panowie na kempingach zajmują się praniem, sprawdzę jak pojadę :hehe:

Pocieszające jest, że młodzi małżonkowie bardziej dbają o wypoczynek swoich połowic.

 

nie chwaląc sie własnie tak jest ...sam tak robie i sam te zjawisko zaobserwowałem na kempingach... z naczyniami jest podobnie... :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za te :D:hehe::-]:-]:D już by żonka miała pół praleczki turystycznej :D

 

i by z wielka checia leciala pranie zrobic i wymienic sie doswiadczeniami uzytkowania z sasiadka..... czyli ciuchy poprane, cisza-spokoj, zona zadowolona i tryskajaca energia :-]

a jak tylko :D:hehe::hehe: to jest ze tak powiem na odwrot czyli bryndza :-]

 

jednak niektorzy faceci to nie maja za grosz instynktu samozachowawczego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym się pośmiała, gdybym rozumiała :hehe:janus, co to jest? mini betoniarka? :hehe:

Gdybyś nieco dłużej była z nami to czytając odpowiednie wątki odkryłabyś nasze preferencje spędzania wakacji, a jest to po prostu maksymalne oddalenie się od wszelkiego zła cywilizacyjnego :D a w tym głównie prądu :hehe: Zatem wszystko co używamy musi mieć napęd np. ręczny i tak też ma ta pralka.

Jest to bardzo "chitre" urządzonko, po szczelnym zamknięciu wytwarza się w niej podciśnienie i około minuty kręcenia korbką daje zadowalający efekt pralniczy :-]

 

I wierz mi - to działa :D

post-64203-imported-d1a7e017-88cb-46f6-92af-7d69857a3c0c_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.