Skocz do zawartości

Czy ma ktoś może pralkę turystyczną?


KONZIO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Wirku.

Właśnie na tę patrzyłem, ale i też (właśnie w tym sklepie) jest też pralka tańsza taka za 169zł (czy jakoś tak).

Wiesz zaczynam się tylko zastanawiać nad sensownością tego zakupu, bo patrząc po postach to wnioskuję, że chyba tylko ze 3 osoby korzystają z takiego ustrojstwa, a reszta (widać większość) jakoś sobie chyba radzi inaczej. Może i ja w takim razie dam radę bez. Jeszcze nie wiem. Zresztą tak naprawdę oprócz Mymlona nikt jednoznacznie nie powiedział, że Jemu się taka maszyna przydaje i spełnia swoje funkcje.

Jeszcze raz dzięki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONZIO, bo tak szczerze mówiąc 2 czy 3 tygodnie można sie obejść bez pralki o ile jestes na kempingu , gdzie pralek nie ma ( sa kempinki na , których sa ) . W końcu jakiegoś grubego prania nie robisz ( pościel , koce itp).

A ciuchy można wybrać w wiaderku, misce , gdy czytałem posty mojej o tej pralce tez miała podobne zdanie, że nie widzi problemu wyprać drobne prania bez pralki. Tak wiec przemyśl sprawe zakupu dodatkowe bagazu i ile razy w czasie Twego pobytu użyjesz tej pralki i wtedy zdecyduj .

Po za tym sporo wiecej wody bedziesz musial użyc korzystając z pralki , jeśli jesteś podłaczony z budka pod miejską sieć wodociągową nie ma problemu , ale jeśli trzeba ta wode donosić - dodatkowy problem.

Każdy idywidualnie podchodzi do tej sprawy i sam musisz zdecydować .

 

My jeździmy we dwójkę wiec tego pranie nie ma za dużo , ale jeślii są małe dzieci , ilość tego prania zwiększa się - wiadomo jak to dzieci na wywczasach nie zabroni im się biegania po piachu , tarzania sie po ziemi w końcu dla nich to ma tez być luz i wypoczynek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jeślii są małe dzieci , ilość tego prania zwiększa się - wiadomo jak to dzieci na wywczasach nie zabroni im się biegania po piachu , tarzania sie po ziemi w końcu dla nich to ma tez być luz i wypoczynek.

Ale też nie ma co przesadzać, bo jak wiadomo dzieci są czyste lub szczęśliwe :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jakiegoś grubego prania nie robisz ( pościel , koce itp).

A ciuchy można wybrać w wiaderku, misce , gdy czytałem posty mojej o tej pralce tez miała podobne zdanie, że nie widzi problemu wybrać drobne prania bez pralki. Tak wiec przemyśl sprawe zakupu dodatkowe bagazu i ile razy w czasie Twego pobytu użyjesz tej pralki i wtedy zdecyduj .

I tu masz całkowitą rację! Nie przemyślałem chyba do końca sprawy. Dzięki za otwarcie mi oczu.

Tak chyba rzeczywiście odpuszczę sobie, dodatkowy balast i element zajmujący miejsce.

 

Ale też nie ma co przesadzać, bo jak wiadomo dzieci są czyste lub szczęśliwe :hehe:

Moje dziecko jest najszczęśliwsze jak jest w samej pieluszce. Awantura jaka jest, jak się tego "Tubusia" ubiera, jest nie do opisania, także pewnie rzeczywiście mało rzeczy na wyjeździe będzie brudził.

Pozdrawiam Was i wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONZIO, w tym roku nasza Marcelinka miała prawie roczek i pojechała z nami na 3-tygodnie.Pralki nie mieliśmy ,codziennie czyste ciuszki czasami nawet dwa razy i tragedii żadnej nie było z powodu braku pralki.Fakt ciuszków to zabraliśmy sporo ale jak się nazbieralo to coś tam żonka przeprała w dużej misce która też służyła do kapieli dziecka.

 

Poradzicie sobie napewno :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam gdzie ja jeżdze co roku to wody jest pod dostatkiem i bez ograniczeń

 

ważne by tej wody nie nosic , ale skoro masz dobry dostęp , wiec OKi super , żona bedzie zadowolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.