Skocz do zawartości

lista chetnych na wczesniejszy przyjazd w dniu 29.04 / sroda


Rysiaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Serek, Miałem tak samo jak jechaliśmy do Kozienic na II zlot. Mały mi się rozchorował, ale po rodzinnych konsultacjach stwierdziliśmy, że zmiana klimatu może dobrze na niego wpłynąc i wyruszyliśmy w drogę. Dzieciak od razu ozdrowiał.

Nie łamcie się, ale do doktorka idzcie i mam nadzieję do zobaczeniua wkrótce. :czerwona:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mała już nie ma gorączki nawet ma za niską bo 35.7 . ale jest rozpalona... :czerwona::nono: auto spakowane nic tylko wsiadac ...Jule już chce jechać sam nie wiem co robić , ale chyba ruszamy jak bedzie żle to zawróce...chyba ze już dojade do Warki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchaj jak ma 35,7 i to dobrze...nie jest rozpalona tylko ma za niska temperature...zawsze jest tak ze jak sie ma za niska temperature to sie czolo ma rozpalone a reszta w normie...wiem bo sam mam tak czesto..jakby co to ja mam duuuzo lekow ze soba :czerwona: damy rade Serku :nono:

do zoba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się już z Warki dojechałem z budka i już rozbity ,i juz biwakuje Warka przywitała mnie przepiękna pogodą . Jechało się super 360 km w 5, 5 godz i na miejscu byłem przed 8 rano jako pierwszy zlotowicz :czerwona::ok: , jest już Rysiaczek i Lepciak czekamy na więcej :nono:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.